Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 15.oktobra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Pasniedzējs Andris Keišs (vidū) kopbildē ar saviem audzēkņiem Lielvārdes vidusskolā.

Pasniedzējs Andris Keišs (vidū) kopbildē ar saviem audzēkņiem Lielvārdes vidusskolā.

Andris Keišs viesojas Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā

Agate Gavare

10.oktobris Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas abu 12.klašu skolēniem bija īpaša diena, jo viņiem kulturoloģijas stundu par to, kā sagatavoties pirms publiskas uzstāšanās un kā trenēt uzmanību, vadīja Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs.

 

Ogres novada pašvaldības atzinības laureātes Vanda Prancāne (no kreisās), Vēsma Bramane un Ina Šīrone suminājuma vietā – Dailes teātrī kopā ar savu direktori Loniju Pušmucāni.

Ogres novada pašvaldības atzinības laureātes Vanda Prancāne (no kreisās), Vēsma Bramane un Ina Šīrone suminājuma vietā – Dailes teātrī kopā ar savu direktori Loniju Pušmucāni.

Ogres novada pašvaldība godina savus pedagogus

Uldis Prancāns

11.oktobrī godpilnu pēcpusdienu, pārsteigumiem bagātas un jaukas vakara stundas saviem izglītības darbiniekiem dāvāja Ogres novada pašvaldība.

 

 

 

 

1 armands– Vai bieži atceraties savu skolu un skolotājus?

Armands Stulpāns no Ikšķiles:

– Jā! Angļu valodas skolotāju, latviešu valodas skolotāju atceramies. Uz žetonu vakariem ejam un satiekamies Ikšķilē – tie, kas nav izbraukuši uz ārzemēm, kas palikuši Latvijā. Klasē mēs bijām 30. Esam palikuši kādi desmit. Kurš Anglijā, Skotijā, Beļģijā…

 

Ķegumietis Normunds Krūmiņš ar «EuroFloorball Cup 2013» galveno trofeju.

Ķegumietis Normunds Krūmiņš ar «EuroFloorball Cup 2013» galveno trofeju.

Krūmiņam – kauss, Rudzīte – simboliskajā izlasē

Ritvars Raits, speciāli «OVV» no Trenčinas

13.oktobrī Slovākijas pilsētā Trenčinā noslēdzās klubu turnīrs florbolā «EuroFloorball Cup 2013», kurā piedalījās divi Lielvārdes florbola audzēkņi – lēdmaniete Evita Rudzīte un ķegumietis Normunds Krūmiņš. Rudzītes pārstāvētā Kocēnu «Rubene» ierindojās 5.vietā, bet Evita tika iekļauta turnīra simboliskajā izlasē, Krūmiņa komanda «Lekrings» (Cēsis) sīvā cīņā kļuva par galvenās trofejas īpašnieci.

 

Renārs Roze Siguldā finišēja ar savu otro visu laiku labāko rezultātu.

Renārs Roze Siguldā finišēja ar savu otro visu laiku labāko rezultātu.

Renārs Roze triumfē Siguldas pusmaratonā

Ritvars Raits

12.oktobrī notika Siguldas pusmaratons, kas vienlaikus bija skriešanas sacensību seriāla «Skrien Latvija» pēdējais posms. Par pusmaratona absolūto uzvarētāju kļuva ogrēnietis Renārs Roze.

 

 

Šaušanas sacensību «Rudens 2013» uzvarētāji: Atis Ratnieks (no kreisās), Nauris Reinsons un Arnis Birze.

Šaušanas sacensību «Rudens 2013» uzvarētāji: Atis Ratnieks (no kreisās), Nauris Reinsons un Arnis Birze.

Šaušanas sacensībās visi kausi tiek policistiem

Ritvars Raits

12.oktobrī Ogres novada sporta centra šautuvē notika sacensības šaušanā ar pistoli «Rudens 2013». Kausu par pirmo vietu ieguva Valsts policijas Ogres iecirkņa darbinieks Nauris Reinsons, arī abas pārējās godalgotās vietas izcīnīja viņa kolēģi – Atis Ratnieks un Arnis Birze.

 

Dzīvot gaiši

Dzintra Mozule

Nesen, Dalailamam viesojoties Latvijā, varējām pārliecināties par viņa jauneklīgo izskatu tik cienījamos (78) gados. Kāds ir garīgā skolotāja jaunības noslēpums? Savā lekcijā Rīgā Dalailama atklāja, ka tās ir pozitīvās emocijas. Prasme dzīvot gaiši, sev nepielaižot ēnas puses.

