Labā amnēzija*)

[ A+ ] /[ A- ]

Jau sen mēs gandrīz vai katrā TV seriālā tiekam iepazīstināti ar tādu, izrādās, ļoti izplatītu slimīgu stāvokli – amnēziju. Pēc smagām fiziskām vai emocionālām traumām, ne saukta, ne aicināta, amnēzija klāt gan! Tādēļ nav ko brīnīties, ka mūsu sabiedrības bagātākā daļa pēc pārciestās finansu krīzes ir pamodusies, un, tavu brīnumu, nu neko vairs neatceras!

Viņi it kā pēc 700 gadu verdzības murga ierauga savu izlaupīto un nomocīto tautu un valsti un tagad gatavi uzņemties to vadīt un balstīt. Tas nekas, ka vēl nesenā pagātnē viņu rokām tika privatizēts un prihvatizēts viss tautas īpašums, tad vieglprātīgi pārdots sveštautiešiem, bet, pie varas esot, pieņemti valstij nelabvēlīgi likumi, slēgti noziedzīgi līgumi, doti un ņemti kukuļi, lai tikai vairotos personīgais privātais kapitāls un labums.

Labā amnēzija!

Cik tu izdevīga šodien, kad balti un pūkaini, ar tīrām, neaptraipītām savas dzīves lapām vesela rinda atkal soļo uz vēlēšanām. Taču visvairāk izbrīnu rada tas briesmīgais cinisms, tas melīgums un liekulība, kad katrs līdzeklis labs, katri meli pielietojami, un saldie glaimi, muļķa tautai čukstēti ausī, arī sasniedz adresātus.

Paliek vien cerība, ka tautas lielākā, apzinīgākā daļa neslimo ne ar postošu sklerozi, ne amnēziju un pārvarēs arī slinkumu, un 2.oktobrī aizies uz vēlēšanām, un izdarīs pareizo izvēli.

*) atmiņas zudums.