– Kuram krīzes situācijās vajadzētu uzrunāt tautu?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kuram krīzes situācijās vajadzētu uzrunāt tautu?

Dace no Meņģeles:

– Novada priekšsēdētājam vai laukos pagastu priekšniekiem! Tikai kā to izdarīt? Varbūt caur Facebook… Jā, bet visiem jau nav datora. Pensionāriem nav! Televizoru daži skatās reti, ja daudz darba. Īsziņas neviens nesūta par krīzi.

 

Diāna no Taurupes:

– Visiem runātājiem neticētu, ņemot vērā viņu agrāk teikto. Man patika tas laiks, kad bija Vaira Vīķe-Freiberga. Savas prezidentūras laika viņa daudz ko sasniedza un tiešām bija redzams, ka prezidents domā par tautu.

 

Agris Riters, strādā Ogrē:

– Jārunā pašam ar sevi iekšēji. Jādomā, ko tu dari, kāpēc tu dari un priekš kam tu dari? Te jau padomdevēju nav. Krīze ir krīze! Pašam jādomā, ko tu dari, vai tu to drīksti darīt, vai tev tas ir vajadzīgs?

 

Skaidrīte Ločmele no Birzgales:

– Valsts prezidentam! Ar tautu ir jārunā! Jāsaka, kā ir. Citādi stāsta, ka mājsēdē jāsēž cilvēkiem tikai tādēļ, ka visas slimnīcas ir pārslogotas, mediķi ir neziņā, ko darīt, un arī noguruši. Vajag tautai pateikt, ka mājsēde nozīmē, lai apstādinātu šo vīrusu!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!