Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 12.jūnija numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 12.jūnija numurā:

* Ārkārtējā situācija atcelta, bet vairāki ierobežojumi joprojām saglabāti

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Saeima pieņem ATR – Ogres novads būs lielākais Latvijā ar 57 600 iedzīvotājiem;

* Apzog lauksaimniecības tehniku

Valsts policija uzsākusi 14 kriminālprocesus par globālās pozicionēšanas sistēmu (GPS) un monitoru iekārtu zādzībām no traktoriem. Vēl trīs kriminālprocesi uzsākti par lauksaimniecības tehnikas zādzības faktu.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Kur bez maksas varēs nodot vecās riepas?

* Topošo absolventu vizītkartē: cukurdūkulīši” no Ķeguma

“Novēlu “cukurdūkulīšiem” saglabāt savu cilvēcīgumu! Nebaidīties no jauniem izaicinājumiem un neveiksmēm! Lai izdodas sasniegt savus mērķus, piepildīt sapņus! Un, protams, lai izdodas atrast, nodibināt mazo valsti uz stipriem pamatiem – savu ģimeni! Lai viss izdodas!” vēl audzinātāja Anna Paltere.

* Saulgriežos notiks orientēšanās spēle “Jumpravas vainags”;

* “Ķeguma saulespuķes” veidos atpūtas vietu “Senliepās”;

* Izsūtījumu gadadienas piemiņa tēlnieka Jāņa Karlova acīm

– Suntažos, netālu no baznīcas un kapiem, atrodas figurāls, pulēts granītā piemineklis “Svešumā dzītajiem”. Kā tas tapa ?

Tas ir mans dāvinājums dzimtajam pagastam, veltīts visiem no Suntažiem izvestajiem cilvēkiem, kuru vidū bija arī mana ģimene. Pieminekli uzstādīja 1992.gadā ar tā laika kolhoza “Suntaži” palīdzību.

Mūs deportēja jau 1941.gadā. Cieta visa ģimene – tēvs, abi tēva vecāki, māte ar četriem maziem bērniem. Toreiz jaunāko brāli – zīdaini izdevās pa lopu vagona lodziņu atdot radiem. Tēvu tūlīt atšķīra, un tā arī vairs viņu netikām redzējuši.

Māte Velta Karlova no Sibīrijas atgriezās tikai 1958.gadā, bet viņai izdevās nosargāt un izglābt mani ar brāli Daini un māsu Intu. Tēva vecāki palika uz mūžu tur, Kanskas purvainē. 1998.gadā arī manu māti guldījām Suntažu kapos. Viņā bija kāds spēks, kāda iekšēja lepna pašcieņa, kas neļāva ne lādēt, ne slavēt savu likteni. Mana māte piederēja pie paaudzes ar nesaliektu muguru.

Šī nepakļāvība, apņēmība izturēt nepadoties izpaužas arī piemineklī, kurā ir atrasts formas, satura un materiāla līdzsvars. Stingrai domai – stingra forma.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Sumina Madlienas vidusskolas sportiskākos audzēkņus;

* Par Ogres čempionāta basketbolā uzvarētāju pasludināta “Monta”.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!