Sīku blēžu sīkie prieki jeb robežu apzināšanās laiks

Pauls Treimanis, saīsināti no www.ogrenet.lv

Piektdienas vakarā, 12.oktobrī, skatoties, kā jaunajā LTV raidījumā «Aizliegtais paņēmiens» savu pilsētu un novadu pārstāvēja Ogres pašvaldības vadītājs Edvīns Bartkevičs, pārņēma divējādas izjūtas. No vienas puses bija tāds kā skumjš gandarījums, ka Bartkeviča kungs beidzot skaidri un nepārprotami visai sabiedrībai darīja zināmus tos principus, pēc kuriem viņš vadās gan kā ievēlēta amatpersona, gan kā Latvijas pilsonis. No otras puses – palika pat nedaudz baisi, ka, acīmredzot, šie principi dominē Ogres pašvaldības darbā jau gadiem ilgi.

Ikšķile noslēdz starpnovadu sadarbības līgumu

Uldis Prancāns

Pēc administratīvi teritoriālās reformas un jauno novadu izveides separātisma tendences bijušajā Ogres rajonā kļūst arvien nopietnākas. Protams, izvēle ir jārespektē.

Tīnūžos sumina Ikšķiles novada izglītības darbiniekus

Uldis Prancāns

Starptautiskās Skolotāju dienai priekšvakarā Tīnūžu tautas namā risinājās svinīgais pasākums, godinot kārtējos novada izcilās pedagogu saimes pārstāvjus.

Ķeguma novada pedagogus godinās 18.oktobrī

Piektdien, 18.oktobrī, Ķeguma tautas namā notiks svinīgs pasākums, kurā tiks pasniegta balva «Gada skolotājs», kā arī godināti ilggadīgākie un pieredzes bagātākie novada pedagogi, informē Ķeguma novada pašvaldības izglītības speciāliste Sandra Čivča.

Lielvārdes pašvaldība kontrolē darba auto izmantošanu

Kopš septembra visiem Lielvārdes novada pašvaldības īpašumā un valdījumā esošajiem transporta līdzekļiem tiek uzstādītas GPS vadības un kontroles ierīces, kas ļauj kontrolēt darbinieku automašīnu izmantošanas efektivitāti. Tā tas notiek pēc Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Aivara Troskas ierosinājuma un ar Lielvārdes novada domes 31.jūlija sēdes lēmumu.

Brīvības ielas rekonstrukcijas otro posmu uzsāks vēl šoruden

Ogres novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar AS «A.C.B. » par Brīvības ielas rekonstrukciju posmā no Suntažu ielas līdz Rūpnieku ielai. Šo projektu bija paredzēts sākt jau šovasar, diemžēl iepirkuma rezultātu pārsūdzēšanas dēļ tas neizdevās.

Avarē ar zagtu auto

10.oktobrī tika konstatēts, ka Ogrē, Mālkalnes prospektā, nozagta 1981.gada izlaiduma automašīna «VAZ 21011». Šajā pašā dienā 1982.gadā dzimušais Z., vadot šo auto, Tīnūžu pagastā, autoceļa Ikšķile – Inčukalns 37.kilometrā, netika galā ar tā vadību, nobrauca no ceļa un apgāzās.

Sodu par virsnormas bagāžas pārvadāšanu vilcienos būs 3,50 latu

Saskaņā ar grozījumiem Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā (LAPK), AS «Pasažieru vilciens» ir noteikusi apmēru līgumsodam par virsnormas rokas bagāžas, bagāžas un dzīvnieku neapmaksātu pārvadāšanu vilcienos. Līgumsods par bagāžas neapmaksātu pārvadāšanu būs 3,50 lati, informē AS «Pasažieru vilciens» sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Priedniece.

Rīgā nedeklarētajiem braukšana sabiedriskajā transportā kļūs dārgāka

7.oktobrī Rīgas dome veica grozījumus normatīvajos aktos, lai no nākamā gada, līdz ar eiro ieviešanu, rīdziniekiem varētu samazināt sabiedriskā transporta biļešu cenas, bet tiem, kas nav deklarēti Rīgā, brauciens sabiedriskajā transportā kļūs dārgāks.

Mazo ciemupiešu paldies Sidrēvicu ģimenei

Kristīne Saleniece ar ģimeni Ciemupē

Domāju, ka nav pārāk daudz cilvēku, kuri tik tiešām vispirms domā par citiem, un tikai tad par sevi.

Mēs neesam pavisam aizmirsti!

Vecais Andžs no Draudzības ielas

29.septembrī Ogres pensionāru biedrība un 1.oktobrī Ogres novada Pensionāru, invalīdu un neredzīgo biedrība organizēja atpūtas vakaru par godu Starptautiskajai veco ļaužu dienai. Pasākumi izdevās viens par otru labāk!