Kultūra: Kas? Kur? Kad?

[ A+ ] /[ A- ]

Kultūra: Kas? Kur? Kad?

Ogres novadā

Ogrē

7.augustā pulksten 20 mūziķu apvienības «JUUK» koncerts Ogres pilsētas skvērā.

9.augustā no pulksten 19 līdz 20.30 Aitu kūts skatuvē, Zinību ielā 3a – «Aura Jam», četri draugi: Dace Bleikša, Raitis Viļumovs, Raimonds Celms un Ieva Viļumova spēlēs un dziedās mantras un dziesmas, kas rezonē.

Līdz 15.augustam Ogres Vēstures un mākslas muzejā – Vijas Dzintares 80 gadu jubilejas ieskaņas izstāde «Tuvumā», kurā piedalās arī trīs citas šīs ģimenes mākslinieces: tekstilmāksliniece Ieva Dzintare, fotogrāfe Rūta Kalmuka un multimāksliniece Dārta Kalmuka.

Līdz 20.augustam Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā – radošais konkurss skolēniem «Mana vasaras recepte». Zīmējumu, eseju, miniatūru vai dzejoli iesniegt OCB vai nosūtīt uz e-pastu: info@ocb.lv.

Suntažos

7.augustā pulksten 20 Suntažu estrādē – dziedošais aktieris Andris Bērziņš ar Raimonda Paula koncertprogrammu (bez maestro) «Es šonakt sēdēšu uz jumta».

Meņģelē

8.augustā pulksten 21 Meņģeles brīvdabas estrādē – koncerts «4 stīgas vasaras vakarā…» un pēc tam filma «Homo Novus».

Ogresgalā

12.augustā pulksten 8 – ekskursija Ogresgala un Ciemupes pensionāriem. Izbraukšana no Ciemupes Tautas nama pulksten 8.15; no Ogresgala Tautas nama 8.45. Apskates objekti: Ķeipenes kinostacija, Zaubes dižozols, padomju slepenais bunkurs, Līgatnes papīrfabrikas ciemata vēsturiskais centrs un strādnieku dzīvoklis, Vienkoču parks.

Ikšķiles novadā

Ikšķilē

7.augustā pulksten 20 Ikšķiles estrādē – grupas «Labvēlīgais Tips» koncerts «Es nav redzējis tevi jau sen».

Līdz 28.augustam Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā – «Par mākslu, bet neparasti». Programmas «Vizuāli plastiskā māksla 2020» gada absolventu Nobeiguma darbu izstāde.

Ķeguma novadā

Ķegumā

7.augustā no pulksten 16 līdz 00 Ķeguma pludmalē – nebijis pasākums, Ķeguma surf party. Tā ietvaros no 18.30 līdz 19.30 – dzīvā mūzika ģitāras izpildījumā – Artjoms Smirnovs & hosteļbāru dziesmas; 20 – «RIGA Reggae» koncerts; 21.45 – «RIGA Reggae» koncerta turpinājums un dejas sērfa atmosfērā kopā ar DJ ALL VISS.

Birzgalē

14.augustā no 17 līdz 20 Birzgales Rūķu parkā – Rasmas Pīpiķes lekcija «Soli pa solim». Iepazīšanās, tava ideja, organizācija, komanda, partneri, ko darīsi tālāk… Metodes: domāšana, individuālais darbs, darbs pāros un grupā, interaktīvi uzdevumi, domāšanu veicinošas darbības.

Lielvārdes novadā

Lielvārdē

14.augustā pulksten 22 brīvdabas kino – filma «Maestro». Režisora Pētera Krilova 1990.gadā uzņemtā filma «Maestro» ar Eduardu Pāvulu galvenajā komiskajā lomā. Filma veidota pēc Anšlava Eglīša tāda paša nosaukuma stāsta un vēsta par komiskajiem atgadījumiem ar slavenu mākslinieku, kurš vairāk ieinteresēts nesātīgā dzīves baudīšanā.

15.augustā Lielvārdē, Rembates parkā – pasākumu sērijas «Goda krēslu stāsti», 4.stāsts «Arveds un Vera Paegles».

15.augustā pulksten 21 Spīdalas salā latviešu komponisti Jānis Lūsēns un Mārtiņš Brauns pie klausītājiem dosies ar unikālu noskaņu koncertu «Saulrieta dziesmas». Viņiem pievienosies dziedātāji Zigfrīds Muktupāvels un Ieva Sutugova.

Līdz 13.septembrim Andreja Pumpura Lielvārdes muzejā apskatāma Valda Kaprāļa gleznu izstāde.

Jumpravā

  1. augustā pulksten 22 pie Jumpravas pamatskolas – brīvdabas kinofilma «Dāvana vientuļai sievietei».

14.augustā pulksten 22 pie Jumpravas pamatskolas – brīvdabas kino «Īsa pamācība mīlēšanā».

Lēdmanē

Līdz 29.augustam Lēdmanes Tautas nama 1.stāvā – Helēnas Liepiņas izšūto gleznu izstāde «Vērtības»; 2.stāvā – Ineses Pūras foto izstāde «Puķes stāsts».

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!