«Labo darbu nedēļa 2021» – no 4. līdz 10.oktobrim

[ A+ ] /[ A- ]

«Labo darbu nedēļa 2021» no 4. līdz 10.oktobrim

««Labo darbu nedēļa» ir laiks, kad aicinām ikkatru aktīvi iesaistīties labo darbu veikšanā, lai sniegtu atbalstu ne tikai līdzcilvēkiem, dabai, dzīvniekiem, bet rastu gandarījumu par paveikto un palīdzētu paši sev kļūt par labākiem cilvēkiem. Šajā nedēļā aicinām paveikt gan lielus, gan mazus darbus, lai Latvija kļūtu vēl skaistāka, sakoptāka un līdzcietīgāka. Darbus, kas ir pašu ierosināti, izplānoti un īstenoti,» aicina akcijas organizatoru komanda.

Šogad Latvijas iedzīvotāji aicināti pievērst īpašu uzmanību saviem līdzcilvēkiem – iespējams, valstī pastāvošo ierobežojumu un noslēgtības dēļ, kādam no kaimiņu senioriem, klasesbiedriem, darba biedriem vai draugiem ir zudusi vēlme draudzēties un komunicēt – nepaliec vienaldzīgs un aicini uz pastaigu, sarunu vai kopīgi paveicat kādu labo darbu.

Ikvienam no mums ir vēlme darīt otram labu un sniegt atbalstu grūtā brīdī. Ne visiem šī iespēja ir brīvi pieejama un kādreiz varbūt pietrūkst ideju, kur un kā to darīt. Vēl jo vairāk šobrīd, kad tik ļoti ir ierobežota iespēja tikties, būt kopā un atbalstīt vienam otru, vajadzība pēc dažāda veida palīdzības un atbalsta ir dubultojusies.

Ko iedzīvotāji var darīt? Doties uz dzīvnieku patversmi; apciemot vientuļos pensionārus, palīdzot dārza darbos; sakopt vietējo apkārtni; nodot asinis; ziedot apģērbu, saimniecības lietas vai pārtiku; dalīties ar sirdssiltumu un aprunāties, kopīgi padzert tēju, uzspēlēt galda spēles ar kādu, kam ikdienā ir vientuļi; veikt jebkuru darbu, par kuru saņemsiet pretī sirsnīgu «Paldies!», un tā būs liela pateicība un prieks par padarīto darbu arī jums!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!