Labā vēsts atņem nogurumu

[ A+ ] /[ A- ]

Līna Šurkus pēc kopīgas ogošanas ar meitu Ausmu kopā priecājās, izlasot ziņu par saldo laimestu, un abas pēc tā arī atbraukušas.

«Ogres Vēstis Visiem» abonente Līna Šurkus no Salaspils pagasta Pikalnes uz redakciju pēc saldā laimesta ieradusies kopā ar meitu Ausmu.

Ausma atklāj, ka ziņa par veiksmi abonentu loterijā mammu ļoti, ļoti iepriecinājusi. Viņa arī teic, ka Līnas kundze joprojām ir liela ogotāja un sēņotāja, bet tālāko jau stāsta veiksminiece pati. «Tā bija otrdiena. Meita mani aizveda brūklenēs. Salasījām, pārbraucām mājās, atšķīru jauno avīzi un saldās loterijas sarakstā pašā augšā ieraudzīju savu vārdu! Man likās, ka šī ziņa man visu nogurumu atņēma,» viņa saka un, pārjautāta, vai cukuru izmantos brūkleņu ievārījumam, atbild apstiprinoši.

Līna Šurkus arī piebilst, ka avīzē ļoti gaida intervijas ar interesantiem cilvēkiem un likteņstāstus. Viņa vienmēr izlasa arī represēto atmiņas par Sibīrijā pieredzēto. Bet vaicāta, kālab, dzīvojot Salaspils pagastā, lasa «Ogres Vēstis Visiem», paskaidro, ka daudz vairāk jūtas tīnūžniece, jo L.Šurkus dzīvesvieta atrodas 20 km attālumā no Salaspils. Savukārt līdz Tīnūžiem mērojami tikai četri kilometri.

Līgas Lazdiņas foto