Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 15.septembra numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 15.septembra numurā:

* Sēņošanas čempionātā otro gadu pēc kārtas triumfē “Cielaviņas armija”

Visi čempionāta dalībnieki kopā salasīja 72,182 kg sēņu. Uz sacensībām komandas bija ieradušās no tuvām un tālām Latvijas vietām – no Lielvārdes, Ogres, Salaspils, Ķeguma, Rembates, Birzgales, Tomes, Saulkalnes, Rīgas, Aizkraukles, Ropažiem un pat salīdzinoši tālās Liepājas. (..) Tomes “Tominjoni” debijas reizē saņēma divas godalgas – trešā vieta gan par noformējumu, gan par salasīto sēņu kopsvaru.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Ķegumiete Ruta Auziņa – labākā šahiste Latvijā starp seniorēm;

* Dzejas dienas Meņģelē Sudrabu Edžus zīmē

“Mūsu lepnums ir tādas ievērojamas personības kā aktieri Edgars un Pēteris Liepiņi, māksliniece Aija Zariņa, bijušais kolhoza priekšsēdētājs Ivars Krampis. Protams, pats slavenākais mūsējais ir Sudrabu Edžus, kuru katru gadu mēs slavinām Dzejas dienu laikā,” tā Meņģeles Tautas nama vadītāja Ilze Jankuna, atklājot dzejas stundu pie rakstnieka pieminekļa.

* „Baltijas cirks brauc uz Ogri!

* Uztura bagātinātāju piedāvājums vai krāpšana?

“OVV” lasītājiem noteikti noderēs informācija par šo “biznesa” modeli, lai neuzkāptu uz tā paša grābekļa, no kura vienam otram pensionāram jau gadījies dabūt pa pieri

* Tēvu diena Taurupes pamatskolā

Šogad Tēvu dienas pasākums risinājās ar devīzi “Laid pa vējam”. Tēvi kopā ar bērniem meistarklasē iemācījāsveidot neparastus, krāsainus un burvīgus pūķus.

* No šodienas darbu atsācis Ogres peldbaseins

Baseina apmeklētājiem jāņem vērā, ka 1.septembrī ir stājies spēkā jaunais PA „Ogres komunikācijas” maksas pakalpojumu cenrādis.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Dabas un mākslas saspēle Rasas krāsu darbos Daugavas krastā;

* Policijas hronika: Uzbrauc gājējai

11.septembrī ap pulksten 21.41 U. Taurupes pagastā vadīja automašīnu “VW GOLF” un autoceļa P4 78.kilometrā uzbrauca gājējai, kura gāja gar ceļa braucamo daļu. Diemžēl sieviete negadījuma vietā no gūtajām traumām mira. Uzsākts kriminālprocess.

* Praktiski un noderīgi: Kā pasargāt bērnus no utīm, spalīšiem un blusām?

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!