Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 1.jūnija numurā

[ A+ ] /[ A- ]

SIA «Ogres rajona slimnīca» Intensīvās terapijas – reanimācijas nodaļā: vienas dienas dežūrbrigāde.

Intensīvās terapijas – reanimācijas nodaļa – vieta, kurā glābj dzīvības

Dzintra Dzene

SIA «Ogres rajona slimnīca» Intensīvās terapijas – reanimācijas nodaļā nonāk, ja tā var teikt, slimnīcas vissmagākie pacienti ar nopietnām iekšķīgām, ginekoloģiskām un citām slimībām, pēc sarežģītām ķirurģiskām operācijām, ja nepieciešama novērošana, kā arī ar nopietnām traumām vai negadījumu sekām, kam nepieciešamas sarežģītas ārstēšanas metodes, ko parasta profila nodaļā neveic.

 

 

 

Mājas siltummezgla telpā tiek fiksēts, cik daudz karstā ūdens katra māja ir patērējusi.

Kārtība, kādā Ogrē tiek aprēķināta maksa par silto ūdeni, drīzumā mainīsies

Dzintra Dzene

«OVV» jau rakstīja par maija sākumā P/A «Ogres namsaimnieks» notikušo trešo sapulci, kurā direktora pienākumu izpildītājs Kaspars Grīnbergs atbildēja uz daudzdzīvokļu māju vecāko uzdotajiem jautājumiem saistībā ar siltumenerģiju. Māju vecākajiem bija arī daudz citu jautājumu, tostarp par siltā ūdens maksu.

 

 

 

 

Ķeipenes devītie ar audzinātāju brīvā dabā.

Radošie ideju ģeneratori – Ķeipenes devītie

Uldis Prancāns

«OVV» rubriku «Topošo absolventu vizītkarte» noslēdz Ķeipenes pamatskolas devītklasnieki kopā ar savu audzinātāju, latviešu valodas un literatūras, kā arī vēstures skolotāju Ritu Šķēli.

 

 

 

– Vai pārlūkojat savas skolas laika fotogrāfijas?

Ināra Poča no Ogres:

– Nesanāk! Ja kāds salidojums, tad, bet tā ikdienā – nē. Ja skatos, tad uzreiz uzaust atmiņā kaut kādi piedzīvojumi no skolas laikiem. Tagad, ja kāds aizliedz savam bērnam fotografēties, tā ir vecāku atbildība…

 

 

Meņgliešu sportiskā pasākuma «100×100» kopbilde.

Latvijas simtgadē Meņģelē neiztikt bez sporta!

Olita Rudzīte, projekta koordinatore

Meņģeles makšķernieku biedrība 26.maijā realizēja projektu «Radoši-Aktīvi-Darbīgi-Izglītojoši-Ogres novadam!» (R.A.D.I.- Ogres novadam) ar nosaukumu , «100×100».

 

 

 

Sapresētās riepas «Čuibās», par ko uztraucās kaibalieši.

Kaibalā nolietoto riepu pārstrāde nenotiek

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē Kaibalas ciema (Lielvārdes pagasts) iedzīvotāju vidū izcēlās zināma ažiotāža, kam par iemeslu bija pāris riepu krāvumi, kas tika parādījušies bijušā kolhoza «Lāčplēsis» graudu kaltes un kartupeļu pagraba «Čuibas» teritorijā. Kaibalieši uztraucās, ka varētu būt sākts realizēt vairākus gadus senais plāns par nolietoto autoriepu pārstrādi «Čuibās». Kā izrādījās, šoreiz viņu bažas bija veltas.

 

 

Notekūdeņu sūknētava Doles ielā, kam, visdrīzāk, nebūs lemts kļūt par vieglas naudas slauktuvi no Ogres novada pašvaldības.

«Kaķis maisā» jeb pirkums «bez biznesa plāna»

Ritvars Raits

Pagājušajā nedēļā Zemgales rajona tiesa Ogrē tiesneša Arņa Nagļa personā sāka skatīt, kā izrādījās, diezgan interesantu lietu, kas uzsākta pēc rīdzinieka Andra civilprasības pieteikuma pret Ogres novada pašvaldību par prettiesisku nekustamā īpašuma lietošanu. Kā noskaidrojās, prasītājs ne tikai nezina, kas īsti lieto viņa īpašumu, bet arī pats teicās nezinām, kā to izmantot.

 

 

 

 

«Medus monēta».

Latvijas Banka izlaidusi «Medus monētu»

Latvijas Banka izlaidusi apzeltītas sudraba kolekcijas monētu «Medus monēta». Tās grafisko dizainu izstrādājis dizainers Artūrs Analts, kurš 2017.gadā ieguva 1.vietu Latvijas Bankas organizētajā inovatīvās monētas dizaina konkursā.

