Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 10.februāra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Biedrības «Street Warriors» aktīvisti: Kirs Frolovs (no kreisās), Ēriks Silovs, Bruno Brokers, Gatis Kondrāts un Didzis Grieznis.

Biedrības «Street Warriors» aktīvisti: Kirs Frolovs (no kreisās), Ēriks Silovs, Bruno Brokers, Gatis Kondrāts un Didzis Grieznis.

No treniņiem pagalmā līdz «Arēna Rīga» skatuvei

Keita Rožāne

Biedrība «Street Warriors» jeb ielu vingrotāji savu darbību uzsāka pirms trim gadiem. Laikam ritot, Ogres puišu projekts attīstījās, viņi pilnveidoja savas prasmes, triki kļuva sarežģītāki un iespaidīgāki. Tagad «Street Warriors» biedri īrē treniņu telpas, brauc uz skolām iedvesmot skolēnus, gadā uzstājas vairāk nekā 100 pasākumos – gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Aktīvākā uzstāšanās sezona šiem jauniešiem ir vasara, komandas rekords – astoņi priekšnesumi vienā dienā.

 

 

 

«Vecākiem cilvēkiem silti iesaku neuzticēties svešiniekiem,» tā VP RRP Ogres policijas iecirkņa priekšnieks Vilnis Naglis. Šajā intervijā – arī citi ieteikumi.

«Vecākiem cilvēkiem silti iesaku neuzticēties svešiniekiem,» tā VP RRP Ogres policijas iecirkņa priekšnieks Vilnis Naglis. Šajā intervijā – arī citi ieteikumi.

Vilnis Naglis: «Galvenais ir cilvēku drošība»

Dzintra Dzene

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (VP RRP) Ogres policijas iecirkņa darbinieki ir izvērtējuši noziedzības stāvokli pagājušajā gadā savā apkalpojamajā teritorijā un apkopojuši darba rezultātu. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, pērn krasi samazinājies reģistrēto notikumu skaits.

 

 

 

 

 

 

01_peterisPēteris Karaļkevičs no Ogres:

– Kopumā uzticos. Teikšu, ka mūsu policija dara savu darbu. Varbūt daudziem nepatīk policisti, jo viņi cilvēkus reizēm arī soda par pārkāpumiem, bet vismaz es nekad neesmu redzējis, ka kādu sodītu bez iemesla.

 

 

 

kegums_2Negadījumā uz Ķeguma dzelzceļa pārbrauktuves divi bojāgājušie

Vakar, 9.februārī, pulksten 13.17 Valsts policijas darbinieki saņēma informāciju, ka uz Ķeguma dzelzceļa pārbrauktuves notikusi kravas vilciena un automašīnas «VW GOLF» sadursme, kurā bojā gājuši divi cilvēki – 1946.gadā dzimis vīrietis un 1951.gadā dzimusi sieviete.

 

Ogres 1.vidusskolas mini ansamblis drīz dosies uz skatuvi.

Ogres 1.vidusskolas mini ansamblis drīz dosies uz skatuvi.

Vidzemes «lakstīgalas» dzied Ogrē

Uldis Prancāns

8.februārī Ogres novada Kultūras centrā salidoja 19 Vidzemes reģiona «lakstīgalu saimes», lai izzinoši dziesmotā, dažādu aktivitāšu laikā noskaidrotu labākās skolu komandas gadskārtējā tautas dziesmu konkursā «Lakstīgala».

 

 

 

 

Mārcis Broks kopā ar skolotāju Kristīni Treimani radījuma «Gudrs vēl gudrāks» filmēšanas laikā.

Mārcis Broks kopā ar skolotāju Kristīni Treimani radījuma «Gudrs vēl gudrāks» filmēšanas laikā.

Ogrēnietis Mārcis Broks erudīciju pierāda raidījumā «Gudrs, vēl gudrāks»

Elīna Zelčāne

Pavisam nesen Latvijas televīzijā bija vērojams raidījuma «Gudrs, vēl gudrāks» 9.klašu fināls, kurā piedalījās arī Ogres 1.vidusskolas 9.c klases skolnieks Mārcis Broks.

