– Kuru grāmatu jūs ieteiktu izlasīt arī citiem?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kuru grāmatu jūs ieteiktu izlasīt arī citiem?

Arta Upīte no Ciemupes:

– Uģis Kuģis «Pāris». Tur ir par savstarpējām attiecībām. Grāmata ir pilngadniekiem, kad sāk saprast kaut ko no dzīves. Noderēs arī vecmāmiņām un vectētiņiem, lai sajustu otru cilvēku, labāk saprastu savas komunikācijas prasmes.

 

Biruta Putniņa no Ogres:

– Māras Zālītes «Pieci pirksti». Tā ir viena no jaunākajām grāmatām, ko izlasīju. Patika. Ogre arī tur ir pieminēta saistībā ar nozīmīti, kurā attēlots Ļeņins un rakstīts «Ogre». Interesenti par to bija gatavi maksāt lielu naudu.

 

Signe Kraukle no Ogres:

– Alana Milna grāmata «Vinnijs Pūks un viņa draugi» ļoti laba! Tur ir interesanti izteicieni un jokiem pilna visa darbība. Ja pielīdzina mūsdienu cilvēku sabiedrībai, attēlotie notikumi un situācijas ir ļoti veiksmīgi attēlotas.

 

Aija Mitrika no Ogres:

– Gaumes ir dažādas. Savā laikā man ļoti patika Margaretas Mičelas «Vējiem līdzi». Arī Džeks Londons ir daudz lasīts, tāpat Ērihs Marija Remarks… Tagad grāmatas lasu mazāk, jo ir internets, var klausīties audiogrāmatas.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!