Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 16.novembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Izgatavoti 13 šādi karodziņi ar Mazozolu pagasta ģerboni.

Mazozolieši īstenojuši projektu «Rotājam Līčupi Latvijas simtgadei!»

Uldis Prancāns

Iedzīvotāju grupa «Kopā varam» ar Ogres novada pašvaldības projektu konkursa «Veidojam vidi ap mums» atbalstu un finansiālo pienesumu īstenoja nozīmīgu pagasta objektu atjaunošanu, sakārtošanu un vizuāli estētiskā veidola nodrošinājumu, valsts svētkus sagaidot.

 

 

 

Mazozolietes Solvijas Robežnieces grāmatas titullapas zīmējums.

Kas manu tautu dara stipru – atbildes sniedz skolēni

Uldis Prancāns

Sagaidot Latvijas Valsts simtgadi, Latviešu valodas aģentūra izdevusi skolēnu radošo darbu krājumu «Kas manu tautu dara stipru», kurā apkopoti ikgadējā konkursa labākie domraksti, esejas, stāsti, dzejoļi un zīmējumi.

 

 

 

 

Laimīgā Ziemeļu ģimene – Baiba, Mārcis un viņu dēliņš Krišjānis, kurš pasaulē nācis tikai pirms diennakts.

Ogres slimnīcā dzimušie bērniņi ir mīlēti un gaidīti

Dzintra Dzene

SIA «Ogres rajona slimnīca» pēdējo gadu laikā ieguldīts liels darbs, lai pilnveidotu Dzemdību nodaļas piedāvātos pakalpojumus, un tas ir vainagojies ar panākumiem. Aizvien vairāk jauno māmiņu izvēlas tieši šeit laist pasaulē mazuļus. Slimnīcas vadība pozitīvas atsauksmes saņem ne vien par personāla laipno un profesionālo attieksmi, bet arī par komfortablajām palātām, kurās jaunās ģimenes var justies gluži kā mājās.

 

 

 

 

Mirklis pirms Piemiņas akmens atsegšanas. Uzstājas Tomes folkloras kopa «Graudi».

Tomē atklāj Piemiņas akmeni

11.novembrī Tomes pagasta centrā svinīgi tika atklāts «Tomes piemiņas akmens», kas uzstādīts iepretī dienas centram, informē Ķeguma novada pašvaldība.

 

 

 

 

 

 

Komanda «Ogres Intelektuāļu klubs» pēc vicečempiones titula iegūšanas.

«Ogres Intelektuāļu klubs» – Vislatvijas erudīcijas viktorīnas vicečempione

Ritvars Raits

10.novembrī Rīgā, restorāna «Čarltons» telpās, norisinājās Vislatvijas erudīcijas viktorīnas «Prāta Spēles: Simtgades kauss» fināls. 25 vienību konkurencē augsto otro vietu izcīnīja Ogres komanda OIK jeb «Ogres Intelektuāļu klubs».

 

 

 

 

Jaunie madlienieši ar smaidu sejā piedalās sportiskā akcijā, kas veltīta Latvijas jubilejai.

Madlienas skolēni Latvijas simtgadei noskrien 100 kilometrus

14.novembrī Madlienas vidusskolas stadionā 1.-12.klašu skolēni, kuru kopējais skaits bija 76, kopumā noskrēja 100 km, veltot šo akciju Latvijas Valsts simtgadei, ziņo sporta skolotājs Jevgēnijs Liepa.

 

 

 

 

 

 

B grupas laureāti: Ogres Valsts ģimnāzija (no kreisās), Lielvārdes pamatskola un E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola.

Florbolā goda pjedestālu sadala lielvārdieši un ogrēnieši

Ritvars Raits

14.novembrī Lielvārdes novada sporta centrā norisinājās Skolēnu sporta spēļu sacensības florbolā. Cīņa par čempionu kausu notika divās grupās – B (8. un 9.kl.), kurā triumfēja Lielvārdes pamatskola, un C (6. un 7.kl.), kurā uzvarēja Ogres Valsts ģimnāzija.

 

 

 

 

 

Jaunā čempione Santa Stepulāne kopā ar savu māmiņu un treneri Tatjanu Stepulāni.

Santa Stepulāne – Jūrmalas un Latvijas čempione

Ritvars Raits

Novembris lieliski sācies jaunajai mākslas vingrotājai Santai Stepulānei. Ogres novada sporta centra audzēkne 3. un 4.novembrī piedalījās Jūrmalas pilsētas atklātajā čempionātā, kur kļuva par čempioni junioru konkurencē, bet pēc nedēļas viņa Daugavpilī kļuva jau par Latvijas absolūto čempioni starp juniorēm.

 

 

 

 

Madlienas vidusskolas komanda.

Madlieniešiem uzvara «Vidusskolu kausā» volejbolā

Ritvars Raits

9.novembrī Kokneses sporta namā norisinājās Latvijas Skolēnu 72.spartakiādes finālsacensības volejbolā «Vidusskolu kauss». Uz goda pjedestāla kāpa pat četras mūspuses vidusskolu komandas, bet vislabāk veicās jaunajiem madlieniešiem, kuri uzvarēja 2.līgā.

 

 

Mēs esam Valsts

Jānis Arvīds Plaudis

Ikdienā par mūsu valsti, tautu, valdību tiek runāts bezgala kritiski. Kāds pašu valstsvīrs pat nodēvēja šo zemi par Muļķu zemi. Nav dūmu bez uguns. Piemēram, vai tas ir normāli, ka lielai iedzīvotāju grupai svētkos vajadzīgas pārtikas paciņas un valsts nespēj un arī viņi paši nespēj vai negrib sev nodrošināt elementāru pārticību?

Valsts svētkos sveiks Goda un Gada ogrēniešus

Dzintra Dzene

Svētdien, 18. novembrī, Ogres novada Kultūras centra (ONKC) Lielajā zālē Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienas svētku pasākumā tiks apbalvoti Ogres Goda pilsoņi un Gada ogrēnieši 2018, kā arī tiks pasniegtas Ogres Uzņēmēju Gada balvas.

– Ko novēlat savai valstij 100. dzimšanas dienā?

Inese Zemīte no Lielvārdes:

– Viņai pašlaik trūkst labas valdības! Vēl novēlu, lai nākamie 100 gadi būtu labāki un lai nākamie 10 jau būtu labāki! Ļoti nepatīk tie drausmīgie kašķi, kad televizoru paskatās. Tomēr skatos, jo interesē, kas valstī notiek…

Nozog koku zarus

Saņemta informācija, ka 31.oktobrī kādā īpašumā Ogresgala pagastā nozagti un nozāģēti koku zari.

Gundegas Širovas pūpoli atkal zied…

Anna Kudeiko, kādreizēja kora «Kamene» dziedātāja

2011.gada 2.februārī Lielvārdes kultūras nama senioru kora «Kamene» koristi pulcējās pacilātā noskaņojumā ar ziediem rokās, jo tūlīt pēc ražena kora mēģinājuma sākās svētki, kora prezidentes Gundegas Širovas 80 gadu jubileja, ko oficiāli paziņoja kora diriģents – profesors Pauls Kvelde.