Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 30.jūlija numurā

[ A+ ] /[ A- ]

 

Tev nebūs mantkārīgi ogot un sēņot…

Uldis Prancāns


Ogu un sēņu lasīšana ir ne tikai lieliska iespēja izvēdināt plaušas, palutināt vēderu ar gardām, veselīgām meža veltēm, bet arī sarūpēt krājumus ziemai un nopelnīt kādu naudiņu.

 

Divas dienas iedzīvotājus biedē nogāzies elektrības stabs

Aizvadītās otrdienas krusa un negaiss, kas plosījās daudzviet Latvijā un arī Ogrē, atstāja savas pēdas – nolaužot gan kokus, gan arī Pārogrē, Draudzības ielā, izgāžot elektrības stabu, no kura elektrības vadi aizvijās šķērsām pāri ielas braucamajai daļai (jācer, ka bez sprieguma!).

 

Labdarības akcijas rezultātā varēs palīdzēt 87 Ogres novada ģimenēm

Dzintra Dzene

Pirmdienas pēcpusdienā, 26.jūlijā, lielveikala «Dauga» apmeklētāji iepirkās nesteidzīgāk kā citkārt, rūpīgi izvēloties ne vien produktus, ar ko piepildīt savus iepirkumu groziņus, bet arī domājot, kā iepriecināt kādu Ogres novada ģimeni, kas šobrīd nonākusi krīzes situācijā.

 

Racēji aiziet, rakumi paliek

Dzintra Dzene

Šovasar daudzās Ogres ielā notiek rakšanas darbi, kas lielākoties saistīti ar ūdenssaimniecības attīstības jeb tā dēvētā Kohēzijas projekta realizēšanu.

 

Es kāpšu kalnā visaugstākā…

Uldis Prancāns

Augstskolas sauc! Atceros savas uztraukumu dienas pirms 28 gadiem, vēl tālajā, biezo uzacu īpašnieka Leonīda Iļjiča ērā.

 

Partijiskā tirgus noiets arī mūsu rokās

Andris Upenieks

Kur tirgus, tur tirgošanās. Ar ieslavēšanu un iesmērēšanu arī. Drīz katram apzinīgam pilsonim, kas nolēmis vēlēt, politiskā darba biržā būs jāizvēlas ja ne lielākais labums, tad mazākais ļaunums noteikti.

 

«Ja ko vajag, tad tikai pasaki!»

Patricilla Dātava

Nosaukumā ir teikums no nometnes «Upe 2010», kura tās sākumā, 2001.gadā, bija paredzēta cilvēkiem ar īpašajām vajadzībām. Šos vārdus pēc šā gada nometnes viens cilvēks sacīja otram.

 

Kalējs Guntis Kalniņš Lielvārdei uzdāvina velosipēdu statīvu

Ritvars Raits

24. jūlijā pie Lielvārdes dzelzceļa stacijas notikušā velomaratona «Tour de LatEst» Tautas brauciena posma svinīgā starta laikā tika pasniegta kāda interesanta dāvana – kalējs Guntis Kalniņš Lielvārdei uzdāvināja skaistu dekoratīvo velosipēdu statīvu.

 

Aizvadītas vieglatlētikas čempionāta 2. kārtas sacensības

Ritvars Raits

22. jūlijā Ogres stadionā norisinājās Ogres novada Atklātā čempionāta vieglatlētikā otrā kārta. Dažādu vecumu atlēti sacentās skriešanā, lodes grūšanā un tāllēkšanā.

 

Velotūre «Ieminies par iecietību 2010» atminusies līdz Ogrei

Anita Zeiliņa

Trešdienas, 28.jūlija, vakarā Ogres centrs kļuva par vienu no Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes organizētās velotūres «Ieminies par iecietību 2010» pieturas punktiem.

 

«Suntažiem» pirmā uzvara, «TVNET» pamet čempionātu

Ritvars Raits

Aizvadītas Ogres novada šā gada Atklātā vasaras futbola čempionāta 6. un 7. kārtas spēles. 6. kārtā pie pirmā panākuma tika «Suntažu» futbolisti, kas ar 3:2 pārspēja meņģeliešus, bet uz 7. kārtas spēli neieradās komanda «TVNET», kas izstājusies no turnīra.

 

Ak šīs, ar likumu un kodeksu tik ļoti nosodītās suņu kakas…

Sunīte Šēra, skaustā 20 cm, un viņas divkājainais saimnieks Žanis, skaustā 180 cm

Cien. un pat god. redakcija! Ar neviltotu interesi izlasīju kārtējo rakstu par četrkājainajiem draugiem, nelabajiem suņu turētājiem un četrkājaino mīluļu izrīcību, apskādējot ar savām vizītkartēm pret gaišo nākotni platā solī ejošās valsts ietves un apstādījumus.