Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 21.jūnija numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogrēnieši peonijās!

Ogrēnieši iepazīst Zemgali

Olga Braunere

Kamēr vasara vēl nav nogurusi, mēs, Ogres seniori, dodamies kārtējā ekskursijā – uz Zemgali: Ogre – Bēne – Kroņauce – Auce – Vecauce – Lielauce.

 

 

 

Urologs Jānis Auziņš.

Pēc 50 gadu vecuma urologs būtu jāapmeklē kā vīriešiem, tā sievietēm

Dzintra Dzene

SIA «Ogres rajona slimnīca» Ambulatorajā nodaļā jau vairāk nekā trīs gadus konsultē Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Uroloģijas  klīnikas urologs Jānis Auziņš. Ja pacientiem nepieciešama ne tikai ambulatora ārstēšana, bet arī stacionāra palīdzība, plānveida kārtā tā pieejama gan Ogres rajona slimnīcā, gan Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā, jo J.Auziņš ir operējošais urologs. Tādējādi tiek aiztaupīts laiks, un pacientiem, kuriem nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās, nav jāmeklē cits speciālists.

 

– Kā sagaidīsiet Līgo svētkus?

Ilze Slokenberga no Ogres:

– Neesmu vēl izlēmusi. Katru gadu mēs kaut kur aizbraucam uz Līgo svētkiem. Piemēram, uz Druvienu, uz Silmačiem. Pagājušajā gadā bijām Valmierā. Svētkus gaidām: tīrām māju, dārzu, nesam meijas, vainagus pinam…

 

 

Laika kapsulu multifunkcionālās halles sienā ievietoja D.Traidās (no kreisās), I.Brante un E.Severs.Ogres tehnikuma topošās multifunkcionālās halles sienā ievieto vēstījumu nākamajām paaudzēm

Dzintra Dzene

Trešdien, 19.jūnijā, Ogres tehnikumā, klātesot tehnikuma vadībai, pedagogiem, audzēkņiem, Izglītības un zinātnes ministrijas, Valsts izglītības un attīstības aģentūras, Ikšķiles un Gulbenes novada pašvaldības pārstāvjiem, kā arī būvniekiem, arhitektiem un citiem sadarbības partneriem, topošās multifunkcionālās halles sienā tika ievietota laika kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

 

Birzgales Rūķu parkā tagad ir jauns bērnu rotaļlaukums.

Birzgalē tapis rotaļlaukums bērniem

Ritvars Raits

13.jūnijā Birzgales Rūķu parkā skanēja bērnu čalas un smiekli – mazo birzgaliešu vajadzībām tur ierīkots un tika atklāts moderns rotaļu laukums, kurā ir gan slidkalniņš, gan šķēršļu josla kāpelēšanai, gan dažādas šūpoles un ierīces citām aktivitātēm.

 

 

 

12.klases audzinātājs Artūrs Ābols kopā ar saviem absolventiem.

Savus izlaidumus nosvinējusi Ķeguma komercnovirziena vidusskola

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē izlaiduma svētki bija arī Ķeguma komercnovirziena vidusskolā, kur sertifikātu par vidējās komercizglītības iegūšanu saņēma desmit absolventi – skolotāja Artūra Ābola audzinātā klase.

 

 

 

 

Ogres Frisbija kluba komanda Upesciemā.

Ogres Frisbija klubam Latvijas čempionāta bronza

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē Upesciemā notika Latvijas čempionāts frisbijā jauktajām komandām. Astoņu vienību konkurencē par bronzas medaļnieci kļuva Ogres Frisbija kluba komanda «Ogres FK», bet ogrēniete Linda Gulbe tika atzīta par turnīra vērtīgāko spēlētāju.

 

 

Ogres labākie orientieristi Somijā.

Ogres orientieristi Somijas stafetēs labākie no Latvijas

Anda Bīriņa

Pagājušās nedēļas nogalē Somijā norisinājās viens no grandiozākajiem notikumiem orientēšanās pasaulē – vērienīgās stafetes «Jukola». Tajās startēja arī komanda no Ogres, kas vienas nakts garumā sacentās ar gandrīz diviem tūkstošiem citu orientieristu komandu. Jau ceturto gadu pēc kārtas ogrēnieši uzrādīja labāko rezultātu no visām latviešu komandām, šoreiz izcīnot 121.vietu, kas tik milzīgā konkurencē ir vērā ņemams panākums.

