Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 20.marta numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 20.marta numurā:

* Dainis Širovs: „Varētu teikt, ka šobrīd esam frontes līnijā”

“Esam apturējuši plānveida pacientu pieņemšanu. Uz Ogres slimnīcu no Rīgas tiek vesti pacienti ļoti smagā stāvoklī. Trešdien ap pusdienlaiku  pie slimnīcas atradās četras Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes no Rīgas un divas vēl gaidīja iebraukšanu. Pirmdien ap pusdienlaiku atveda 49 gadus vecu sievieti ļoti smagā stāvoklī, kurai vajadzēja veikt plaušu ventilāciju. Informējām, ka Ogres slimnīcā visi plaušu ventilatori ir aizņemti,” stāsta D.Širovs.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Deputāts uz domes sēdi ierodas sejas maskā

18.martā notika Ķeguma novada pašvaldības domes sēde, kurā no 15 deputātiem piedalījās tikai astoņi. Kā iespējams pārliecināties sēdes videoierakstā, viens no tautas priekšstāvjiem uz sēdi bija ieradies sejas maskā, ko nenoņēma arī lēmumu pieņemšanas laikā.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Ogres centrā veidos pilsētas vēstures dārzu ar krāšņiem rožu stādījumiem

“Tā būtu arī iespēja īstenot aizsaulē aizgājušās Ogres Goda pilsones un ilggadējas kultūras darbinieces Rozālijas Galvanovskas sapni šajā pilsētas daļā izveidot rožu dārzu. Tas, lai šajā pilsētas daļā tiktu saglabāta zaļā zona, bija arī mūžībā aizgājušā trenera, arī Ogres Goda pilsoņa Georga Gutpelca sapnis,” atgādina Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.

* Latvijas Pasts: ārkārtas situācijā biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

“Vai ar pasta sūtījumiem iespējams izplatīt koronavīrusu Covid-19?”

“Lai gan SPKC, atsaucoties uz Pasaules veselības organizāciju, jau janvārī informēja, ka nav pierādījumu koronavīrusa Covid-19 izplatībai saistībā ar pasta sūtījumiem un nekādi drošības ierobežojumi tiem nav noteikti, Latvijas Pasts papildu drošības nolūkos visus ienākošos starptautiskos sūtījumus pirms apstrādes un tālākas nosūtīšanas klientiem līdz 72 stundām uzglabā īpašās teltīs, kas ir atdalītas no saskarsmes ar darbiniekiem.”

Jaunajā “OVV” – astoņi jautājumi un astoņas atbildes.

* Tikai kopā ar dzīvokļu īpašniekiem varam sakārtot daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmus;

* “Mežvairogi” aicina ziņot par dzīvniekiem, kuri palikuši bez aprūpes

Dzīvnieku patversmes “Mežvairogi” darbinieki aicina personas, kurām pieder mājdzīvnieki vai lauksaimniecības dzīvnieki un kuras nokļuvušas slimnīcā vai ir karantīnā, tādējādi nespējot parūpēties par saviem dzīvniekiem, par šīm situācijām ziņot patversmei.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Vīrusa “COVID-19” dēļ atceltas visas sporta sacensības

“Dzīve un darbs turpinās, esam pietiekami stipri, lai kopā veiksmīgi un droši pārlaistu šo sarežģīto posmu un atkal satiktos basketbola laukumos,» tā LBS prezidents Raimonds Vējonis.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!