Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 15.jūnija numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Muzeja vadītāja un skolotāja Daiga Zamarina kopā ar aktīvākajiem audzēkņiem un viņu darbiem.

Mazozolu skolas muzejā jeb «Kas pagātni vētī, tas nākotni svētī»

Uldis Prancāns

Mazozolu skolas novadpētniecības muzeja krājumu vairāk nekā 20 gadus veido vēstures un ģeogrāfijas skolotāja Daiga Zamarina.

 

 

 

 

 

Aina un Gatis Poiši.

Kā nodzīvot kopā līdz sirmam vecumam?

Aina un Gatis Poiši, saīsināti no mammamuntetiem.lv

… Atskatoties, ko Ainā novērtējāt, kad tikko iepazināties un ko pašlaik – pēc 33 kopā nodzīvotiem gadiem?

 

 

 

Saule, gardas pankūkas, apkārt lidojoši ziepju burbuļi un fascinējoša mūzika – tādas jumpraviešu atmiņā paliks viņu pirmās vēlās brokastis.

Jumpravā mūzikas pavadījumā notikušas pirmās vēlās brokastis

Ritvars Raits

Pagājušās sestdienas priekšpusdienā pie Jumpravas kultūras nama notika tur līdz šim vēl nebijis pasākums – vēlās brokastis jeb brančs, kura laikā to dalībnieki varēja baudīt grupas «Zāle» apburošās mūzikas skaņas.

 

 

 

 

 

 

Vienu no dienas uzvarētāju grupām sveic skolotāja Ina Šīrone.

Mazozolos ir sportiskas ģimenes un ļoti forši vecāki!

Uldis Prancāns

Veiksmīgi startējot Ogres novada rīkotajā projektu konkursā par finanšu līdzekļu piešķiršanu Ogres novada pašvaldību iestādēm, Taurupes pamatskolas Mazozolu filiālē aizvadīta kupli apmeklēta un draudzīgi veselīga Ģimeņu sporta diena.

 

 

 

 

– Ko vasarā dara jūsu bērni vai mazbērni?

Nataša Satkune no Ķeguma:

– Bērni pašlaik kopā ar mani, atpūšamies. Nācās aiziet pat no darba, jo bērniņš pabeidza bērnudārzu – nav kur likt. Tagad visi kopā mājās atpūšamies, pie jūras. Nometnēm vajadzētu naudiņu, bez maksas nav nekā…

 

 

Grāmatas «Latvijas segas Latvijas tūkstošgadei» vāks.

Tīnūžu, Lauberes un Ogres audēju segas iekļautas grāmatā

Ritvars Raits

Pagājušajā nedēļā Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā notika grāmatas «Latvijas segas Latvijas tūkstošgadei» atvēršanas svētki. Šajā greznajā izdevumā iekļautas arī segas, ko audušas mūspuses tautas daiļamata meistares no Tīnūžiem, Lauberes un Ogres.

 

 

 

Birzgales sporta spēļu uzvarētāja – komanda «Jaunā Rūsa».

Birzgales sporta spēlēs uzvar «Jaunā rūsa»

Ritvars Raits

9.jūnijā sporta laukumā pie Birzgales pamatskolas norisinājās komandu sporta spēles visām paaudzēm. Kā informē Ķeguma novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Edgars Siliņš, 1.vietu izcīnīja komanda «Jaunā rūsa», abas pārējās godalgotās vietas atvēlot «Dream Team» un «Odziņām».

 

 

 

Pašu lielāko Ķeipenes kausu pludmales volejbolā izcīnīja komanda «Lēdmane un Jānis» jeb Mikus Laganovskis (no kreisās), Jānis Aperjots un Raitis Kuks.

Ķeipenes svētkos spēlē pludmales volejbolu un skrien maratonu

Ritvars Raits

9.jūnijā notika Ķeipenes svētki, kas bija arī sportisko aktivitāšu piesātināti – pludmales volejbolisti cīnījās par kausiem savā sporta veidā, bet visu vecumu gargabalnieki sacentās maratonā «Apkārt Ķeipenei 2018».

 

 

 

 

 

 

 

Ogres NSC vieglatlētikas treneris Artūrs Priževoits (vidū) ar saviem medaļniekiem – Karimu Ali (no kreisās), Martu Sīviņu, Luīzi Opolo un Artūru Rūtiņu.

Ogres NSC vieglatlētiem četras Latvijas čempionāta medaļas

Ritvars Raits

9. un 10.jūnijā Ogres stadionā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikas daudzcīņā. Lieliski šajās sacensībās startēja Ogres novada sporta centra trenera Artūra Priževoita audzēkņi – Karims Ali kļuva par Latvijas čempionu, par vicečempionēm – Luīze Opolā un Marta Sīviņa, bet Artūrs Rūtiņš izcīnīja bronzas medaļu.

 

 

 

 

 

Kurš ir jūsu īpašais numurs?

Dzintra Mozule

Ik pa laikam kāds no «Ogres Vēstis Visiem» lasītājiem mūsu avīzei liek justies sevišķai.

Ir jāzina, kā rīkoties katastrofas gadījumā

Dzintra Dzene

Ogres pilsētu divās daļās sadala dzelzceļš, pa kuru pārvietojas gan pasažieru, gan kravas vilcieni. Šis nenoliedzami ir paaugstinātas bīstamības objekts. Ir teiciens – «nelaime nenāk brēkdama,» tāpēc pirmdien, 11.jūnijā, Ogres dzelzceļa stacijas teritorijā, kā arī pie Ogres upes un Daugavas norisinājās civilās aizsardzības mācības.

Valsts kontrole vērtējusi pašvaldības policijas darbu Ikšķiles novadā

Ritvars Raits

Šī gada sākumā Valsts kontrole veica revīziju, lai noskaidrotu, vai Ikšķiles novada pašvaldība efektīvi, ekonomiski un atbilstoši normatīvo aktu prasībām nodrošina sabiedrisko kārtību un drošību. Revīzijas laikā, strādājot kopā ar Reģionālā pašvaldības policijas (RPP) darbiniekiem, Valsts kontroles pārstāvji saskatījuši iespējas pilnveidot darba plānošanu, finanšu uzskaiti, kā arī rezultātu novērtēšanu un atspoguļošanu pašvaldības vadībai un iedzīvotājiem.

Ikšķiles vidusskola 1.septembri sagaidīs ar jaunām telpām

Ikšķiles vidusskolas jaunā korpusa būvniecības darbi strauji tuvojas noslēgumam, informē Ikšķiles novada pašvaldība. Ikšķiles vidusskolas sākumskolas vecuma bērni jauno mācību gadu sāks jaunās telpās, kurās būs nodrošināta mūsdienu prasībām atbilstoša un moderna mācību vide.

Brīvības ielas skvērā būvēs publisko tualeti

Dzintra Dzene

Ogres novada pašvaldības 11.jūnija ārkārtas sēdē tika lemts par finanšu līdzekļu piešķiršanu no Ogres novada pašvaldības budžeta «Izdevumi neparedzētiem gadījumiem» vairākiem steidzamā kārtā realizējamiem projektiem un remontiem, kopumā piešķirot 130 442 eiro.

Nogādā slimnīcā

12.jūnijā no Lauberes pagasta ar alkohola toksisku iedarbību nogādāts V.

Nav paveicies Daugavas dižūsainim…

Uldis Prancāns

Jānis Ritums un Gunārs Groza no Klintaines 6.jūnijā mūsu Likteņupē ar murdu izvilkuši precīzi 100 kilogramus smagu un 2,45 metrus garu samu, vēsta Aizkraukles reģiona laikraksts «Staburags».