Krūts vēža pacientu atbalsta biedrībai «VITA» – 20 gadu

[ A+ ] /[ A- ]

Izārstējušās sievietes parasti satiekas Krūts vēža pacientu atbalsta biedrības «VITA» organizētajās lekcijās Latvijas onkoloģijas centra (LOC) konferenču zālē reizi mēnesī – trešajā trešdienā pulksten 14.00. Tāpēc arī jubilejas reizē tikšanās vietu un laiku mainīt nevar!

Sakarā ar biedrības 20 gadu jubileju 16. oktobrī LOC konferenču zālē biedrība «VITA» organizē svinīgu sapulci un pateicības koncertu, uz kuru aicina savus ārstus un bijušās krūts vēža pacientes, kuras pēc šādas liktenīgas operācijas izmainījušas savu dzīves veidu un pratušas saglabāt savu veselību ilgus gadus!

«Mīļās sievietes! Jūsu pozitīvā pieredze ir ļoti vajadzīga citām pacientēm! Lūdzam – atsūtiet nelielu atveseļošanās aprakstu biedrībai «VITA» un atbrauciet uz mūsu svētku koncertu!

Biedrība «VITA» aicina uz koncertu arī visas pirmo gadu biedrības vadītājas un aktīvas dalībnieces kopš 1993.gada! Biedrībai svarīgas Jūsu domas par «VITAS» lomu jūsu rehabilitācijas un dzīves gaitā. Padalieties, lūdzu, ar savu pieredzi, biedrības darbības novērtējumu, atrakstot uz e-pastu: irina.januma@biedribavita.lv.

Ja nevarat atbraukt, bet gribat pateikties un atbalstīt biedrību kaut ar nelielu ziedojumu, to var ieskaitīt kontā: Latvijas sieviešu-volontieru biedrībai «VITA», Rīgā, Hipokrāta ielā 4, LV- 1079,

Reģ. nr. 40008006092, SWEDBANK AS konts LV89HABA0551027362115.

Vairāk informācijas meklējiet mūsu mājas lapā: www.biedribavita.lv,» informē biedrības «VITA» valde.

Pārsla Sniedziņa