 

 

 

 

 

Madlienas vidusskolas 12.klases kolektīvs.

Madlienas divpadsmitā – vienotā, radošā, mērķtiecīgā, jautrā un sportiskā klase

Uldis Prancāns

Mūsu laikrakstā šodien sevi pieteic Madlienas vidusskolas topošie absolventi kopā ar klases audzinātāju, angļu valodas skolotāju Aldu Karasevu.

 

 

 

Eizenšteina komunikāciju centra Ķeipenē vadītāja Kristīne Antonova atsūtīto pasta kartīšu un maģisko kino laternu fonā.

Eizenšteina komunikāciju centra Ķeipenē vadītāja Kristīne Antonova atsūtīto pasta kartīšu un maģisko kino laternu fonā.

Eizenšteina komunikāciju centrs Ķeipenē savai filmai pievieno jaunus kadrus

Uldis Prancāns

Vairākus gadus Ķeipene tiek dēvēta par Latvijas kinovēstures galvaspilsētu. Bijušajā dzelzceļa stacijā izveidota pasaulē vienīgā publiski apskatāmā ekspozīcija, kura veltīta kinomākslas dižgaram, režisoram, montāžas «pionierim», scenāristam Sergejam Eizenšteinam (1898-1948). Viņa slavenākie darbi «Bruņukuģis «Potjomkins» (1925), «Aleksandrs Ņevskis» (1938) un «Ivans Bargais» (1946) pieskaitāmi pasaules kino zelta fondam.

 

 

 

spiedogsPasta aicinājumu un reklāmas spiedogi

Gunārs Kušķis

Sākot ar 1936.gada rudeni, Latvijas iekšzemes sūtījumos blakus parastajiem kalendāra zīmogiem parādījās aicinājuma un reklāmas spiedogi.

 

 

Ogres seniori vingro!

Ogres seniori vingro!

Ogres seniori iedvesmo un aicina būt aktīviem!

Elīna Zelčāne

Vai zinājāt, kuri ir Ogres aktīvākie vingrotāji? Tie ir seniori. Zāle, kurā reizi nedēļā uz vingrošanu ierodas Ogres vecākā paaudze, allaž ir pilna.

 

 

 

Remabatieši ar Bauskā izcīnītajiem kausiem un medaļām.

Remabatieši ar Bauskā izcīnītajiem kausiem un medaļām.

Rembates komanda ar jaunu nosaukumu uzvar Bauskā

Aivars Gailītis, SK «Rembate-Legacy» treneris

4.februārī ar Bauskas novada atklāto čempionātu klasiskajā spiešanā guļus noslēdzās Latvijas kausa izcīņas sacensību pirmais posms. Šogad Rembates komandai nomainījies nosaukums (tagad esam «Rembate-Legacy»), un sacensībās piedalījās krietni liels sportistu pulciņš. Sporta klubs «Rembate-Legacy» Bauskā pārliecinoši izcīnīja godpilno 1.vietu, aiz sevis atstājot komandas «Gulbenes KSP» un «Aizkraukles Sporta centrs».

 

 

teniss_galda

Ķeguma novada bronzas komanda: Vaclavs Griņevičs (no kreisās), Romualds Kolužs, Uldis Ābelis, Harijs Jaunzems un Mirdza Aizsilniece.

Ķeguma sportiskie seniori – LSVS bronzas medaļnieki

Vaclavs Griņevičs

Pagājušās nedēļas nogalē Ķeguma novada komanda piedalījās Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) finālsacensībās, kas notika Iecavā. Ķegumiešu starts bija izcili sekmīgs – trīs medaļas tika izcīnītas individuāli, bet komandu vērtējumā iegūts kauss par trešo vietu.

