Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 20.decembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Konkursa «Ogres novada Uzņēmēju gada balva 2019 uzvarētāji».

Pasniedz Gada balvas Ogres novada uzņēmējiem

Dzintra Dzene

Otrdien, 17.decembrī, Ogres novada Kultūras centra mazā zāle visas dienas garumā bija atvēlēta Ogres novada uzņēmēju forumam «Ceļojums uz Ogri». Tā noslēgumā apbalvojumus 13 nominācijās saņēma konkursa «Ogres novada Uzņēmēju gada balva 2019» uzvarētāji.

 

 

 

– Kādi ir jūsu skaistākie Ziemassvētki?

Serona Grava no Ogres:

– Šie būs mani skaistākie Ziemassvētki, jo ar folkloras kopu «Artava» iešu dziedāt. 22.decembrī Ogres Vēstures un mākslas muzejā vilksim bluķi, maskosimies, klausīsimies visādus ticējumus, un būs visādas izdarības…

 

 

Birzgaliete Anita.

Pēc autoceļa rekonstrukcijas nevar piekļūt savam īpašumam

Ritvars Raits

Pagājušajā mēnesī «OVV» ziņoja par to, ka pabeigti pārbūves darbi autoceļa Bauska–Aizkraukle (P87) posmā no Tambovičiem līdz Jaunjelgavai (61,20.-63,36.km) Ķeguma un Jaunjelgavas novados. Kā izrādās, ar rekonstruēto ceļu ļoti neapmierināta ir birzgaliete Anita, kura vairs nevar piekļūt savam zemesgabalam, tāpēc savu sašutumu pauda TV3 raidījumam «Bez tabu».

 

Ikšķiles Brīvās skolas audzēkņi.

Ikšķiles Brīvās skolas audzēkņiem labi panākumi biznesa ideju konkursā

Ritvars Raits

Ikšķiles novada pašvaldība piekto gadu pēc kārtas bija izsludinājusi konkursu sava novada izglītības iestāžu audzēņiem «Labs sākums biznesam!». Šogad biznesa ideju konkursam kopumā tika iesniegtas 13 idejas, turklāt visas no tām bija vērtīgas un dzīvotspējīgas uzņēmējdarbības vidē. Ikšķiles Brīvā skola ziņo, ka liela daļa šo biznesa ideju dzimusi tieši tās sienās.

 

 

Ogrēnietis Karims Ali.

Ogrēniešiem sešas godalgas starptautiskās sacensībās Ventspilī

Ritvars Raits

14.decembrī Ventspilī norisinājās starptautiskas sacensībās vieglatlētikā vecuma grupu U18 un U20 sportistiem «Ziemassvētku kauss 2019». Sešas medaļas šajās sacīkstēs izcīnīja Ogres novada Sporta centra (Ogres NSC) audzēkņi, turklāt uzstādot četrus personīgos rekordus.

 

 

Futbola treneris Raivis Rubīns (no labās) savam audzēknim Raivo Stūriņam pasniedza labākā vārtsarga balvu.

Ogres NSC savus labākos sumina pasākumā «Gada balva 2019»

Ritvars Raits

13.decembrī norisinājās gadskārtējais Ogres novada Sporta centra (Ogres NSC) pasākums «Gada balva». Katru gadu pirms Ziemassvētkiem tas tiek sarīkots, lai pateiktos par sasniegtajiem rezultātiem Ogres NSC labākajiem sportistiem, viņu treneriem un vecākiem, kā arī iestādes darbiniekiem.

 

 

 

 

 

Rembatietes un rembatieši ar Latvijas čempionātā izcīnītajām trofejām.

Rembates atlētiem lieliski panākumi Latvijas čempionātā

Aivars Gailītis

14.decembrī ar sacensībām Jelgavā noslēdzās Latvijas 2019.gada čempionāts svaru stieņa klasiskajā spiešanā guļus, kurā piedalījās 216 sportisti no 34 komandām. Starp dalībniekiem, kā jau ierasts, bija arī sporta kluba «Rembate» atlēti, kuri spožākos rezultātus uzrādīja sieviešu-junioru komandu konkurencē, kur rembatietēm 2.vieta, kā arī senioru vienību konkurencē, kur arī mūsējiem augstā 2.vieta.

 

 

 

Bravo, Amerika!

Jānis Arvīds Plaudis

Klausoties par politiķa A.Lemberga jaunajām nedienām, nāk prātā krievu dzejolītis par Černobiļu. Pārstāstīšu prozā: «Uz kalna strādāja traktors,/ Zem kalna dega reaktors. /Ja zviedri to nepateiktu,/ Tad mūsējie neuzzinātu.» Tāpat kā par AB LV banku mūsējie atkal bijuši spiesti uzzināt no ārzemēm.

 

Nogādā slimnīcā

18.decembrī no Jaunās Gatves Ogrē Ogres slimnīcā ar muguras sasitumu nogādāts nepilngadīgais M.

«Tikai ticīgais ir paklausīgs, un tikai paklausīgais Kristum tic»

Liene Ozola, saīsināti no «Rīgas Apriņķa Avīzes»

Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Ogres un Suntažu draudzes mācītājs MĀRTIŅŠ KALĒJS par mācītāju ordinēts samērā nesen – 2016.gadā. Taču jau šobrīd bez kalpošanas šajās draudzēs viņš ir arī viens no tiem mācītājiem, kuri vada rīta dievkalpojumus Doma baznīcā.

Dieva sūtņi Lielvārdē

Pateicīgā

Ir pagājis mēnesis, kopš es kādā gaismas ziņā tumšā dienā no Rīgas devos uz Lielvārdi satikt kādu kundzi.