Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 13.marta numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 13.marta numurā:

* Ogres slimnīcas Rehabilitācijas nodaļai pieci gadi!

SIA „Ogres rajona slimnīca” valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs atzīst, ka izveidot Rehabilitācijas nodaļu bija liels izaicinājums, taču risks pilnā mērā sevi attaisnojis. „Esam ieguldījuši milzīgu darbu šīs nodaļas izveidošanā, un šobrīd esmu patiesi gandarīts par rezultātu. Šo gadu laikā attīstījies nodaļas sniegto pakalpojumu klāsts, iegādātas mūsdienīgas tehnoloģijas. Nodaļā strādā gados jauni, progresīvi domājoši un profesionāli multispeciālisti, no kuriem daudzi strādājuši un stažējušies ārzemēs. (..) Nodaļas kolektīvam vēlos pateikties par ieguldīto darbu un ar lepnumu varu teikt, ka Ogres slimnīcas Rehabilitācijas nodaļa ir viena no labākajām valstī,” saka D.Širovs.

* Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšana ir viens no veidiem, kā uzlabot energoefektivitāti;

* Domāju tā: Vārds un nevārds Ogrē

„Ogrē iedzīvotāju vidū tiek bieži lietots nosaukums – Līkais tilts. Daļai ogrēniešu tā ir iepaticies nosaukt vienu no Ogres pilsētas skaistākajiem objektiem – arkveida gājēju tiltu pāri Ogres upei.

(..) Varbūt kāds Loka ielu Ogrē arī sāks saukt par Līko ielu? Vai sportistus – loka šāvējus par līkajiem… u.tml.

Mīlēsim arī savas pilsētas skaisto tiltu – Loka tiltu un tā arī to sauksim, jo viņš tiešām nav nekāds Līkais!” tā vēstulē redakcijai Loka ielas iedzīvotāji.

* Topošo absolventu vizītkarte: Lielvārdes pamatskolas devītie – saliedēti, enerģiski, radoši, traki un spītīgi!

* Kā izvēlēties piemērotāko pretsāpju līdzekli?

Sildošas vai atvēsinošas ziedes? Sildošas smēres nav pirmā izvēle, jo nereti tās var nodarīt kaitējumu, sevišķi akūtu sāpju gadījumā. Sāpju gadījumā labāka izvēle būs jebkura ārīgā zāļu forma ar atvēsinošu efektu. Tādējādi tiks mazināta tūska un sāpes.

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* Bērzu sulu laiks ir klāt!

Izrādās, ka lielie vectēvu īkšķa izmēra urbumi ir gaužām nepareizi un dara kokam pāri – brūce ir liela, kokam grūti, iekšā pēc tam jāliek milzu tapa, kas, lai arī pasargā no dažādu kaitīgu organismu iekļūšanas lielajā caurumā, tomēr traucē kokam aizdziedēt brūci. Kopumā viss ir ļoti slikti, bet, pats galvenais – nevajadzīgi. Ar mazu caurumu ir vairāk kā gana.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!