Kultūra: Kas? Kur? Kad?

[ A+ ] /[ A- ]

Kultūra: Kas? Kur? Kad?

Ogres novadā

Ogrē

10.jūlijā pulksten 18 un 21 Ogres novada Kultūras centra (ONKC) Vasaras dārzā – «Latiņš. Letiņš. Savējais». Jorans Šteinhauers un Guntis Veilands. J.Šteinhauera pazīstamas un jaunas dziesmas vienā vakarā – apvienotas ar jaudīgiem un patiesiem stāstiem par viņa piedzīvojumiem un dzīvi Latvijā.

10.jūlijā pulksten 18 Ogres Vēstures un mākslas muzejā tiks atklāta tēlnieces Vijas Dzintares 80 gadu jubilejas ieskaņas izstāde «Tuvumā», kurā piedalīsies arī trīs citas šīs ģimenes mākslinieces: tekstilmāksliniece Ieva Dzintare, fotogrāfe Rūta Kalmuka un multimāksliniece Dārta Kalmuka. Izstāde apskatāma līdz 15.augustam.

10.jūlijā pulksten 19 Ogrē, Brīvības ielas promenādē, – Ogres jauniešu muzikālās grupas «Miglas zona» bezpeļņas koncerts.

11.jūlijā pulksten 20 Ogrē, Brīvības ielas promenādē, – flamenko dejas mākslas koncerts uz brīvdabas skatuves. Piedalās: flamenko deju skola «Alegria», flamenko deju skola «Uno Due Tres», falmenko deju skola «Duende», ģitārists Nikolajs Gruničevs, Ogres foto studija Gundegas Deģes vadībā.

Līdz 11.jūlijam izstāde «Ceļojums dabas kultūrā» ONKC apmeklētājiem būs atvērta piektdienās un sestdienās no pulksten 12 līdz 18. Interesenti var pieteikt grupu ekskursijas darba dienās no pulksten 10 līdz 16, sazinoties ar ONKC (tālr. 26543512).

15.jūlijā no pulksten 12 līdz 23 laukumā aiz ONKC – karuseļi Ogrē.

18.jūlijā no pulksten 11 līdz 21 Ogrē, Jāņa Čakstes prospektā 16 un 16a, – Sporta diena bērniem un jauniešiem «Jāņa Čakstes prospekta festivāls». Dienu iesāks rīta rosme, turpinājums ar sporta aktivitātēm: florbolu, streetbola elementiem un orientēšanos, kā arī jautrām stafetēm. Noslēgumā pēc apbalvošanas dalībnieki aicināti uz kopīgu pikniku un muzicēšanu, demonstrējot savu talantu. Visas dienas garumā (11 – 21) par dalībnieku uzmundrināšanu un muzikālo pavadījumu rūpēsies DJ Gustavs Ze.

Ikšķiles novadā

Ikšķilē

18.jūlijā pulksten 18 (un papildkoncerts pulksten 21) uz Svētā Meinarda salas – ekskluzīvs koncerts Daugavas vidū kopā ar Uldi Marhileviču, Aiju Andrejevu un Ivo Fominu.

Līdz 28.augustam Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā – «Par mākslu, bet neparasti». Programmas «Vizuāli plastiskā māksla 2020» gada absolventu Nobeiguma darbu izstāde.

Ķeguma novadā

Ķegumā

Līdz 15.jūlijam Ķeguma novada bibliotēkas 2.stāvā apskatāma gleznu izstāde «Sociālie tīkli».

Lielvārdes novadā

Lielvārdē

11.jūlijā Lielvārdē, Rembates parkā, ar senioru kora «Kamene» piedalīšanos – pasākumu sērijas «Goda krēslu stāsti» 2.stāsts «Pauls Kvelde».

12.jūlijā pulksten 16 Lielvārdē, Rembates parkā, – koncertprogramma «Esi man tā». Imanta Kalniņa, Aivara Hermaņa, Valta Pūces un Jāņa Lūsēna skaistāko sajūtu dziesmas izpilda Marts Kristiāns Kalniņš, «Putnu balles» solistes Līva Kalniņa un Kristiāna Stirāne; pianists Jānis Miltiņš un perkusionists Ivars Kalniņš.

Lēdmanē

10.jūlijā pulksten 20 Lēdmanes Tautas namā – kinofilma «Džimlai rūdi rallallā».

17.jūlijā pulksten 19 pie Lēdmanes T/n – koncerts «Nāc man līdz». Dziesmu valdzinošā vasaras gājienā aicinās Inese Nereta (vokāls), Ilze Krapauska (flauta) un Aldis Andersons (taustiņinstrumenti).

18.jūlijā pulksten 19 pie Lēdmanes T/n – pūšaminstrumentu izgudrotāja Vaira Nartiša jautra instrumentālā «Stand up Comedy» žanra izrāde, koncertprogramma «Pūt un Palaid!»

Līdz 29.augustam, Lēdmanes Tautas nama 1.stāvā – Helēnas Liepiņas izšūto gleznu izstāde «Vērtības», bet 2.stāvā – Ineses Pūras foto izstāde «Puķes stāsts».

Rembatē

18.jūlijā no pulksten 9 pie Rembates Tautas nama – Rembates Sporta svētki. No pulksten 21 līdz 00.00 – koncerts/zaļumballe ar grupu «Hameleoni».

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!