Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 22.maija numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 22.maija numurā:

* Uģis Ulmanis: „Nemēslo – agrāk vai vēlāk tiksi sodīts!”

“Bez kameras policijas darbiniekiem ir arī citas darba metodes, kā pieķert pārkāpējus, un droši varu solīt – mēs tās liksim lietā! Vietu, kuras regulāri kontrolēsim kļūs aizvien vairāk. Pārkāpējiem varu teikt tikai vienu – ja vienreiz paliki nesodīts, tad rēķinies, ka agrāk vai vēlāk iekritīsi. Ja persona mūsu redzeslokā nonāks atkārtoti, sods būs divtik bargs. (..) Nesodāmības sajūta ir ļoti mānīga, un nelīdzēs nekādi aizbildinājumi. Varu vien ieteikt –  neriskējiet ne ar savu administratīvo sodāmību, ne ar maciņa biezumu. Te netiks vērtēts, vai cilvēks ir turīgs vai bezdarbnieks, vai sirmgalvis, sods vienlīdz bargs būs ikvienam,” saka U.Ulmanis.

Vairāk par pret Ogres un novada piemēslotājiem pieteikto karu – jaunajā “OVV”!

* Topošo absolventu vizītkartē: Kalna skolas 12.c izpalīdzīga, mērķtiecīga un traka klase, kas gāž kalnus un ceļ pilis…

* Kādreizējā Ogres poliklīnikas ēkā top dienesta dzīvokļi mediķiem

Būvdarbi ir uzsākti un notiek saskaņā ar grafiku. Tos paredzēts pabeigt nākamā gada pavasarī, kādreizējā poliklīnikas ēkā izveidojot 28 vienistabas, divistabu, trīsistabu un četristabu dzīvokļus. Ēkai pieguļošajā teritorijā paredzēts iekārtot plašāku stāvlaukumu un vēl vienu bērnu rotaļu laukumu. Savukārt ēkas pagrabstāvā plānots izvietot medicīnas arhīvu, kam Ogres slimnīcas telpās jau kļuvis par šauru.

* Ikšķilieši Satversmes tiesā uzvar ministru Pūci;

* „Lidl Latvija” Ogrē izbūvēs rotācijas apli

Ogres novada pašvaldības 14.maija sēdē deputāti akceptēja lēmumprojektu, kas piešķir tiesības SIA „Lidl Latvija” par saviem līdzekļiem pārbūvēt saimnieciskās darbības nodrošināšanai nepieciešamo infrastruktūras objektu – rotācijas apli Ogrē, Rīgas ielas un Kalna prospekta krustojumā, atbilstoši spēkā esošajos normatīvajos aktos noteiktajām prasībām. Pēc objekta nodošanas ekspluatācijā tas tiks pieņemts Ogres novada pašvaldības īpašumā.

Vairāk – 22.maija “OVV”.

* Sociālais dienests brīdina par krāpniekiem;

* Kad jēgas nekādas

… tāds baisi rēcošs “putekļu sūcējs” no reizes uz reizi savu kaitinošo darvas karoti ielej daudzviet. Pat kapos no tā nav miera. Rau, Ikšķilē kāds ļoti radošs cilvēks, lai nogrābtu pāris kopiņas, rudenī vedis līdzi lapu putēju, kas tās tālāk nogādājis uz … apkārtējiem kapiem. Viņam varbūt rodas jēga, bet kā citiem, dubultā ar rudens zeltu apveltītajiem?

* Interesanti: Gādīga vārna palīdz ezim šķērsot ielu

Ogrēnietim Gintam Jaudzemam izdevies nofilmēt ārkārtīgi amizantu dabas skatu, kā rūpīga vārna, ik pa laikam piebikstīdama ar knābi, palīdz šķērsot ielas braucamo daļu nedaudz apjukušam ezim. Video uzņemts tieši Ogrē.

* HK “Ogre” spēlēs Baltijas handbola līgā;

* Ogrēnietis Ivanovs – Virslīgas rezultatīvākais spēlētājs.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!