Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 10.decembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres policijas iecirkņa darbinieki.

Valsts policija nosvinējusi savu 101. gadadienu

Dzintra Dzene

Trešdien, 5.decembrī, Latvijas Valsts policija (VP) atzīmēja savu 101. gadadienu, kad sveikti un godināti tika arī labākie VP Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa darbinieki.

 

 

 

Ogres novada pašvaldības policija.

Profesionālos svētkus svin arī pašvaldību policisti

Dzintra Dzene

Aizvadītajā nedēļā, 5.decembrī, Valsts policija svinēja savu 101.dzimšanas dienu. Jau daudzus gadus šajā dienā tiek atzīmēti visu policijas darbinieku profesionālie svētki, jo pašvaldību policiju darbinieki strādā plecu pie pleca ar kolēģiem no Valsts policijas, rūpējoties par kārtības nodrošināšanu savos novados. Svinīgie pasākumi, atzīmējot Policijas dienu, notika Ikšķiles, Lielvārdes un Ogres novadā.

 

 

K.Kažociņa Madlienas Mūzikas un mākslas skolas pedagogi

Kārļa Kažociņa Madlienas Mūzikas un mākslas skolai – 30!

Uldis Prancāns

Pavisam nesen ievērojamā latviešu komponista, diriģenta, pedagoga, mūzikas kritiķa Kārļa Kažociņa (1886-1920) vārdā nosauktajā Madlienas Mūzikas un mākslas skolā notika 30 gadu jubilejas svinības un absolventu salidojums, kurā apsveicēju netrūka.

 

 

 

 

– Vai apsveicāt kādu policijas darbinieku viņa profesionālajos svētkos?

Simona Pabrieža no Ogres:

– Teikšu, ka nē, jo ne ģimenē, ne paziņu lokā man neviena policijas darbinieka nav. Pat atzīšos, ka šoreiz to datumu, kurā ir Policijas diena, es biju palaidusi garām…

 

 

Ansamblis «Saulgrieži» Jāņa Rijnieka vadībā.

Ikšķiles novada pensionāru biedrība svin savu 45.gadadienu

Ritvars Raits

6.decembrī savu 45 gadu jubileju atzīmēja Ikšķiles novada pensionāru biedrība «Saulgrieži».

 

 

 

 

Ķeguma novada delegācija.

Ķeguma novada seniori – LSVS sporta spēļu uzvarētāji

Mirdza Aizsilniece, Ķeguma novada senioru komandas dalībniece

Novembra pēdējā dienā Ķeguma novada delegācija, kuras sastāvā bija pašvaldības domes priekšsēdētajs Raivis Ūzuls, sporta pasākumu organizētājs Edgars Siliņš, Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Liene Lazdiņa, kā arī pieci sportiski seniori, piedalījās Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības (LSVS) XXII salidojumā Rīgā, Lielajā Ģildē, kur saņēma 56.Sporta spēļu III grupas kopvērtējuma uzvarētāju kausu un LSVS apbalvojumus par aktīvu piedalīšanos veterānu-senioru sporta darbā un tā popularizēšanā. Apbalvojumi tika pasniegti Agitai Kaļvai, Vaclavam Griņevičam, Harijam Jaunzemam un Mirdzai Aizsilniecei.

 

Mūsu medaļnieki Preiļos.

Trenera Liepas audzēkņiem astoņas medaļas sacensībās Preiļos

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē vieglatlētikas sacensībās, kas notika Preiļos, ar lieliskiem panākumiem piedalījās Ogres novada Sporta centra audzēkņi, kuri sava trenera Jevgēnija Liepas vadībā kopumā izcīnīja astoņas medaļas – septiņas zelta un vienu sudraba.

 

 

Salāti Vecgada vakara galdam.

Brīnumgardi salāti Jaunā gada sagaidīšanai

Agate Gavare

Savu lasītāju uzmanībai piedāvājam gardus salātus, kas lieti noderēs Vecgada vakara galdam. Tos var pagatavot diezgan viegli, un tie izdodas brīnumgaršīgi. Šie salāti darīs godu ikvienam svētku galdam arī tāpēc, ka ir spilgti krāsaini un oriģināli.

 

 

 

Par pelmeņiem, kas nāk un iet…

Ritvars Raits

Vai atceraties joku par diviem puikām, no kuriem viens ēd pelmeņus, bet otrs siekalodamies saka – «Ja man būtu pelmeņi, es gan tevi uzcienātu…»? Tas, kuram mute pilna, atbildēja vienkārši un reizē ļoti asprātīgi: «Žēl gan, ka tev nav pelmeņu…» Man šis dialogs nāk prātā, kad dzirdu strīdus par Administratīvi teritoriālo reformu, jo kvēlākās pretinieces tai visbiežāk ir tieši tās pašvaldības, kurām vairāk pelmeņu jeb naudas… Bet dalīties tā negribas, tāpēc arī ir gan pretenzijas, gan strīdi un kašķi.

Pārvietojas bez atstarotājiem

6.decembrī A. Ikšķilē, Rīgas ielā, diennakts tumšajā laikā pārvietojās bez gaismu atstarojošas vestes vai citiem gaismu atstarojošiem elementiem. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Gan labākai garšai, gan stiprākai veselībai

Agate Gavare

Dažāda veida garšvielas un garšaugi maltīti padara ne vien baudāmāku, bet arī veselīgāku. Piemērotu un veselībai labvēlīgu garšvielu buķete ēdienam sniedz piesātinātāku garšu, kā arī uzlabo cilvēka veselību, tādēļ garšaugu dažādība maltītē ir ieteicama. Kādas garšvielas vēlams pievienot ēdienam, lai pasargātu sevi no slimībām un uzturētu labu veselību?