Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 16. novembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

* Nesvinam dienu, svinam brīvības ceļu

Pirmajā pasaules karā Latvija, tāpat kā citas mazās tautas, tika ierauta lielvaru asiņainajās kaujās. Tūkstošiem dzīvību, izpostītā saimniecība bija tik smags trieciens latviešu tautai, ka tika apdraudēta tās pastāvēšana. Bet pat bezizejā izeju atrod gudras, spēcīgas un dedzīgas personības.

* Viņi spēj iedvesmot!

Sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, Ogres novadnieki tiek godināti par viņu sasniegumiem novada labā. Šogad paredzēts pasniegt trīs apbalvojumus «Ogres Goda novadnieks» un piecus – «Ogres Gada novadnieks». Laikrakstā – par katru no viņiem.

* Trūcīgajiem papildu Eiropas pārtikas pakas

Zemu ienākumu mājsaimniecības palīdzībai jau vairākus gadus var saņemt Eiropas pārtikas, higiēnas un saimniecības preču pakas. Straujās inflācijas apstākļos līdztekus regulārajām varēs saņemt arī papildu pakas.

* Pasaules vicečempions dambretē dzīvo Ikšķilē!

Ikšķiles vidusskolas 2.b klases skolnieks Toms Andersons nule kā atgriezies no pasaules čempionāta jauniešiem 100 lauciņu dambretē, savā vecuma grupā izcīnot sudraba medaļu klasiskajā dambretē, kā arī bronzas medaļas ātrajā dambretē un arī ātrspēlē.

* Armands Savins visiem iesaka florbolu

Nupat Šveices pilsētās Cīrihē un Vintertūrā noslēdzās pasaules čempionāts florbolā vīriešiem, kurā augsto piekto vietu izcīnīja Latvijas valstsvienība. OVV uz sarunu aicināja aizsardzības spēlētāju lielvārdieti Armandu Savinu.

* Modris Lācis. Sajust neredzamo Dieva klātbūtni

Jau gandrīz trīs mēnešus Ogres un Ikšķiles Sv. Meinarda Romas katoļu draudzi vada prāvests Modris Lācis, kura pārziņā ir arī Ikšķiles, Ķeguma, Taurupes, Mazozolu un Ropažu draudzes. Numura lielā saruna – par Dievu, par mieru un karu.

———————————————————————————

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!

Laikraksta nākamais numurs gaidāms otrdien, 22. novembrī!