Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 1.oktobra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Lēdmanes pamatskolas futbolisti.

Mazo skolu futbola turnīrā Taurupē – divi zelti Birzgalei, viens Lēdmanei

Uldis Prancāns

Tradicionāli mūsu starpnovadu mazo skolu futbola turnīrs, kurā aizraujošā, principiāli nopietnā, bet visnotaļ draudzīgā cīņā sevi pierāda trīs vecuma grupu kājbumbas entuziasti, septembra nogalē risinās Taurupes sporta stadionā.

 

 

 

Prieks par Vidzemes ielā izbūvēto gājēju ietvi!

Gatis Rengards, Akmeņu ielas iedzīvotāju vārdā

Beidzot arī mēs, Pārogres Akmeņu ielas daudzdzīvokļu un privātmāju iedzīvotāji, esam tikuši pie jaunas gājēju ietves Vidzemes ielā (no Akmeņu ielas līdz šosejai).

 

 

Pārgājienam gatavi!

Par godu Pasaules Tūrisma dienai dodas pārgājienā pa Ogri

Dzintra Dzene

Sestdien, 28.septembrī, par godu Pasaules Tūrisma dienai Ogres novada Tūrisma informācijas centrs (ONTIC) organizēja pārgājienu, kura laikā bija iespēja izstaigāt Ogres pilsētu un tās apkārtni, baudot svaigu gaisu un rudenīgas ainavas. Mainīgie laika apstākļi nebija šķērslis, lai pārgājienā dotos ap 40 lielu un mazu ogrēniešu, kā arī pilsētas viesu.

 

Zolītes turnīra laureātes.

Ikšķiles novada zolmaņu godu aizstāv Terēzija Rubene

Ritvars Raits

Pagājušajā nedēļā visā Latvijā notika Eiropas sporta nedēļa, bet Ikšķiles novadā arī Veselības nedēļa. Viens no pasākumiem ar sportisku pieskaņu, kas tika sarīkots Ikšķilē, bija šī novada Zolītes turnīrs. Dāmu konkurencē uzvaras laurus tajā plūca ikšķiliete Terēzija Rubene, kura absolūtajā vertējumā ierindojās ļoti augstajā 2.vietā.

 

 

– Vai jūs spēlējat kārtis?

Tomass Krūmiņš, atpūšas Ogrē:

– Kārtis spēlēju, bet jāatzīst, ka daru to ļoti reti. Gadās, ka ar draugiem uzspēlējam duraku vai zolīti. Nekādos turnīros gan mēs nepiedalāmies.

 

 

Jumpravietis Māris Skudra.

Lielvārdes novads popularizē savus tūrisma objektus

Ritvars Raits

Tieši pirms gada Lielvārdes novada pašvaldība bija sarīkojusi savu pirmo Tūrisma dienu, bet pagājušajā nedēļā, 26.septembrī, tāds pasākums mūsu tradīcijām bagātajā novadā norisinājās jau otro reizi.

 

 

 

Ogrēniete Marija Greivule (no kreisās).

Greivule laimē 350 eiro, viņas sāncense – automašīnu

Ritvars Raits

«OVV» jau ziņoja, ka pagājušās nedēļas nogalē televīzijas šovā «SuperBingo» bija jāpiedalās ogrēnietei Marijai Greivulei. Viņa tiešām spēlēja Labirinta spēli, kurā tika pie 350 eiro liela laimesta. Vēl labāk veicās ogrēnietes sāncensei, kura aizspēlējās līdz lielā laimes rata griešanai un laimēja jaunu automašīnu.

 

 

 

Skaisti pasniegts ēdiens.

Ne tikai gardas, bet arī skaistas lašmaizītes

Agate Gavare

Dažkārt tikai ēdiena vizuālais noformējums vien jau liek rīt siekalas. Vispārzināms ir fakts, ka klasisks un skaists ēdiena noformējums var padarīt dienu jaukāku. Vai tas tiešām tā ir, varat pārbaudīt, izmantojot šo ļoti vienkāršo lašmaizīšu pagatavošanas recepti.

 

Lauksaimnieku perspektīva tīta miglas vālos…

Uldis Prancāns

Eiropas Savienības Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) budžets 2021. – 2027.g. periodā būs 365 miljardi eiro. KLP joprojām ir nākotnes vajadzībām piemērota, ataino ES mērķus vides un klimata jomā, nodrošina lauku attīstību un ilgtspēju.

Dzīvokļu īpašnieki uz siltināšanas projektu realizēšanu raugās piesardzīgi

Dzintra Dzene

Lai gan jau vasaras sākumā A/S «Attīstības finanšu institūcija «Altum»» bija saskaņojusi dokumentāciju attiecībā uz vienpadsmit Ogres daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanas projektu īstenošanu, pagaidām neviena projekta realizēšana nav uzsākta. Astoņu māju dzīvokļu īpašnieku kopības no šo projektu īstenošanas šobrīd ir atteikušās.

Atstāj nepilngadīgo bez uzraudzības

Uzsākta administratīvā lietvedība, jo 14.augustā Ķegumā bez uzraudzības atstāts nepilngadīgais.

Produkti, kas palīdz uzveikt sliktu garastāvokli

Agate Gavare

Slikta garastāvokļa un nomāktības iemesls bieži vien ir elementārs – cilvēka organismam trūkst nepieciešamo vielu, kas tieši ietekmē viņa emocionālo labsajūtu. Lūk, 11 pārtikas produkti, kas, pateicoties to sastāvam, palīdzēs izvairīties no šādām problēmām.