Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 11.februāra numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 11.februāra numurā:

* Sveic Ogres novada Dimanta un Zelta kāzu pārus

Ogres novada pašvaldības darbinieku aicinājumam pieteikties šim svinīgajam pasākumam atsaucās 13 pāri, divi no tiem pērn atzīmēja Dimanta un 11 – Zelta kāzu jubileju.

Vairāk par katru no šiem pāriem – jaunajā „OVV”!

* Saeima nobalso pret Ikšķiles novada patstāvības saglabāšanu. Kā būs ar Lielvārdi un Ķegumu?

* Skolēnu volejbola turnīrā labākie rezultāti ķegumiešiem;

* „Ogres Vēstis Visiem” – konditores izpildījumā!

Korektors Arvīds „Ogres Vēstis Visiem” atgādinošajai tortei staigāja apkārt, brīnīdamies un it kā trenēdamies kļūdu meklēšanā. Maketētāja Olga teica: „To derētu parādīt tipogrāfijā – cepējai ir krietni precīzākas krāsas nekā drukātājiem!” Bet žurnāliste Dzintra pieteicās uzrakstīt par apbrīnojamo meistari.

Nu jau pirms vairāk nekā nedēļas Ingas Maļko gatavotā torte bija liels pārsteigums visiem, kas tobrīd atradās redakcijā. Uz tās perfekti bija atkārtotas 14. un 31.janvāra avīzes maketa pirmās lappuses! Sirsnīgs paldies meistarei!

* Ogres biškopju saimi turpmāk vadīs Vilnis Sirsonis

Pēc garām un vētrainām debatēm Ogres biškopības biedrības valdē ievēlēts pieredzējis biškopis, birzgalietis Gustavs Skābene, ogrēnietis Harijs Muižnieks, kura bišu saimes ir Lēdmanē un ar biškopību viņš nodarbojas aptuveni trīs gadus, bet savulaik biškopību apguvis Vecbebru tehnikumā. Jaunākā valdē ievēlētā biškope ir ogrēniete Anele Šleņus, kura bišu dravu pārņēmusi no savas aizsaulē aizgājušās vecmāmiņas. Tieši Anele būs tā, kura uzturēs kontaktus ar biedrības biškopjiem, informējot viņus par aktualitātēm. No iepriekšējās valdes izņēmuma kārtā, nebūdams ogrēnietis, arī šajā valdē turpinās darboties iepriekšējais biškopības biedrības valdes priekšsēdētājs Imants Daukšts, suntažniece Ingrīda Valnere, kā arī ogrēnietis Gints Krastiņš, kurš nekad neatsaka palīdzību dažādu organizatorisku jautājumu risināšanā, reizēm iesaistot pat visu ģimeni.

„Ogres biškopības biedrība bija, ir un būs Ogrē!” vēlot jaunajai biedrības vadībai izturību un panākumus, sacīja Kornēlija Lukševica.

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* Meņģelē noskaidroti prasmīgākie skatuves runas teicēji;

* Ogrēnietis Celmiņš laimējis vairāk nekā 2000 eiro;

* Veterinārārstiem būs jāziņo par bezatbildīgiem mājdzīvnieku īpašniekiem.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!

.