Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 17.marta numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 17.marta numurā:

* Covid – 19 vīrusa izplatīšanās arī Latvijā maina ierasto dzīves ritmu

Raksta galvenās tēmas: Aptur visus starptautiskos pasažieru pārvadājumus; Nav zināms, cik valstspiederīgo nav paguvuši atgriezties; Bērnudārzā katru nedēļu būs jāiesniedz apliecinājums; Atcelti visi publiskie pasākumi;

* Pārtikas preces veikalos tiek regulāri papildinātas, nav pamata panikai

Cilvēki, kuri šobrīd atrodas karantīnā vai pašizolācijā, aicināti neapmeklēt veikalus, bet iespēju robežās vienoties ar tuviniekiem par preču piegādi vai iegādāties preces e – veikalos, izmantojot bezkontakta saņemšanas iespējas.

* Ierobežojumi sakarā ar ārkārtas situāciju mūsu novadu pašvaldībās un pašvaldību iestādēs;

* Ogres slimnīcā un Ogres pansionātā izsludināta karantīna;

* Nodrošinātas papildus iespējas valsts apmaksātu analīžu veikšanai “Covid – 19” vīrusa noteikšanai;

* Domāju tā: Kroņa vīrusa skartie…

“Pagājušās sestdienas rītā biju ieskrējis lielveikalā, bet rindā pie kases nostājos tieši aiz pajaunas blondīnes, kuras iepirkumu ratiņos bija pat trīs lielie tualetes papīra iepakojumi, ja nemaldos, vismaz kādi 120 rullīši. Vidēja lieluma ģimenei ar tādu kvantumu pietiktu vismaz gadam, tāpēc pie sevis nospriedu, ka dzīvē reizēm paša svarīgākā papīra pircēja ir kāda paliela viesu nama īpašniece.

(..)

Ja nopietni, tad situācija šobrīd ir sarežģīta, tāpēc pat ieteicams nodrošināties ar pārtiku un pirmās nepieciešamības precēm, lai vajadzības gadījumā pāris nedēļas varētu neiet ārā no mājas. Diemžēl mūsu ļaudis, no kuriem lielajam vairumam vēl padomju laikos ticis iepotēts “kāmīša” gēns, kārtējo reizi mēru nezina, tāpēc veikalu plauktos vairs nav arī cukura, griķu, makaronu, tējas un pat sāls…” tā Ritvars Raits.

* LMA studenti meklēs risinājumus sanatorijas lielās zāles lustru restaurācijai

Aizvadītajā ceturtdienā, 12.martā, bijušās sanatorijas «Ogre» ēkā Ogrē, Gaismas prospektā 2/6, viesojās Latvijas Mākslas akadēmijas studenti un pasniedzēji, kurus Ogres novada pašvaldība bija aicinājusi iepazīties ar situāciju un  sniegt priekšlikumus, kādiem vajadzētu izskatīties apgaismes ķermeņiem – vienai lielajai un četrām mazajām lustrām sanatorijas lielajā zālē. Plānots izveidot apgaismojumu arī sanatorijas ieejas mezglā jeb verandā, kur, iespējams, tāds vispār nav bijis.

Ar viesiem tikās Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis un Infrastruktūras veicināšanas nodaļas vadītāja Aija Romanovska.

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* Ķeguma novada seniori labākie svaru bumbu celšanā

Vairāk – Mirdzas Aizsilnieces rakstā!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!