Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 19.oktobra numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 19.oktobra numurā:

* Suntažu Dabas Dimanti saņem prestižo „Sējējs 2021” balvu

Uzsākt biznesu iedrošināja gan draugi un radi, gan arī suntažnieki un pagasta viesi, kuriem pirmajiem bija iespēja inovatīvās kūkas nogaršot Ziemeļu ģimenes kafejnīcā Suntažos. “Kafejnīcas nelielā virtuvīte bija kā laboratorija, kurā izmēģinājām jaunas receptes un devām nobaudīt klientiem. Pamazām radās lēmums, ka šis bizness jāattīsta. Suntažos bija vecas garāžas ēkas, ko paši izremontējām un izveidojām ražotni, uzrunājām tirgotājus. Bizness pamazām attīstījās, un šobrīd mums jau ir 15 darbinieki, lielākoties suntažnieki. Vecāki jau devušies pensijā, strādājam mēs ar vīru, arī brāļi palīdz. Šogad esam ieguvuši Labklājības ministrijas Sociālā uzņēmuma statusu, jo ražošanā nodarbinām arī cilvēkus ar īpašām vajadzībām, turklāt ražojam produktus, ko var lietot tie, kam ir veselības problēmas, kas saistītas ar dažādām alerģijām vai nepanesību,” stāsta M.Ziemele.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Vakcinētie seniori piecus mēnešus saņems 20 eiro pabalstu

Ja cilvēks no VSAA nesaņem nevienu no pakalpojumiem, pabalstu izmaksās, pamatojoties uz personas iesniegumu.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Aicina izvirzīt pretendentus apbalvojumam Goda Lielvārdietis”;

* Sākusies derīgo izrakteņu ieguves Tīnūžos ieceres apspriešana;

* “Latvijas Pasts” brīdina par krāpniekiem;

* Ogrē un Lielvārdē būvēs bērnudārzus, šim mērķim atjaunos arī Kaibalas pamatskolu;

* Praktiski un noderīgi: Kā pareizi pagatavojamas ārstnieciskās tējas? Kāpēc banāni palīdz mums justies laimīgākiem un mierīgākiem?

* Sports: “Ogres Kolibri” svin otro uzvaru pēc kārtas; “ONSC/HK Ogre” handbolistiem un BK “Ogre” basketbolistiem šoreiz veiksme nesmaida.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!