Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 13. septembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

* Novadā tapusi jauna rūpnīca

Pusceļā starp Ogri un Ikšķili zviedru kompānija «Kilenkrysset» uzbūvējusi dzelzsbetona elementu rūpnīcu. Neticami, ka tas noticis šajā ģeopolitiski nedrošajā laikā un ekonomiskās krīzes apstākļos, kad citi investori savus attīstības plānus aptur. Tomēr tas ir noticis.

* Jaunie vilcieni kursēs arī Ogres virzienā

Daudz ātrāki, daudz ērtāki, iekāpšana un izkāpšana nesagādās raizes arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem – tādi ir jaunie «Škoda Group» elektrovilcieni, kas jau nākamgad sāks kursēt pa Latvijas sliežu ceļiem, tostarp Ogres virzienā.

* Baseins atsāks darbu, saunas šosezon nebūs

Šonedēļ darbu atsāk Ogres peldbaseins «Neptūns», kas vasaras mēnešos, kā jau ierasts, bija slēgts. Peldbaseins apmeklētājiem būs pieejams katru dienu. Diemžēl šogad saunu izmantot nevarēs.

* Ogrē vēlas pārbūvēt Strēlnieku prospekta segumu

Strēlnieku prospektā dzīvojošie ne vienreiz vien vērsušies pašvaldībā ar sūdzībām par ielas segumu, kur, kā mēdz teikt, ir ielāps uz ielāpa. Šobrīd radusies cerība par minētās ielas seguma pārbūvi. Vēl jo vairāk, jau ir izsniegta būvatļauja, vien jāsaņem šim projektam atbalsts.

* Aktuālais komentārs. Savādās rūpēs par valodu

Izsenis esam svešvalodu ietekmēti gan piespiedu kārtā, gan labprātīgi. Latviešu valodas vārdnīcās norāde, ka vārds uzskatāms par barbarismu, ir atgādinājums, kā ar to apieties. Valoda neizbēgami attīstās, bet arī piesārņojas.

* Andris Molotanovs: «Mūsu pirmais mērķis ir fināls»

Ļoti iespējams, ka šīs nedēļas nogalē startēs Latvijas čempionāts handbolā, bet vēl pēc nedēļas tiks dots starts Baltijas Handbola līgas turnīram. Abos turnīros piedalīsies komanda «HK Ogre/HYDROX», tāpēc īstais laiks uz sarunu aicināt galveno treneri Andri Molotanovu.

* «Ogre United» uzvar madoniešus

Latvijas čempionāta futbolā «Dali Dali» 3. līgā divas kārtējās 2. posma spēles aizvadījusi komanda «Ogre United», kas izbraukuma spēlē ar 2:1 pieveica vienu no galvenajiem konkurentiem – FK «Madona Kvarcs.

———————————————————————————————Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!