– Kuri ir jūsu mīļākie svētki maijā?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kuri ir jūsu mīļākie svētki maijā?

Sanita, viesos Ogrē:

– Maijs man asociējas ar manu dzimšanas dienu, vēl – Maija svētki un Baltā galdauta svētki. Ģimenē tiek sagatavots kaut kas sarkanbalti sarkans, kaut vai kūka, lai radītu to sajūtu. Svētkus radām mēs paši. Katra diena jāsvin!

 

Aivars Zunde no Jaunogres:

– Mātes diena, protams! Šajā dienā es savu sievu sveicu ar puķēm. Bērnus sadāvināja, kaut kā jāatlīdzina. Sievai mīļākās puķes ir baltas neļķes. Katru gadu cenšos tās atrast. Man mīļākā dāvana ir Taisnība un Godīgums.

 

Baiba Krauze no Lielvārdes:

– I Māmiņas diena, i 1.maijs! Arī 4.maijs. Vai viss mēnesis ir kā svētku diena. Lai svētkus sajustu, cilvēkam jābūt pozitīvam, jābūt dzīvespriecīgam, vienmēr jādomā labas domas un noteikti sirdī jābūt efektīvam.

 

Velta Straume no Ogres:

– Man liekas, ka maija sākuma svētki ir paši labākie. Agrāk 1.maijā visa ģimene sabrauca kopā: atbrauca mazdēli, mazmazdēli, bērni. Tagad no ārzemēm neatbrauks, bet agrāk es vienmēr gatavojos uz maija pirmajām dienām.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!