Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 14.janvāra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 14.janvāra numurā:

* Ogrē ieviesīs viedo apgaismojuma sistēmu

Šogad vairāk nekā 120 Ogres ielu vai to posmu apgaismojuma sistēmā sāks ieviest viedās pilsētvides tehnoloģijas. Šis projekts paredz pašreizējo lampu nomaiņu ar jauniem LED ielu gaismekļiem un tādu vadības sistēmu uzstādīšanu, kas mēra gājēju plūsmu un attiecīgi regulē apgaismojuma līmeni. Jaunās tehnoloģijas ļaus ekonomēt elektroenerģijas patēriņu un izmaksas, kā arī veicinās siltumnīcefekta gāzu emisiju samazinājumu Ogres pilsētā.

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* Leģenda – komponists Emīls Dārziņš

„… ja gribat būt radoša māksliniece, iemīlieties nelaimīgi. Neatbildētas mīlestības modinātās dvēseles skumjas dos pamatu daiļradei, atraisīs radošos spēkus, ļaus runāt uz cilvēku sirdīm… Laimīgs cilvēks neko nespēj radīt, jo viņam pietiek ar paša labklājību, laimīga mīlestība – tā ir pilsoniska ikdiena,” komponists no savas rūgtās pieredzes ieteic kādai audzēknei.

* Klientu ērtībai – «zvanu pārvaldnieks»

Aizvadītā gada nogalē SIA „Ogres Namsaimnieks” darbinieki, līdzīgi kā daudzās citās iestādēs, rūpējoties par vieglāku un ātrāku saziņu ar klientiem, testa režīmā pieslēguši jaunu pakalpojumu – „zvanu pārvaldnieks”. Minētā funkcija nodrošina automātiskās atbildes un klientu informēšanu gadījumos, ja tālruņa numurs, uz kuru viņi zvana, ir aizņemts vai arī zvans saņemts ārpus darba laika.

Vairāk jaunajā „OVV”!

* Notiesā par lietotas automašīnas piesavināšanos

Zemgales rajona tiesā Ogrē kādam Kuldīgas novada iedzīvotājam par pavecas automašīnas piesavināšanos piespriesta brīvības atņemšana uz sešiem mēnešiem. Sods gan piemērots nosacīti.

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* KNAB olu ražotājiem atteicis ierosināt kriminālprocesu;

* SIA „Ogres rajona slimnīca” Rehabilitācijas nodaļai jauna vadītāja

„Sāku ar ambulatorajām pieņemšanām, konsultācijām. Piedāvājums uzņemties Rehabilitācijas nodaļas vadību man, jaunai ārstei, bija gan liels izaicinājums, gan pagodinājums. Dzīvē tā notiek, ka mēdz mainīties prioritāte un iepriekšējā nodaļas vadītāja dr. Daiga Onužāne turpina darbu nodaļā kā fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste. Pateicoties tieši dr. D.Onužānei, man bija viegli izlemt uzņemties šīs nodaļas vadību, jo dr. D.Onužānes vadībā nodaļa ieguvusi saliedētu un profesionālu kolektīvu, kā arī pacientu atzinību un uzticību,” tā dr. Kristīne Dzene.

* Recepte: Torte bez cepšanas;

* Gada augs un Gada sūna – kuri tie ir?

Vairāk lasiet Ulda Prancāna rakstos!

Ritvara Raita foto Ogres „Momenta” meitenes pēc uzvaras spēlē par 3.vietu.

* Sports: Ogres „Momentam” 3.vieta Baltijas čempionu kausa izcīņā!

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!