Kultūra: Kas? Kur? Kad?

[ A+ ] /[ A- ]

Kultūra: Kas? Kur? Kad?

Ogres novadā

Ogrē

17.jūlijā pulksten 18.30 uz Aitu kūts skatuves (Zinību ielā 3a) – lekciju/semināru cikla pasākums – Maira Gūtmane «Pamodināt sevī Radītāju».

17.jūlijā pulksten 20 uz Ogres pilsētas skvēra skatuves – brīvdabas koncertcikls, piedalās rokmūzikas trio «B OPTIMIST».

18.jūlijā no pulksten 11 līdz 21 Ogrē, Jāņa Čakstes prospektā 16 un 16a – Sporta diena bērniem un jauniešiem «Jāņa Čakstes prospekta festivāls». Dienu iesāks rīta rosme, turpinājums ar sporta aktivitātēm: florbolu, streetbola elementiem un orientēšanos, kā arī jautrām stafetēm. Noslēgumā pēc apbalvošanas dalībnieki ir aicināti uz kopīgu pikniku un muzicēšanu, demonstrējot savu talantu. Visas dienas garumā (11 – 21) par dalībnieku uzmundrināšanu un muzikālo pavadījumu rūpēsies DJ Gustavs Ze.

18.jūlijā pulksten 12 Brīvības ielā 22 – virtuālās realitātes spēļu telpas «Cita Telpa» atklāšana.

19.jūlijā pulksten 17.30 uz Aitu kūts skatuves – Kārļa Rudras Jirgena koncerts Pasaules etnomūzika.

19.jūlijā pulksten 19 uz Aitu kūts skatuves – Mantra Jam@ aicina sanākt sirds frekvencē, ieelpot mieru un padziedāt pateicību Dievam.

24.jūlijā pulksten 20 uz Ogres pilsētas skvēra skatuves – brīvdabas koncertcikls, piedalās Liepājas grupas «WILLOW FARM».

25.jūlijā pulksten 19 uz Aitu kūts skatuves Audrú koncerts Walking on tiptoes.

Līdz 15.augustam Ogres Vēstures un mākslas muzejā – Vijas Dzintares 80 gadu jubilejas ieskaņas izstāde «Tuvumā», kurā piedalās arī trīs citas šīs ģimenes mākslinieces: tekstilmāksliniece Ieva Dzintare, fotogrāfe Rūta Kalmuka un multimāksliniece Dārta Kalmuka.

Madlienā

23.jūlijā pulksten 19 pie kultūras nama – Madlienas dienas svētku pīrāgs. Galvenā šefpavāra dramaturga, režisora un aktiera Kārļa Anitena vadībā tiks veidots uzraksts MADLIENA, kas tiks filmēts ar drona palīdzību. Vakara noslēgumā Kārļa Anitena labāko skeču izlase (stand-up) un tēja ar kādu našķi piknikā pie kultūras nama.

Ķeipenē

No 24.jūlijā līdz 2.augustam Ķeipenē – Mākslinieku savienības biedru 13.Ķeipenes plenērs «Laikmetīgā māksla Ķeipenē».

Suntažos

24.jūlijā pulksten 20 Suntažu estrādē – Ilonas Bageles un akordeonistes Initas Āboliņas koncertprogramma «Vasaras vakara melodija».

Lauberē

24.jūlijā pulksten 20 Lauberes estrādē – Mārtiņa Ruska koncerts.

Ikšķiles novadā

Ikšķilē

18.jūlijā pulksten 18 (un papildkoncerts pulksten 21) uz Svētā Meinarda salas – ekskluzīvs koncerts Daugavas vidū kopā ar Uldi Marhileviču, Aiju Andrejevu un Ivo Fominu.

Līdz 28.augustam Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā – «Par mākslu, bet neparasti». Programmas «Vizuāli plastiskā māksla 2020» gada absolventu Nobeiguma darbu izstāde.

Ķeguma novadā

Rembatē

18.jūlijā no pulksten 9 pie Rembates Tautas nama – Rembates Sporta svētki. No pulksten 21 līdz 00.00 – koncerts/zaļumballe ar grupu «Hameleoni».

23.jūlijā pulksten 17 pie Rembates Tautas nama – vasaras saulgriežu ballīte Ķeguma novada pensionāriem.

Birzgalē

25.jūlijā pulksten 14 Birzgales pamatskolas stadionā – Birzgales sporta svētki. No pulksten 19 balle ar grupu «Tandēms trijatā».

Lielvārdes novadā

Lielvārdē

25.jūlijā no pulksten 9 Lielvārdē – pilsētas svētki.

Kaibalā

24.jūlijā Kaibalā pie Dzejas ozoliem – brīvdabas vakara koncerts  «Balāde par vīnu, mīlu un raganām». Apmeklētājus priecēs mūziķi: Laimis Rācenājs, Ilze Grunte un Andris Grunte.

Lēdmanē

17.jūlijā pulksten 19 pie Lēdmanes Tautas nama – koncerts «Nāc man līdz». Dziesmu valdzinošā vasaras gājienā aicinās Inese Nereta (vokāls), Ilze Krapauska (flauta) un Aldis Andersons (taustiņinstrumenti).

18.jūlijā pulksten 19 pie Lēdmanes Tautas nama – pūšaminstrumentu izgudrotāja Vaira Nartiša jautra instrumentālā «Stand up Comedy» žanra izrāde, koncertprogramma «Pūt un Palaid!»

Līdz 29.augustam Lēdmanes Tautas nama 1.stāvā – Helēnas Liepiņas izšūto gleznu izstāde «Vērtības», bet 2.stāvā – Ineses Pūras foto izstāde «Puķes stāsts».

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!