Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 19.jūnija numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Apbalvojumu – bronzā kalto Goda zīmi Harijs Zariņš sola mājās noliks goda vietā un svētku reizēs to arī nesāt.

Harijs Zariņš saņem Latvijas Valsts aizsardzības fonda «Lāčplēsis» Goda zīmi

Dzintra Dzene

Piektdien, 15.jūnijā, Andreja Pumpura Lielvārdes muzejā notika svinīgs pasākums, kura laikā Latvijas Valsts aizsardzības fonda «Lāčplēsis» pārstāvji Ogres Goda pilsonim, rokgrupu «Opus Pro» un «Colt» dibinātājam, ģitāristam, daudzu populāru dziesmu autoram Harijam Zariņam, kā arī cēsniekam Vitālijam Rasai pasniedza apbalvojumu – bronzā kaltu Goda zīmi.

 

 

 

Šādi varētu izskatīties Ogres novadnieka karte.

Plāno ieviest Ogres novada iedzīvotāja karti

Dzintra Dzene

Ogres novada pašvaldības 14.jūnija Tautsaimniecības komitejas sēdē deputāti skatīja lēmumprojektu par Ogres novada iedzīvotāja kartes ieviešanu, kas būtu kā identifikācijas karte, un novadā deklarētās personas ar to varētu saņemt dažādas priekšrocības un atlaides.

 

 

 

Taurupes kultūras darbiniecei Intai Antonei pateicības rakstu pasniedz Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.

Pateicības raksts – kultūras darbiniecei Intai Antonei

Dace Tribocka, ONKC sabiedrisko attiecību speciāliste

Par ieguldījumu Taurupes kultūras dzīvē un Taurupes pagasta vārda popularizēšanā, par nesavtīgu darbu Taurupes sabiedrībai, nozīmīgu ieguldījumu Taurupes amatierteātra attīstībā, par kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanu, izpēti, saglabāšanu un popularizēšanu, par ilggadēju darbu Taurupes novadpētniecības muzejā sestdien, 16.jūnijā, Taurupē svinīgi tika pasniegts Ogres novada pašvaldības pateicības raksts kultūras darbiniecei Intai Antonei.

 

 

 

 

Ogrēniete Agnese Pastare (vidū) kārtējo reizi uzvarējusi Prezidenta balvas izcīņas soļošanas sacensībās.

Ogres stadions labvēlīgs Prezidenta balvas tīkotājiem

Ritvars Raits

15. un 16.jūnijā Ogres stadionā pirmo reizi notika Valsts prezidenta balvas izcīņas sacensības vieglatlētikā. Ogres novada sporta centrs un Ogres novada pašvaldība kārtējo reizi uzskatāmi nodemonstrēja, ka spēj sarīkot visaugstākajā līmenī jebkuru starptautisku pasākumu.

 

 

 

 

 

1.rindā no kreisās: Oksana Deņisova, Linards Razuvajevs, Artūrs Aksenovs, Artūrs Ozoliņš, Kristīne Strazdiņa; 2.rindā: Ilvars Aivis Freivalds un klases audzinātāja Vanda Prancāne.

Taurupes pamatskolas absolventi turpmāko gaitu krustcelēs

Uldis Prancāns

Tāpat kā citviet mūsu novados, 15.jūnijā arī Taurupes pamatskolā nozīmīgu jauno dienu un mācību posmu kopā ar klases audzinātāju, latviešu valodas un literatūras skolotāju Vandu Prancāni atzīmēja izglītības iestādes «patriarhi» – devītie.

 

 

 

 

 

 

 

Ogres 1.viduskolas 9.c klases kolektīvs savā izlaidumā dzied skolas himnu.

Ogres 1.vidusskolā izlaidušies devītklasnieki

Ritvars Raits

Piektdien, 15.jūnijā, savu pirmo izglītību apliecinošo dokumentu saņēma novada lielākās izglītības iestādes – Ogres 1.viduskolas – devīto klašu audzēkņi. Pamatskolas izglītību Ogres novada lielākajā izglītības iestādē ieguvuši teju 100 jaunieši – četri klašu kolektīvi.

