Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 18.oktobra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Sacensību «Lieliskā balva» uzvarētāja – Lielvārdes pamatskolas komanda.

«Lielisko balvu» sadala lielvārdieši un ķegumieši

Ritvars Raits

Trešdien, 16.oktobrī, Lielvārdes, Ķeguma un Ogres novada izglītības iestāžu komandas jau 13.reizi pulcējās plašajā Lielvārdes novada sporta centrā, lai piedalītos jautrās un aizraujošās stafešu sacensībās, cīnoties par «Lielisko balvu». Lielāko kausu izcīnīja Lielvārdes pamatskolas komanda, bet divas pārējās vietas uz goda pjedestāla aizņēma Ķeguma komercnovirziena vidusskola un Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola.

 

 

Vai plānojat vakcinēties pret gripu?

Aigars Ģēģeris no Aderkašiem:

– Noteikti nē, iztikšu bez vakcīnas, jo imūnsistēma pati par sevi strādā. Dzīvē gandrīz neesmu slimojis. Tas arī visu izsaka.

 

 

Pie sienu zīmējumu saglabāšanas strādā restaurators.

Sanatorijā «Ogre» un citviet Ogrē turpinās būvdarbi

Dzintra Dzene

Ogres novada pašvaldības 10.oktobra komiteju sēdes informatīvajā daļā pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis informēja par aktuālajiem būvdarbiem Ogres pilsētā, tostarp bijušās sanatorijas «Ogre» ēkā Gaismas prospektā 2/6 notiekošajiem rekonstrukcijas darbiem.

 

 

 

Skolotājs Arnis Dauksts kopā ar kolēģēm – šā gada «Zelta pildspalvas» laureātēm.

Skolotājs Arnis Dauksts – «Zelta pildspalvas» ieguvējs

Uldis Prancāns

VEF Kultūras pilī oktobra sākumā pasniegtas «Zelta pildspalvas» – balva Rīgas labākajiem pedagogiem un «Zelta stipendijas» – izcilākajiem skolēniem.

 

 

 

 

 

Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele sveic Baibu Kleperi.

Skolotāju dienā sveic Lielvārdes novada pedagogus

Ritvars Raits

11.oktobrī Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolas lielajā zālē notika svinīgi-saviesīgs pasākums, kura laikā novada izglītības iestāžu darbinieki atzīmēja Starptautisko skolotāju dienu, viņiem visiem lielu paldies teica Lielvārdes novada pašvaldības vadība, bet labākos no katras skolas arī apbalvoja.

 

 

 

 

Ķirbis ar gaļu

Agate Gavare

Mūsu dārzos maksimāli izauguši un nobrieduši ķirbji, kas nu jau novākti un gaida, lai tos pagatavo un ceļ galdā. Ja ķirbja zupa jau nedaudz apnikusi, varbūt ir īstais laiks pamēģināt pagatavot īsti sātīgu ēdienu – ķirbi ar gaļu?

 

 

Treneris Andrejs Prohorenkovs kopā ar saviem Vidzemes čempioniem.

Jaunie ikšķilieši – Vidzemes čempioni futbolā

Liene Pauloviča, «FK Ikšķile/FC Real Pro» sporta koordinatore

13.oktobrī Smiltenē noslēdzās Latvijas Futbola federācijas Vidzemes jaunatnes Festivāls 2019, kurā uzvaras laurus plūca ikšķilieši – 2008.gadā dzimušo puišu komanda «FC Real Pro».

 

 

 

 

Rudens kausu ieguvēji.

Rudens kausu ieguvēji ložu šaušanā – Jolanta Žiguļina un Andrejs Leonovičs

Ritvars Raits

12.oktobrī norisinājās Ogres novada Sporta centra rīkotās Rudens kausa izcīņas sacensības ložu šaušanā ar mazkalibra šautenēm. Sieviešu konkurencē ar lieliskiem rezultātiem uzvarēja Jolanta Žiguļina, bet starp vīriešiem labākais bija Andrejs Leonovičs.

 

Pie mums labi zog?

Jānis Arvīds Plaudis

Mans kaimiņš ved maizi uz veikaliem 50 km ap Rīgu. Viņš ir pārsteigts, ieraugot trīsstāvu kvartālus ap galvaspilsētu. Viņš tādus nav redzējis pat bagātās valstīs. Pirmoreiz šāds brīnums – trīsstāvu privātmāja – parādījās Carnikavā. Par to gavilēja visas avīzes. Mājoklis piederēja Haritonovam, kurš konfliktēja ar likumu. Tagad daudzstāvu vasarnīcas ir simtiem. Pārdošanas sludinājumos to vērtību raksta ar piecām nullēm – līdz miljonam. Un mēs apspriežam, kam pieder tās villas un kam nocirpta naudas «villa», tās būvējot.

KNAB izmeklē kriminālprocesu pret lielvārdiešiem labi zināmo Ilgoni Igauni

Ritvars Raits

Šonedēļ Latviju pāršalca ziņa, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aizdomās par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu aizturējis Salaspils pašvaldības uzņēmuma «Valgums-S» valdes locekli Ilgoni Igauni. Šī valsts amatpersona ļoti labi pazīstama arī lielvārdiešiem, jo I.Igaunis no 2011. līdz 2014.gadam vadīja Lielvārdes novada pašvaldības uzņēmumu «Lielvārdes Remte».

Tirgojas bez atļaujas

16.oktobrī kādas SIA darbinieks Ogrē, Brīvības ielā, tirgoja pārtikas produkciju bez tirdzniecības atļaujas. Uzsākta administratīvā lietvedība.