 

Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena Ogres novada Lielās zviedru stafetes komanda.

Ogres novada senioriem 38 medaļas vieglatlētikas sacensībās Salaspilī

Aivars Puriņš, Ogres novada vieglatlētikas senioru komandas pārstāvis

15. un 16.jūnijā Salaspilī notika Latvijas Sporta veterānu savienības 56.sporta spēļu sacensības vieglatlētikā, kurās lieliski startēja Ogres novada izlase, kas izcīnīja 38 dažāda kaluma medaļas (18 zelta, 10 sudraba un 10 bronzas), bet komandu vērtējumā ar 397 punktiem no 405 iespējamiem ieņēma augsto 6.vietu.

 

 

 

 

Čempionāta pirmā posma laureāti.

Ķeguma pludmales volejbola čempionātā aizvadīti divi posmi

Ritvars Raits

Pagājušajā nedēļā startēja Ķeguma novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā, bet 19.jūnijā volejbolisti jau aizvadīja otrā posma spēles.

 

 

 

Labā ziņa – brīdinājums

Dzintra Mozule

Ar kolēģēm pārrunājām sociālajos tīklos izlasītu gadījumu, kurš vēstīja, ka ļaudis jo dienas kļūst jo izdomas bagātāki citu līdzcilvēku muļķošanā. Ikdienišķa, tomēr negaidīta situācija. Kliente pie manikīres izmantojusi pilnu pakalpojumu klāstu un beigās tik vien kā noplātījusi rokas: naudas maks aizmirsies mājās! Un tā arī pazudusi ar galiem… Protams, tagad mēs varam spriedelēt, kā vajadzēja rīkoties apkrāptajai, taču šis apjukums bija vien cilvēcīgs, jo viņa tika pārsteigta šādam trikam nesagatavota. Labā ziņa notikušajā ir tā, ka cilvēki neklusē un savā rūgtajā pieredzē dalās ar citiem.

Vairāku Ogres dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekiem būs jālemj par siltināšanas projektu realizēšanu

Dzintra Dzene

SIA «Ogres Namsaimnieks» valdes loceklis Kaspars Grīnbergs informē, ka «Attīstības finanšu institūcija «Altum»» ir saskaņojusi dokumentāciju attiecībā uz 11 Ogres daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanas projektu īstenošanu. Par sešām daudzdzīvokļu mājām jau ir kļuvuši zināmi iepirkuma konkursa rezultāti. Dzīvokļu īpašnieki tiks iepazīstināti ar būvnieku piedāvātajām cenām un citiem nosacījumiem, lai varētu pieņemt galīgo lēmumu – siltināt savu dzīvojamo māju, vai nē.

Lielvārdē biedrība piedalās peldvietas labiekārtošanā

Vakar, 20.jūnijā, biedrība «Visa Veida Kustība» ar Lielvārdes novada pašvaldības atbalstu uzsāka peldvietas «Austriņu ceļš» labiekārtošanu, piegādājot smiltis, krāsojot un uzlabojot esošās konstrukcijas, veicot apzaļumošanu un krasta sakopšanu. Paredzēts arī uzstādīt informatīvās zīmes.

Braucot runā pa tālruni

17.jūnijā V. Ogrē, Mednieku ielā, vadīja auto «HUYNDAI GALLOPER» un lietoja mobilo tālruni, automašīnai atrodoties kustībā. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

«Un vēl vienu kopiņu…»

Dzintra Mozule

… Publicistu un rakstnieku Ēriku Hānbergu vairākkārt Ogres dzelzceļa stacijā sastopu, līdzi nesot kundzes Velgas šūtu ieliktni. Man neizdodas uzminēt, kas tajā paslēpies – it kā bise, it kā mūzikas instruments… Izrādās, tas ir saliekamais grābeklis!