 

 

 

«ELVI/Lielvārde» basketbolisti – pieckārtēji Lielvārdes novada čempioni.

«ELVI/Lielvārde» nosargā čempiones titulu

Ritvars Raits

Piekto reizi notika Lielvārdes novada atklātais čempionāts basketbolā, un piekto reizi par tā uzvarētāju kļuva komanda «ELVI/Lielvārde». 27.maijā Lielvārdes pamatskolas sporta zālē notikušajā finālspēlē pastāvīgie čempioni ar 74:71 pārspēja titula pretendenti «Avotu Reprezent».

 

 

 

Uz goda pjedestāla ātrākie sprinteri.

Ogres un Ķeguma senioriem 20 medaļas Ogres čempionātā

Aivars Puriņš, Ogres novada vieglatlētikas senioru pārstāvis

27.maijā Ogres novada sporta centra stadionā notika Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un senioriem. 13 medaļas veterānu konkurencē izcīnīja Ogres novada sportisti, bet vēl septiņas – ķegumieši.

 

 

 

Pludmales volejbola turnīra «Tīnūžu kauss» laureāti vīru komandu konkurencē.

Tīnūžu kausu izcīna «Baiba/Ieva» un «RR»

Ritvars Raits

26.maijā ar turnīru «Tīnūžu kauss 2018» godam tika atklāta pludmales volejbola sezona Ikšķiles novadā. Puišu komandu konkurencē par uzvarētāju kļuva «RR», bet starp meitenēm vismeistarīgākais izrādījās spēlētāju pāris ar nosaukumu «Baiba/Ieva».

 

 

 

Vai, aizsargājot datus, nenolaupīsim atmiņas?

Dzintra Dzene

Skolai, kuru savulaik pabeidzu – kādreiz Rīgas 73.vidusskolai, tagad Āgenskalna valsts ģimnāzijai – šogad aprit 330 gadu. Atceroties skolas laikus, pāršķirstīju senus albumus, kur redzama mūsu klase, sākot no pirmās skolas dienas līdz pat izlaidumam.

Izsludināts konkurss uz Jumpravas pamatskolas direktora amatu

30.maijā notikušās Lielvārdes novada pašvaldības domes sēdes laikā deputāti pieņēma lēmumu par konkursa izsludināšanu uz Jumpravas pamatskolas direktora amata vietu. Jau 31.maijā konkurss tika izsludināts.

Ogres atskurbtuvi apmeklējis pirmais ķegumietis

Rinalds Liepiņš, Ķeguma novada pašvaldības policijas vecākais inspektors

Ķeguma novada pašvaldība jau pirms kāda laika bija noslēgusi līgumu par to, ka personas, kas pārāk daudz lietojušas alkoholiskos dzērienus, varēs tikt ievietotas Ogres atskurbtuvē. Pirmais ķegumietis šo pakalpojumu izmantoja tikai šonedēļ – 29.maijā.

Nodara miesas bojājumus kaķim

Saņemta informācija, ka 14.maijā 1966.gadā dzimusī E., iespējams, Ogrē, nodarījusi miesas bojājumus kaķim. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Latvijā būs trīs jaunas atzīmējamās dienas

Agate Gavare

24.maijā Saeima pirmajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā «Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām», kas paredz par atzīmējamām dienām noteikt 6.jūliju – Latvijas aviācijas dienu, 10.jūliju – Latvijas karavīru dienu, un septembra trešo svētdienu – Autotransporta darbinieku dienu, ziņo Saeimas Preses dienests.

Ziedojumi deva cerību cilvēkiem ar invaliditāti

Andris Vīgants

«Nav būtiski, kā tu izskaties, galvenais, kāda ir tava sirds.» Šos vārdus vairākkārt varēja dzirdēt Ogres novada Kultūras centrā, kur jau septīto gadu dienas centrs «Saime» aicināja savus draugus un atbalstītājus uz kārtējo pavasara labdarības pasākumu «Iespēja 2018».

Ieteikumi drošai videi: jāzina ikvienam senioram!

Elīna Zelčāne

Lielu daļu no traumām, kuras savās mājās gūst seniori, ir iespējams novērst, pārskatot mājokļa iekārtojumu un cilvēka ieradumus.

Peldsezona: VUGD aicina nezaudēt piesardzību!

Agate Gavare

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina vairākus priekšnoteikumus, kuri jāievēro, lai atpūta pie ūdens nepārvērstos traģēdijā.