Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 19.maija numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 19.maija numurā:

* Ogres jaunceļamās bibliotēkas pamatos iemūrē kapsulu ar vēstījumu

Savā uzrunā E.Helmanis īpaši pateicās ēkas arhitektam Rūdim Rubenim, kuram Ogres bibliotēkas projekts, kā izrādās, bija diplomdarbs. Rubenis, kurš tad vēl bija Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes 5.kursa students, lai pēc iespējas labāk izjustu, kāda ēka vislabāk iederēsies mūsu pilsētas centrā, daudz bija staigājis pa Ogres ielām, sajūtot vietējo noskaņu. Ar tās palīdzību jaunais arhitekts izveidoja ēkas plānojumu, izskatu un kopējo tēlu.

* Eksprezidents Vējonis: “Priede Ogres pilsētai ir ļoti atbilstošs koks!”

R.Vējonis atzinīgi vērtē Ogres novada pašvaldības iniciatīvu Lielās Talkas dienu veltīt pilsētas labiekārtošanai. „Priede Ogres pilsētai ir ļoti atbilstošs koks, ne velti arī Ogres ģerbonī ir priedes. Nesen lielais „vējonis”, kas uzpūta, nolauza daudzas priedes, kas tagad jāatjauno,” smaidot sacīja eksprezidents R.Vējonis.

* Ogres rajona slimnīcā ambulatorie pakalpojumi pieejami pilnā apjomā;

* Ogrēniete Inguta šuj aizsargmaskas

“Maskas top no dabīgiem audumiem – kokvilnas, viskozes un lina. Tās cilvēkiem nepieciešamas, apmeklējot medicīnas iestādes, frizieri, manikīra speciālistu. Salīdzinot ar aptiekā nopērkamajām, vienreiz lietojamajām sejas azsargmaskām, mūsu masku priekšrocība ir tā, ka šīs maskas var lietot vairākkārt – mazgāt, gludināt un lietot atkal. Turklāt mūsu maskas neradīs vidē atkritumus. Cerams, ka vīruss kādreiz tiks pievarēts un šī maska paliks vien kā suvenīrs no šī briesmīgā perioda,” saka Inguta.

* Ogres novadā aiztur saistībā ar nelegālo cigarešu un alkohola piegādi „točkām”

Visas dienas garumā tika veiktas kratīšanas trīs adresēs, kas piekritīgas aizdomās turētajam, kur kopumā atsavināts 393 500 nelegālo cigarešu ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām, apmēram 105 litri nelegālā alkohola, 136 litri dezinfekcijas šķidruma „XP10”, no kā tiek gatavoti nelegālie alkoholiskie dzērieni. Tāpat izņemti 8 755 eiro, kas, visticamāk, iegūti no šo preču realizācijas.

* Interesantas brokastis: pankūkas ar olu un zaļumiem;

* Laba ideja: Brīvdienās iepazīsti Meņģeli!

Vairāk – jaunajā „OVV”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!