Kur pazudis ielas posms?

[ A+ ] /[ A- ]

Kā bija vasarā, tā pašlaik – pie 7.nama Jaunā gatve pēkšņi «pazūd», lai atkal turpinātos aiz koku pudura.

Kā bija vasarā, tā pašlaik – pie 7.nama Jaunā gatve pēkšņi «pazūd», lai atkal turpinātos aiz koku pudura.

«Nesen pārcēlos uz dzīvi Pārogrē, Jaunajā gatvē, un mani izbrīna, ka pie 7.nama iela pēkšņi «pazūd». Šajā posmā Jaunā gatve negaidīti atduras pret koku puduri, kam pa vidu iemīta taciņa, ko pat izgaismo laterna.

Aiz taciņas atkal turpinās Jaunā gatve. Atdalītajam ielas posmam ar auto var piekļūt vienīgi, braucot no Pārogres gatves puses. Mani izbrīna šāds ielas pārrāvums, kas var radīt problēmas dažādiem operatīvajiem dienestiem un pasta sūtījumu piegādātājiem, kam jāatrod konkrēta māja,» satraukumu pauž Jaunās gatves iedzīvotāja.

Šo situāciju «OVV» lūdz komentēt Ogres novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāju Nikolaju Sapožņikovu. Viņš skaidro, ka patiesi vēsturiski izveidojies tā, ka pie Jaunās gatves 7.nama iela pēkšņi pārtrūkst, lai turpinātos aiz koku pudura. Minētais zaļais zemes pleķītis pieder privātpersonai, taču ceļam noteikts servitūts. Taciņu apgaismo laterna, jo šeit pārvietojas iedzīvotāji. Pašvaldībai nav skaidrojuma, kāpēc iela savulaik nav izbūvēta pilnā apmērā, un diemžēl tuvākajā laikā nevienā plānā nav paredzēta tās izbūve. N.Sapožņikovs norāda, ka līdz šim saistībā ar minēto, ja tā var teikt, nestandarta situāciju iedzīvotāju sūdzības nav saņemtas.

Dzintra Dzene

Dzintras Dzenes foto