Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 16.jūlija numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Vedzes dabas takas sākums.

Vedzes dabas taka – tuvs vilinājums, atpūtas un izziņas prieks

Uldis Prancāns

Vasaras brīvlaiks vai atvaļinājums tik drīz vēl nebeigsies. Daudzi no mums izmanto laiku tāliem ceļojumiem pa Eiropas ekskluzīvākajām valstīm, nereti dodas arī uz tālākiem rietumiem, austrumiem vai dienvidiem. Bet! Bet arī tuvākas vietas tepat dzimtajā Tēvzemē ir apmeklēšanas, apskates, izziņas, emociju un dvēseliskas jundas vērtas.

 

Lūk, varenākais deviņvīruspēks.

Deviņvīruspēka mitriķis mīl «Dzeguzes»

Uldis Prancāns

Taurupes pagasta lauku mājā «Dzeguzes» pensijas gadus aizvada, skaistu dārzu un nelielu saimniecību kopj Vita Saukuma.

 

 

 

 

Ēku «Pie zelta liepas» plānots atvērt augustā.

Ēkā «Pie zelta liepas» būs iespēja attīstīt sociālo uzņēmējdarbību

Dzintra Dzene

Ogres novada domes 11.jūlija ārkārtas sēdē deputāti skatīja lēmumprojektu par konkursa rīkošanu un konkursa nolikuma apstiprināšanu attiecībā uz ēkas, Ogrē, Brīvības ielā 18, 1.stāvā un pagrabstāvā esošu telpu nodošanu bezatlīdzības lietošanā sociālās uzņēmējdarbības organizēšanai.

 

 

 

– Vai gaidāt kafejnīcas «Pie zelta liepas» atvēršanu?

Leonards fon Neperts no Jaunogres:

– Tā ir mana jaunības vieta. Interesē, kas tur būs tagad? Nostalģija… Kamēr mācījos vakarenē, mēs tur gājām un čupojāmies pa vakariem. Pasūtījām salātus, kad bija nauda, tad dzērām «Moku», kad mazāk naudas – skābuli

 

 

Saviesīgi sportiskā pasākuma dalībnieku kopbilde.

Sirdī jaunie sisegalieši vienojas saviesīgi sportiskam piknikam

Uldis Prancāns

12.jūlijā Madlienas pensionāru biedrības «Sisegale» pārstāvji, paņēmuši līdzi cīņassparu, labu garastāvokli un minimālu «groziņu», vienojās ikgadējam, saviesīgi možam sporta, izklaides un piknika pasākumam savu kolēģu Ārija un Daces Vītoliņu lauku sētā «Kūdras».

 

 

 

Ligitas Milleres pašiņš (pašbilde) kopā ar jauniešu grupu.

Piecu dienu nometne tālākas nākotnes vārdā

Uldis Prancāns

Pateicoties Ogres novada pašvaldības finansiālajam atbalstam, Taurupes pamatskolā šovasar tika organizēta Dienas nometne «Piedzīvojums Dabā» (projekta autore, koordinatore un piecu dienu programmas vadītāja, mūzikas skolotāja Ligita Millere).

 

 

 

 

Trīs no septiņām Ogres novada zelta medaļām Jelgavā izcīnīja airētājs – madlienietis Reinis Jurka.

Ogrē pateicas saviem Olimpiādes medaļniekiem

Ritvars Raits

Vakar, 15.jūlijā, Ogres novada pašvaldībā notika maza, bet svinīga pieņemšana, kurā domes vadība pateicās mūsu jaunajiem sportistiem un viņu treneriem par VIII Latvijas Jaunatnes olimpiādē, kas mēneša sākumā norisinājās Jelgavā, izcīnītajām medaļām.

 

 

 

 

 

Suntažniece Anna Gintere.

Suntažniece Anna Gintere piedalās Simtgades loterijā

Ritvars Raits

13.jūlijā TV šovā «Superbingo» piedalījās suntažniece Anna Gintere, kura Simtgades loterijā laimēja 1250 eiro.

 

 

 

Par lētticību pašam vien jāmaksā

Dzintra Dzene

Ja kādreiz vienīgā vieta, kur vērsties krāpšanas gadījumā, bija policija, tad tagad apkrāptie savā pieredzē dalās internetā. Vienu mērķis ir publiski nokaunināt pāridarītāju, citi vēlas brīdināt līdzcilvēkus, lai viņi neiekristu krāpnieku lamatās. Kāds iegādājies preci, par to samaksājis, bet nav saņēmis. Cits gluži pretēji – preci izsūtījis, bet naudas nav. Vēl kāds samaksājis meistaram, bet nekas nav izdarīts, un meistars nav atrodams. Ir arī tādi, kas rīkojas daudz rafinētāk – vispirms iemanto upura uzticību.

Teritorijas uzkopšanas nodaļai arī vasarā darba netrūkst

Dzintra Dzene

SIA «Ogres Namsaimnieks» Teritorijas  uzkopšanas nodaļas darbinieku pienākumu loks vasaras sezonā ir plašs – jārūpējas, lai ceļa zīmes neaizēnotu koku zari un nepieciešamības gadījumā tās tiktu atjaunotas, jāveic pļaušanas darbi, pienācīgā kārtībā jāuztur pilsētas ielas, trotuāri, autobusu pieturvietas, bērnu rotaļu laukumi un stāvlaukumi, jāremontē nelielas bedrītes daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmos un jāveic vēl daudz citu darbu, lai Ogre būtu sakopta. Turklāt pievienojas aizvien jauni objekti.

Nes no mājām mantas

11.jūlijā konstatēts, ka dēls Ogrē, Mālkalnes prospektā, nes projām no mājām dažādas mantas. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

Ķiršu ievārījums ar piparmētrām

Ja jūsu dārzā ir ienākušies ķirši un strazdi nav tikuši klāt kārotajam gardumam, iesakām pamēģināt garšu variācijas ķiršu ievārījumam.