Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 21.februāra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Izrādes «Circenis Frīdis un viņa piedzīvojumi» trupa visā savā kuplumā un krāšņumā.

«Pūpolītis» savā jubilejas sezonā izrāda «Circeni Frīdi un viņa piedzīvojumus»

Keita Rožāne

Kultūras nama «Lielvārde» bērnu un jauniešu deju kolektīvs «Pūpolītis» atjaunojis savu visu laiku krāšņāko muzikāli horeogrāfisko izrādi «Circenis Frīdis un viņa piedzīvojumi». Pagājušās nedēļas nogalē, 18.un 19.februārī, šis uzvedums tika izrādīts divas reizes, pulcējot tik daudz skatītāju, ka pašu kultūras nama lielajā zālē nebija ne ābolam kur nokrist.

 

 

– Kurā jomā Latvijā, jūsuprāt, ir vislielākā korupcija?

Teiksma Ziemele no Ogres:

– Domāju, ka korupcija pie mums ir visās jomās, tikai citās tā tiek atklāta biežāk, citās – retāk. Pēdējā laikā visvairāk dzirdēts bar kukuļnemšanu medicīnā, atzīšos, ka arī es esmu bijusi spiesta maksāt mediķiem.

 

 

Suntažu vidusskolas 12.klase pilnā sastāvā.

Suntažu vidusskolas 12.klase – aktīvu, saliedētu, ugunīgu personību ģimene

Uldis Prancāns

Mūsu laikraksta rubriku «Topošo absolventu vizītkarte» turpina Suntažu vidusskolas 12.klase un tās audzinātāja, mūzikas skolotāja Inita Andževa.

 

 

 

 

Ogres «Momenta» meitenes pēc finālspēles – nedaudz saskumušas, jo otrā vieta nav pirmā…

Ogres «Momenta» meitenes kļūst par Latvijas vicečempionēm

Ritvars Raits

Ogres sieviešu komanda «Moments», kas tikai 5.februārī svinēja uzvaru Latvijas Frisbija līgā, 19.februārī izcīnīja vēl vienu titulu. Salaspilī notikušajā Latvijas čempionātā frisbijā telpās ogrēnietes kļuva par Latvijas vicečempionēm.

 

 

 

 

 

Ogres tramplīnlēcēji vienmēr centušies izcelt valsti, kuru pārstāv. Arī šajā attēlā ļoti viegli atpazīt, kura ir Lotos kausa izcīņas vicečempione Alise Krasiļščikova.

Šķēle un Krasiļščikova cīnās par Lotos kausu

Margarita Sokolova, SK «Ogres Stils» trenere

17 un 18.februārī Polijas pilsētā Ščirkā notika trešais Lotos kausa izcīņas posms tramplīnlēkšanā ar slēpēm, kurā startēja sporta kluba «Ogres Stils» divas audzēknes – Šarlote Šķēle un Alise Krasiļščikova. Alise abās dienās kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena, bet Šarlotei divas astotās vietas.

 

 

 

 

 

 

Ogres NSC sprinteru kvartets uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena Jēkabpilī.

Ogres NSC vieglatlētiem piecas medaļas Jēkabpils SS čempionātā

Zigurds Kincis, Ogres NSC treneris

16.februārī Ogres novada sporta centra vecuma grupas U16 audzēkņi piedalījās Jēkabpils sporta skolas atklātajā čempionātā vieglatlētikā, kur kopumā izcīnīja piecas godalgotas vietas.

 

 

 

Sākot no 30 eiro – kukuļņēmējs!

Dzintra Dzene

Ir mazliet smieklīgi un vienlaikus skumji, lasot par jauninājumiem, ko plāno ieviest Valsts policijas (VP) vadība. Proti, VP priekšnieka Inta Ķuža pavēle par Ceļu policijas darba organizācijas izmaiņām paredz ne vien policistu rotāciju, bet arī liegumu darba laikā makā turēt vairāk par 30 eiro…

Sešiem Ogres bērnudārza darbiniekiem draud kriminālatbildība

Ritvars Raits

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) informē, ka nosūtījis Ogres rajona prokuratūrai krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret vienas no Ogres vispārējās pirmsskolas izglītības iestādes vienu amatpersonu un pieciem darbiniekiem par ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu, dokumentu viltošanu un dienesta viltojumu.

Plāno pārbūvēt Taurupes brīvdabas estrādi

Marta Poga

Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas darbinieki informē, ka pašvaldība saņēmusi Lauku atbalsta dienesta atbalstu projekta «Taurupes brīvdabas estrādes pārbūve» īstenošanai.

Administratīvo pārkāpumu skaits Ogres apkārtnē pērn samazinājies

Dzintra Dzene

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (VP RRP) Ogres policijas iecirkņa darbinieku apkopotie statistikas dati liecina, ka pērn iecirkņa apkalpojamajā teritorijā administratīvi aizturētas tikušas 422 ( – 264) personas, bet administratīvi arestētas – 168 (+99). Viņu aresta ilgums kopumā veido 1142 (+ 604) diennaktis. Pagājušajā gadā administratīvo pārkāpumu skaits salīdzinājumā ar iepriekšējo atskaites periodu ir samazinājies – 661 (– 378).

Kapos nozog ziedus

17.februārī konstatēts, ka Ogres kapos no kapu vietas nozagti ziedi.

Visbiežāk sastopamie negadījumi virtuvē

Dana Dadze

Virtuve ir gana bīstama vide, kad tajā notiek aktīva ēst gatavošana – asi naži, karsts ūdens, tvaiks, sakarsēta panna. Šādos apstākļos negadījumu risks ir paaugstināts, it īpaši, – ķermeņa apdegumi un applaucējumi.