Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 13.augusta numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Kas var būt labāks par šo! Prieks mazajiem knīpām un knauķiem...

 

 

Mazie madlienieši jau sen to bija pelnījuši…

Uldis Prancāns

Gandarītie mājinieki un viesi. No kreisās Madlienas pagasta pārvaldes vadītājs Ojārs Atslēdziņš, īstenotā projekta autore Laura Mihailova, SMScredit.lv izpilddirektors Toms Jurjevs, labiedarbi.lv projekta vadītāja Līga Skromane.

Trešdien, 11.augustā, Madlienā tika svinīgi atvērts jauns, omulīgs un videi draudzīgs bērnu rotaļu laukums.

 

Gamardžoba, nahvandis Sakartvelo! (Labdien, uz redzēšanos Gruzija!)

Zinta Hāka

Tirgotāji dod nogaršot vietējo sieru.

…ieņemam vietas «Air Baltic» lidmašīnā «Boeing 737-300» un gaidām, kad sāksies lidojums, kas mūs aizvizinās uz saulainās, viesmīlīgas Gruzijas galvaspilsētu Tbilisi.

 

Saksijas jaunieši atkal Madlienā

Uldis Prancāns

Nav viegli apgūt malkas skaldīšanas iemaņas...

Jūlija nogalē un augusta pirmajā dekādē Madlienā uzturējās 16 kristīgie jaunieši no Saksijas.

 

«Riekstiņš» vēl gatavojas

Uldis Prancāns

Jaunās pirmsskolas izglītības iestādes «Riekstiņš» vadītāja Vita Kravale uzsver, ka ir no tiem laimīgajiem, kam vaļasprieks sakrīt ar darbu.

Turpinās celtniecības darbi, lai rudenī durvis vērtu jauna Ogres novada pirmsskolas izglītības iestāde «Riekstiņš» Pārogrē, Nogāzes ielā 6.

 

Vēl ilgi izrīkot savu laiku

Daina Melnūdre

«Esmu Lauva, kas dzimusi Zirga gadā,» ar jubilārei raksturīgo humoru par sevi saka Birzgalē dzīvojošā tulkotāja Elga Sakse.

Ar šo ungāru 20. gadsimta modernās literatūras rakstnieka Ģulas Ijēša citātu, ko latviskojusi Elga Sakse, birzgalieši un tuvākie radi 11. augustā tulkotāju sveica nozīmīgā dzīves jubilejā.

 

Ar vienu kabaci var pabarot visu ģimeni un vēl paliek pāri…


Šā gada karstā vasara ļoti patīk gurķiem un kabačiem. Pārogrē dzīvojošās Lonijas kundzes piemājas dārziņā bija «paslēpies» kabacis, kurš pamanījies izaugt piecus kilogramus smags.

 

Ikšķiles svētkos arī «Zelta mopēds»

Ritvars Raits

Ķeipeniete Dace Muižule (Nr. 903), traucoties pretī uzvarai meiteņu klasē, aiz muguras atstāja ne vienu vien stiprā dzimuma pārstāvi.

Aizvadītās nedēļas nogalē norisinājās Ikšķiles pilsētas svētki, kuru programmā viena no «rozīnītēm» bija sacensības «Zelta mopēds».

 

Ikšķiles pilsētas svētkos sportiskās aktivitātes visām gaumēm

Sanita Tauriņa, Ikšķiles novada pašvaldības sporta metodiķe

Dambretes turnīrā piedalījās  12 dambretisti.

Tie, kas apmeklēja sportiskās aktivitātes Ikšķiles 825 gadu svinībās, nebūt nejutās vīlušies, jo padomāts bija par visiem vecumiem un interešu grupām.

 

Mūsu floristi ir vislabākie

Patricilla Dātava

Otro vietu ieguva Agitas Grīnbergas un viņas draugu kopas «Piedod... » darbs «Apkārt griezu tautu meitu, caurumiņu meklēdams».

Ventspils svētkos konkursā «Ziedu sakta» sacentušās vairāk kā 40 floristu komandas.

 

No nekā nekas arī nerodas

Dzintra Dzene

Lai gan, kā ziņo Nodarbinātības valsts aģentūras speciālisti, vasaras laikā reģistrētā nenodarbinātība visā valstī, izņemot Latgali, ir samazinājusies, tie lielākoties ir sezonas darbi, uz kuru rēķina tas noticis, un jau rudenī bezdarba problēma atkal kļūs aktuāla.

 

Diez vai programmu duļķēs vieglāka zvejošana

Andris Upenieks

Partiju un to apvienību programmas laikam tā arī taisītas, lai nebūtu uztveramas nopietni.

 

Zināt, kur meklēt palīdzību

Anita Zeiliņa

Viena no Ogrē lokalizētajām Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādēm jūlija beigās pārcelta uz Lielvārdi, Raiņa ielu 5.

 

Ikšķiles pašvaldības darbiniekiem ekskursija uz Zilo ezeru zemi

Ritvars Raits

Ikšķiles novada pašvaldības darbinieki pagājušajā nedēļā daudz laika un pūļu veltīja, lai bez aizķeršanās un, kā plānots, varētu noritēt pilsētas 825. gadadienas svinības, kas turpinājās trīs dienas.