 

 

 

– Vai šomēnes apmeklējāt kādu skolas izlaidumu?

Guntars Jemenejs no Krapes:

– Kādu laiku man nav bijis iemesla apmeklēt nevienu izlaidumu. Pēdējo reizi tādā pasākumā piedalījos pirms trim gadiem, kad mana meita Amanda Ogres 1.vidusskolā absolvēja 9.klasi.

 

 

Ministru prezidents Māris Kučinskis, tiekoties ar A.Pumpura Lielvārdes muzeja izveidotāju un ilggadējo vadītāju Anastasiju Neretnieci.

Premjers viesojies Lielvārdes un Ikšķiles novados

Ritvars Raits

Piektdien, 15.jūnijā, mūspusē viesojās Ministru prezidents Māris Kučinskis. Premjers apmeklēja Lielvārdes un Ikšķiles novadus.

 

 

 

 

 

 

 

Pirmā jau desmit gadu vecumā iegūstamā vadītāja apliecība izskatās tā.

Velosipēda vadītāja apliecību var iegūt Ogrē

Ritvars Raits

Velosipēda vadītāja apliecību var iegūt jau no desmit gadu vecuma, to iespējams izdarīt arī Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Ogres nodaļā (Austrumu ielā 14, Ogrē). Kārtojot eksāmenu pirmo reizi, šis pakalpojums ir bez maksas.

 

 

 

 

Izskatās gardi… Lai labi garšo!

Zemeņu zupa ar mājās gatavotu saldējumu

Agate Gavare

Kamēr turpinās zemeņu laiks, Natālija Novikova piedāvā vēl vienu deserta recepti, kurā var izmantot šīs brīnumgaršīgās un arī ļoti veselīgās ogas, – zemeņu zupu ar mājās gatavotu saldējumu.

 

 

Kā vālodzei saukt lietavas…

Uldis Prancāns

Debesu uzvedība un laika apstākļi mūsdienās kļuvuši neprognozējami un krimināli. Vairāk nekā 10 000 zibens šautru uzliesmojumu – lūk, cik varenu zili melnu mākoņu jumā uzkrātās enerģijas izlādi mūsu Tēvzeme piedzīvoja pavasarī – 30.aprīļa Valpurģu naktī, kad uz savu nešķīsto sabatu, lidaparātam izmantojot slotu, krāsns kruķi, čakārni vai modernu piestu, salidoja un spīganiski iekvēlojās raganas…

Latkovskis nākamās Saeimas vēlēšanās nekandidēs

Ogrēnietis Ilmārs Latkovskis, kurš ir 12. Saeimas deputāts, plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem paziņojis, ka nekandidēs šoruden gaidāmajās 13. Saeimas vēlēšanās.

Svešinieki piekļūst e – pastam

Saņemta informācija, ka 1967.g. dzimusī I. uzskata: svešas personas Ogrē, Skolas ielā, laikā no 1.janvāra līdz 20.maijam piekļuvušas viņas e – pastam un datora IP adresei.

Ceļi un neceļi – Latvija pie beigu gala…

Uldis Prancāns

Visiem zināms, ka mūsu valsts ceļi ir tālu no labākajiem standartiem. Nomācoši «uzvedas» nebeidzamās bedres, bedrītes, trepes, trepītes, dubļi un putekļu mākoņi. Bezgala daudzas grantētas un asfaltētas brauktuves ir nervu šūniņu «slauktuves»…

Vērtīgi padomi Dziesmu un Deju svētku apmeklētājiem

Agate Gavare

Jau pēc desmit dienām Rīgā sāksies XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki. Iespaidīgā pasākuma rīkotāji apkopojuši vairākus padomus, kuri būtu jāizlasa un jāiegaumē visiem svētku apmeklētājiem.