Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 2.jūnija numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 2.jūnija numurā:

* Topošo absolventu vizītkartē: E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 12.a

„Jā, un būs starp maniem divpadsmitajiem skolotāji, ārsti, karavīri, IT speciālisti, sociālie darbinieki…, bet galvenais – gudri, strādīgi, godīgi cilvēki.

Šogad 70.izlaidums; sagaidīsim mājās… Bet nākamajā gadā – skolas salidojums, nosvinēsim arī izlaidumu un nodejosim to valsi, ko bijām iecerējuši dejot šogad.

Mans novēlējums divpadsmitajiem: „Skolas gaiteņos ir viegli orientēties, neapmaldieties dzīves gaiteņos,” Jūsu audzīte – Aija Krompāne. Viņa arī atklāj, ka šo klasi pārņēmusi audzināšanā šā gada janvārī, jo audzinātāja Daila gaidīja nākam pasaulē savu meitiņu.

* Atzīmējot Ikšķiles 835.jubileju, izdota grāmata „Ikšķiles novads. Vieta, kur sākās Latvija”;

* Lūdz ziedot Lielvārdes luterāņu baznīcas jumta remontam;

* Lielvārdietei Lucavai un ogrēnietim Bidzānam – naudas laimesti;

* Ogres Rehabilitācijas nodaļas jaunums – magnētiskais krēsls

SIA „Ogres rajona slimnīca” Rehabilitācijas nodaļas vadītāja Kristīne Dzene stāsta, ka funkcionālā magnētiskā stimulācija (FMS) ir metode iegurņa lejasdaļas terapijai un visu veidu urīna un fekālās nesaturēšanas ārstēšanai. Šo procedūru var izmantot gan sievietēm, gan vīriešiem. Ārsta nosūtījums nav nepieciešams.

Ārsta palīgs Mārīte Skubiņa piebilst, ka FMS procedūras laikā pacients vienkārši sēž ērtā krēslā, bet tā iedarbības efekts izjūtams jau pēc pirmajām reizēm.

Vairāk – jaunajā „OVV”!

* P/A Ogres komunikācijas” kanalizācijas lūku remontu veiks pakāpeniski;

* Ogresgalā: labiekārtots Tautas nama laukums un izbūvēta brīvdabas skatuve; līdz 1.jūlijam gaida stāstus par cilvēkiem, dzimtām, vietām, spilgtiem notikumiem pagastā;

* Brīvdienās iepazīsti Mazozolus!

Vairāk – jaunajā „OVV”!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!