Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 10.septembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Būs vai nebūs gols?

Tēvu dienas futbola turnīrs Taurupē

Uldis Prancāns

Aizvadītajā piektdienā, tuvīnās Tēvu dienas gaidās, Taurupes pamatskolas sporta stadionā jau piekto reizi pēc kārtas vairāku stundu garumā risinājās kājbumbas turnīrs.

 

 

 

Ogres slimnīcas Zobārstniecības nodaļā.

Ogres slimnīcā zobārstniecība un protezēšanas pakalpojumi ir visaugstākajā līmenī

Dzintra Dzene

SIA «Ogres rajona slimnīca» Ambulatorajā nodaļā pieejami Zobārstniecības un protezēšanas pakalpojumi, kuru nodrošināšanai izmanto mūsdienīgas tehnoloģijas un augstas klases materiālus. Zobārstniecības pakalpojumu sniegšanā Ogres slimnīca jau daudzu gadu garumā nenoliedzami ieņem vadošo pozīciju tuvākā un tālākā apkaimē.

 

 

Šogad militāri patriotiskajā pārgājienā devās vairāk nekā tūkstotis skolēnu.

Šogad kopīgā militāri patriotiskajā pārgājienā dodas četru novadu skolēni

Marta Poga

Ceturtdien, 5.septembrī, pieminot Mazās Juglas kaujas 102.gadadienu, notika par tradīciju kļuvušais militāri patriotiskais pārgājiens. Šogad pasākumā piedalījās vairāk nekā tūkstotis skolēnu ne tikai no Ogres un Ikšķiles, bet arī Ķeguma un Lielvārdes novada mācību iestādēm.

 

 

 

 

Tēvu dienas pasākuma Rembatē dalībnieku un rīkotāju kopbilde.

Tēvu dienā sacenšas futbolā un militārajā stafetē

Ritvars Raits

8.septembrī, kad Latvijā un daudzviet citur visā pasaulē tika atzīmēta Tēvu diena, īpaši šim datumam veltīts pasākums notika arī Rembatē.

 

 

 

 

 

Sacensību laureātu kopbilde.

Zemessargu bataljona jubilejas sacensībās uzvar policisti

Ritvara Raits

6.septembrī Ogres novada Sporta centra šautuvē norisinājās tradicionālās Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona sacensības ložu šaušanā, kas bija veltītas militārās vienības dibināšanas 28.gadadienai. Otro reizi šo sacensību vēsturē ļoti sīvā cīņā par uzvarētājiem kļuva Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa snaiperi.

 

 

– Vai jums ir bijusi saskarsme ar zemessargiem?

Aleksejs Sanatovs no Ogres:

– Īpaša saskarsme nav bijusi, ja tikai neskaita to, ka vairāki mani draugi ir zemessargi. Pats gan es neesmu domājis par iestāšanos Zemessardzē, jo mani neinteresē militārās lietas.

 

Grūtums

Uldis Prancāns

Tik dažāds ir grūtums. Smags, drūms, nepaceļams grūtums un vajadzīga, svētīga darba grūtums, kas galu galā pārtop gandarījuma labsajūtā, atviegloti paceļ spārnos. Un sievietes grūtums, kura galvenā grimase – cerība, tās auglīgais piepildījums.

Tiesībsarga biroja speciālisti pārbaudījuši Ogres policijas ĪAV

Ritvars Raits

Šī gada pavasarī Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja Pilsonisko un politisko tiesību nodaļas juridiskais padomnieks Juris Siļčenko, juridiskā padomniece Daina Lepika un Prevencijas daļas vecākā juriste Sandra Garsvāne bez iepriekšēja brīdinājuma apmeklēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa īslaicīgās aizturēšanas vietu (ĪAV). Pēc vizītes tiesībsargs Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšniekam sniedza rekomendācijas situācijas uzlabošanai īslaicīgās aizturēšanas vietā, uz kurām Valsts policija jau attiecīgi reaģējusi.

Ikšķilē tapuši tenisa korti

6.septembrī Ikšķilē, Peldu ielā 22, tika atklāti privātie tenisa korti. Projekta īstenotājs bija uzņēmums «Forehand», kurā darbojas uzņēmēji Didzis Mizis, Nauris Jansons, Zigmunds Leščinskis un Toms Āboltiņš.

Lielvārdes, Ķeguma un Ogres novadā saņem Ekoskolu apbalvojumus

Pie Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, Ķeguma novada Birzgales pagasta bērnudārza «Birztaliņa» un Ogresgala pamatskolas šajā mācību gadā plīvos Starptautiskais Zaļais karogs.

Pārvietojas bez atstarojošas vestes

6.septembrī 1958.gadā dzimušais A. diennakts tumšajā laikā Ogres novadā pārvietojās pa brauktuvi bez atstarojošas vestes vai citiem gaismu atstarojošiem elementiem. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Vairāk nekā puse Latvijas vīriešu uzskata, ka tēva loma ir vislabākā pieredze

Kopš 2010.gada septembra otrā svētdiena Latvijā ir Tēva diena. Tā ir oficiāli atzīmējama diena, kas iekļauta atceres un atzīmējamo dienu kalendārā. Lai gan atsevišķās valstīs Tēva dienas tradīcija mūsdienu izpratnē uzsākusies jau 20.gadsimta sākumā, lielākajā pasaules daļā tā ir relatīvi jauna tradīcija. Tēva dienu dažādās pasaules valstīs svin atšķirīgos datumos, un pārsvarā tā ir svētku diena.