– Kurš, jūsuprāt, ir pasaulē zināmākais latvietis?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kurš, jūsuprāt, ir pasaulē zināmākais latvietis?

Dina Tumova no Ogres:

– Raimonds Pauls, Artūrs Irbe. Modeļus nosaukt es nezinu, bet modeļu mums ir daudz. Ir slaveni aktieri arī. Slavenu cilvēku mums ir pietiekami! Un, protams, ārsti un zinātnieki. Mēs esam stipra tauta.

Valdis no Suntažiem:

– Varbūt mūsu bijušais prezidents Raimonds Vējonis, mans novadnieks no Madonas rajona. Es arī tur agrāk dzīvoju, pirms pārcēlos uz Suntažiem. Kā ar Valsts prezidentu es ar viņu biju ļoti apmierināts. Viss bija normāli.

Alla Oskina no Lauberes:

– Man šķiet, ka rakstnieks. Tas varētu būt Rainis. Dzeja viņam nav viegli saprotama, bet ir laba. Raiņa lugas Latvijas teātros ir populāras. Labi, ka mums ir tāds autors! Domāju, ka arī pasaulē viņu zina. Bez Raiņa mēs būtu nabagāki.

Ēriks Martinkēvičs no Suntažiem:

– Kārlis Ulmanis! Viņš bija visu laiku pazīstamākais Latvijas prezidents. Nākamajiem viņa amatā būtu vairāk jādomā par valsti, jākontaktējas ar cilvēkiem. Ir piemēri, kur prezidents vai katru dienu iet pie tautas vai redzams televizorā…

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!