Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 17.jūlija numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 17.jūlija numurā:

* Ogrē asinis ziedojis 61 donors, tagad kārta ikšķiliešiem;

* Ogres novadā turpina iesāktos darbus un plāno jaunus;

* Rubrikā „Dzērvene mājās vai medus karote svešumā” – lielvārdiete Līga Akmeņkalne: „Gūstiet pieredzi un atvediet to mājās – uz Latviju!”

Pabijusi vairākās konferencēs Vācijā un Anglijā, redzot, ar kādām tehnoloģijām ārsti strādā citās valstīs, Līga sapratusi, ka Latvijai līdz šim līmenim vēl krietni jāaug. Diemžēl Latvijā arī paši ārsti ne vienmēr ir pienācīgi novērtēti. “Manā gadījumā lielāka alga gan nebija noteicošais faktors, lai aizbrauktu. Kā jau minēju, man tas vairāk bija personisks izaicinājums, vēlme iegūt jaunu pieredzi. Tas bija sākums manām pārdomām un paplašinātajai interesei par rezidentūras iespējām ārpus Latvijas,” atzīst Līga.

* No 20. jūlija Ogrē, Grīvas prospektā, būs vienvirziena kustība;

* Kā dabai draudzīgi apkarot Spānijas kailgliemezi?

Šajās dienās saņēmām mūsu lasītājas Intas Auziņas zvanu. Viņa pastāstīja, ka Auziņu ģimene Lašupēs redzējusi Spānijas kailgliemežus, un aicināja ogrēniešus šo faktu uztvert nopietni, jo šīs oranžās briesmas nedrīkst atstāt bez ievērības… I.Auziņa lūdza, lai arī redakcija nepaliek malā. Tamdēļ publicējam Latvijas lauksaimniecības konsultāciju centra (LLKC) praktiskos ieteikumus, kā dabai draudzīgi apkarot Spānijas kailgliemezi.

* Eksperimenti Tīnūžu “Lauciņos” tuvojas noslēgumam

Pat ar neapbruņotu aci varēja redzēt, ka atšķirība ir ievērojama – zemes gabalā, kas tika mēslots, ievērojot speciālistu ieteikumus, kviešu zelmenis ir izteikti biezāks un kuplāks.

* Savādā vieta pie Sumuldas ietekas Ogrē

 “Nez kāpēc cilvēkiem nereti gribas kaut ko pagaidām vēl nesaprotamu vai neizprotamu sasaistīt ar sakralitāti, kas ir vēl mazpamatotāk nekā vietu uzskatīt par pilskalnu?” jautā raksta autors – profesors Juris Urtāns.

* Uz Rīgas-Daugavpils šosejas kārtējā avārija Elkšņos;

* Sports: Ogres jaunie futbolisti Latvijas čempionātu sāk ar uzvaru; Ogres un Lielvārdes jaunie vieglatlēti izcīna “Maxima” jaunatnes kausus; Ogrēniešiem četras medaļas Latvijas čempionātā Preiļos.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!