Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 17.decembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Viens no desmit ukraiņu politieslodzītajiem – M.Karpjuks nebrīvē kopumā pavadījis piecus ar pusi gadus.

Ogrēnieši uzklausa no Krievijas cietumiem atbrīvoto politieslodzīto skaudros stāstus

Dzintra Dzene

Ceturtdien, 12.decembrī, Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē ikvienam bija unikāla iespēja tikties ar desmit ukraiņiem, kuri 7.septembrī atgriezās dzimtenē pēc veiktās gūstekņu apmaiņas starp Krieviju un Ukrainu. Klātesošie varēja ieklausīties šo cilvēku skaudrajos stāstos par Krievijas agresijas izpausmēm, kas mainījušas daudzu cilvēku likteņus.

 

Pusotras stundas laikā tapis šāds grezns Ziemassvētku lukturis.Lai sirdīs un mājās ielīst gaišums!

Dzintra Dzene

Ziemassvētku gaidīšana ir laiks, kad tiecamies pēc gaismas. Sestdien, 14.decembrī, ikvienam interesentam, liekot lietā pacietību, iemaņas un fantāziju, Ogres Vēstures un mākslas muzejā (OVMM) muzejpedagoģes Janas Iesalnieces vadībā bija iespēja izgatavot savu oriģinālo meistardarbu – Ziemassvētku lukturi.

 

Darbi Ogrē, Rūpnieku ielā, ir pabeigti.

Pabeigti Rūpnieku ielas pārbūves darbi Ogrē

Marta Poga

Novembra nogalē pabeigti Rūpnieku ielas pārbūves darbi, informē Ogres novada pašvaldības darbinieki. Šobrīd tiek gatavota nepieciešamā dokumentācija objekta nodošanai ekspluatācijā.

 

 

 

2.vietas ieguvēja no Taurupes – Estere Keita Līcīte.

Vislielākais noslēpums ir kontūrās

Uldis Prancāns

Jau 14.gadu pēc kārtas Riebiņu novada Galēnos pulcējas radoši rakstītāji – dvēseles radinieki no visas Latvijas.

 

 

 

 

Vienkārša veselīgu piparkūku recepte ar samazinātu cukura daudzumu

100 g sviesta, 50 g brūnā cukura, 1 ēdamk. medus, 1 ēdamk. kanēļa, 1-2 ēdamk. piparkūku garšvielu maisījuma (var aizstāt ar atsevišķām garšvielām), 1 paciņa vaniļas cukura (10 g), šķipsniņa sāls, ~500 g miltu (200 g – speltas kviešu vai pilngraudu miltu, ~300 g augstākā labuma miltu), 2 tējk. cepamā pulvera, 1 ola.

 

 

– Vai jūs uztrauc notikumi Ukrainā?

Kate Grigale no Ogres:

– Protams, ka uztrauc… Par to, kas notiek Ukrainā, man ir gadījies dzirdēt, tas ir skumji. Manu ikdienu gan tas nekā neietekmē, par politiku es arī īpaši neinteresējos.

 

 

Ilgona Zumenta.

TV šovā «SuperBingo» laimesti ogrēnietei Zumentai un lielvārdietei Dubovskai

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē notikušā televīzijas šova «SuperBingo» laikā vērā ņemamus naudas laimestus ieguva divas mūspuses dāmas – ogrēniete Ilgona Zumenta un lielvārdiete Andra Dubovska.

 

 

Latvijas dāmu izlase – ātrākā 4×200 m stafetē.

Ogres novada vieglatlētikas veterāni startē Tartu

Aivars Puriņš, Ogres novada vieglatlētikas senioru pārstāvis

14.decembrī Igaunijā, Tartu universitātes sporta manēžā, notika Tartu sporta kluba «KEVEK» 30 gadu jubilejas sacensības, kurās piedalījās vairāk nekā 100 vieglatlētikas senioru no septiņām valstīm – Igaunijas, Somijas, Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas, Krievijas un Etiopijas, tostarp arī pieci šī sporta veida veterāni no Ogres novada.

 

 

Visi dara tā?

Dzintra Mozule

Pirms kādiem gadiem plašsaziņas līdzekļos parādījās negaidīta diskusija. Ārzemju latvieši bija pārsteigti par to, ka mēs, iezemieši, 1.septembrī uz skolu nesam ziedus. Viņi šo pie mums iesakņojušos tradīciju nosauca par… korupciju. Šeit dzīvojošie vien nosmaidīja: nu, kāda tur korupcija, drīzāk, kā tai rotaļā – visi dara tā!

Ķeguma kārtības sargi notver velosipēda zagli

Ritvars Raits

Ķeguma novada pašvaldības policijas vecākā inspektora p.i. Jurijs Matrosovs «OVV» informēja, ka decembra pirmajā pusē Ķeguma kārtības sargi ar labiem panākumiem piedalījās velosipēda zagļa notveršanā.

Uzbrauc kanalizācijas lūkai

14.decembrī E. Ogrē, Akmeņu ielā, vadīja automašīnu «TOYOTA» un uzbrauca kanalizācijas lūkai, iespējams, to atspiežot. Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.