 

 

 

 

 

No mūsu novadu volejbolistiem vislabāk veicās lēdmaniešiem, kuri tika pie kausa un medaļām par trešo vietu.

No mūsu novadu volejbolistiem vislabāk veicās lēdmaniešiem, kuri tika pie kausa un medaļām par trešo vietu.

Lēdmanes volejbolistiem 3.vieta Madlienas kausa izcīņā

Gerda Sedoja, sacensību organizatore

4.februārī Madlienas vidusskolas sporta zālē norisinājās turnīrs vīriešu komandām «Madlienas kauss volejbolā 2017». Kausu par trešo vietu tajā izcīnīja komanda «Lēdmane», bet goda pjedestāla augstākos pakāpienus ieņēma daudz tālāki ciemiņi – mārupieši un rīdzinieki.

 

 

 

 

Reņģu kaija

Dzintra Mozule

«Kas viņš ir par putnu?» vaicā par cilvēkiem. Mēģinot uzminēt šādas mīklas, vienubrīd rakstīju pasakas par putniem. Reņģu kaiju ieraudzīju kādā Ogres novada domes sēdē, kur atklājās samilzumi starp konfliktējošām pusēm. Palēnām, it kā starp citu, uz āru izlīda šī «putna» īstā daba. Tā bija kaija, kura, laidelēdamās virs ūdens, veikli pakampj sīkās un vientiesīgās zivteles.

Laizāni izlīguši ar «Daugavas balsi»

Ritvars Raits

Janvāra nogalē Ogres rajona tiesa turpināja skatīt civillietu, kas tika uzsākta pēc Jura Laizāna un Veras Laizānes prasības pieteikuma pret SIA «Daugavas balss» un privātpersonu Gati Liepiņu par nepatiesu ziņu atsaukšanu un par morālā kaitējuma noteikšanu un piedzīšanu. Laizāni ar SIA «Daugavas balss» valdes priekšsēdētāju Rolandu Milleru noslēguši izlīgumu, bet tiesāšanās ar G.Liepiņu vēl turpināsies.

Točkas kļuvušas par ģimenes biznesu

Dzintra Dzene

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (VP RRP) Ogres policijas iecirkņa darbinieku apkopotie darba rezultāti liecina, ka aizvadītajā gadā samazinājies  noziedzīgo nodarījumu skaits saistībā ar nelikumīgu narkotisko vielu apriti.

Pastiprinās autovadītāju kontroli

Pērn Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (VP RRP) Ogres policijas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā krities noziedzīgu nodarījumu skaits pret satiksmes drošību. Pagājušajā gadā uzsākti 73 (– 21) kriminālprocesi par ceļu satiksmes negadījumiem, un kopumā aizvadītajā gadā reģistrēti 919 (+205) ceļu satiksmes negadījumi.

Par preču zagšanu veikalā – kriminālprocess

Saņemta informācija, ka 30.janvārī konstatēts: veikalā Ogrē, Mednieku ielā, brīvi piekļūstot, nozagtas dažādas preces. Tāpat arī pagājušā gada 1.augustā veikalā Ogrē, Rīgas ielā, nozagtas trīs kafijas paciņas, bet 15.septembrī šajā pašā veikalā nozagta kafija un desa. Visos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Angļu Olimpa virsotnē – Ogres 1.vidusskolas sūtņi

8.februārī Ogres Valsts ģimnāzijā aizvadīta angļu valodas olimpiāde Ogres novada izglītības iestāžu 8.-9.klašu audzēkņiem, kurā savas zināšanas, prasmes un iemaņas demonstrēja 19 dalībnieki.

Mājputnu audzētājiem šopavasar būs jāievēro ierobežojumi

Agate Gavare

Latvijā plānots noteikt aizliegumu šogad laikā no 1.marta līdz 1.jūnijam turēt laukā vistas, pīles, zosis, tītarus un citus mājputnus. Tāds drošības pasākums nepieciešams, lai pasargātu putnkopības nozari no putnu gripas izplatības.