Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 10.jūlija numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 10.jūlija numurā:

* Egils Helmanis: “Lai ATR būtu veiksmīga, tai jāgatavojas laikus”

Jura Saratova un Jura Rudeņa uzdevums būs izvērtēt novadu kapitālsabiedrības, apkopot informāciju, integrēt to kopīgā redzējumā, izveidojot un piedāvājot vairākus kapitālsabiedrību tālākās darbības modeļus, lai iedzīvotājiem šie pakalpojumi būtu maksimāli pieejami un kvalitatīvi.

* Pasaulei jāzina par labiem cilvēkiem

Norvēģijā dzīvojošajai Daigai Latvijā, kā viņa raksta, ir kolosāla tante, kura mitinās Skrīveru aprūpes namā „Ziedugravas”. „Mēs mēdzam sazvanīties un papļāpāt. Vienas sarunas laikā pajautāju, vai viņai ir iespēja tikt pie zemenēm, jo ir zemeņu laiks. Nē, neesot gan. Sāku domāt, kā lai aplaimoju tanti. Ar meklētāju atradu „Skrīveru zemenes”. Zvanu. Tur jauns vīrietis, uzzinot manu vēlmi, teic, lai jautāju viņa sieviņai. Zvanu sieviņai Lienei, stāstu, ka man ir tante, kuras vienīgais dēls ar visu ģimeni gājis bojā pirms dažiem gadiem nelaimes gadījumā ar pirotehniku, un ciemiņi karantīnas dēļ pie viņas netiek, bet ļoti griboties zemenītes. Uz to Liene teic, ka manai tantei zemenes būs!”

* Lemj par Krīzes zvanu centra darbības laika pagarināšanu;

* Madlienas Lielo muižu tirgo par vienu eiro

Muižas pašreizējais īpašnieks savu noteikto īpašuma cenu skaidro tā, ka tad darījums būs pārdevums. Protams, viņš tikpat labi muižu varētu uzdāvināt bez maksas, bet tādā gadījumā pastāvētu iespēja dāvinājumu atsaukt, kas varētu atbaidīt potenciālos investorus.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

Maija Bogdanova: “Manas saknes ir dziļi Latvijā, un mani vairs nevar pārstādīt

Vecmāmiņa atzīst, ka viņai ir skumji un sāp sirds vien par to, ka visi pieci mazbērni klātienē redzējušie tikai vienu pašu reizi – 2017.gadā, un ir tikai viena bilde, kur Maija redzama kopā ar visiem saviem mazbērniem. “Zinu, ka Ingai un viņas ģimenei Īrijā ir labi, dzīve sakārtota un Latvijā viņi neatgriezīsies, jo puikas dzimuši tur un par savu dzimteni uzskata Īriju… Viņi savus nākotnes plānus saista ar Īriju, pat vēl plašāk – abi nopietni aizraujas ar basketbolu, un jaunākais mazdēls nākotnē mācības cer turpināt ASV. Zinu, saprotu, bet sirds sāp, jo viena kārtīga latviešu ģimene Latvijai ir zudusi. Neesmu es vienīgā, kurai tāda sāpe. Ja tā globāli padomā, tad vairāk nekā puse Latvijas ir prom ārzemēs, un daudzi vairs neatgriezīsies…”

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Tīnūžu senioru deju kolektīvam “Dižupe” jauni tērpi.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!