Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 22.oktobra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Pie Piemiņas akmens politiski represētājiem Ogrē atkal gulst ziedi.

Latvijas Politiski represēto apvienība savu 30 gadu jubileju atzīmē Ogrē

Dzintra Dzene

Sestdien, 19.oktobrī, gandrīz 300 politiski represētās personas no 38 Latvijas Politiski represēto apvienības (LPRA) nodaļām pulcējās Ogrē, lai atzīmētu LPRA 30.gadadienu. Ogre par svinību norises vietu nebija izvēlēta nejauši – tieši šeit, kur bija viena no skaitliski lielākajām politiski represēto organizācijām valstī, 1989.gada 14.oktobrī notika LPRA dibināšanas konference.

 

 

Ogresgalā atjauno ceļa rādītāju latviešu tautas dziesmu teicējiem

20.oktobrī atklāts atjaunots objekts – «Ceļa rādītājs latviešu tautas dziesmu teicējiem», kas atrodas Ogresgala pagastā, netālu no «Vecuteļu» mājām (tagad «Teikas») un kuru 1993.gada oktobrī atklāja Imants Ziedonis.

 

 

 

Labiekārtotais bērnu rotaļlaukums.

Prieks kopā būt maziem un lieliem krapēniešiem…

Uldis Prancāns

Mērķtiecīgi izmantojot Ogres novada pašvaldības projektu konkursa «Veidojam vidi ap mums Ogres novadā» iespējas un finansiālo atbalstu, Krapes pagasta iedzīvotāju grupa «Krapes skolas atbalstītāji» labiekārtojusi bērnu rotaļu laukumu projekta «Prieks kopā būt!» ietvaros.

 

 

Filmas laikā tika uzņemts kadrs ar «huligāna» izraidīšanu no zāles.

Filma «Ceļojums uz Ogri» piedzīvot savu pirmizrādi

Dzintra Dzene

Svētdienas, 20.oktobra, vakarā Ogres novada kultūras centra (ONKC) Lielajā zālē pirmizrādi piedzīvoja režisora un scenārija autora Roberta Gobziņa filma «Ceļojums uz Ogri», kas pulcēja pilnu skatītāju zāli.

 

 

 

 

Elizabete Rislinga kopā ar skolotāju Gunitu Bičuli.

Elizabete Rislinga iegūst otro vietu konkursā «Jūras Zvaigzne»

V Latvijas Mūzikas skolu kora klašu solo, duetu un trio, ansambļu konkurss «Jūras Zvaigzne» norisinājās 18.oktobrī Ventspilī, un tajā startēja arī piecas audzēknes no Ogres Mūzikas skolas – Signe Ziedone, Elizabete Rislinga, Elizabete Milda Kalniņa, Tīna Kitija Ertmane un Evelīna Dreimane.

 

 

 

 

Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona rīcībā būs trīs «HUSKY» transportlīdzekļi.

Ogres zemessargiem dāvā astoņus miljonus ASV dolārus vērtus atmīnēšanas transportlīdzekļus

Dzintra Dzene

Piektdien, 18.oktobrī, Ogres novada Kultūras centra laukumā notika svinīga ASV finansēto ceļu atmīnēšanas transportlīdzekļu «HUSKY» nodošanas ceremonija Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes 54.Inženiertehniskajam bataljonam.

 

 

 

 

Tūrisma informācijas punkta brošūru stendi un suvenīru vitrīnas.

Ķeguma novadā izveidoti seši tūrisma informācijas punkti

Ritvars Raits

Ķeguma novada pašvaldība informē, ka pērn biedrības «Daugavas savienība» izsludinātajā mērķprogrammu konkursā 2019.gadam tika iesniegts un atbalstu saņēma projekts «Iepazīsti Ķeguma novadu braucot, ejot, riteņojot». Nu projekts ir realizēts – pateicoties tam, Ķeguma novadā izveidoti seši tūrisma informācijas punkti.

 

 

 

– Vai jūs lasāt avīzes un žurnālus?

Jānis Pamiljans no Jumpravas:

– Jā, protams, ka lasu. Manā ģimenē visi lasa avīzes un žurnālus. Manai mammai jau 97 gadi, bet viņa savu dzīvi nevar iedomāties bez laikraksta «Ogres Vēstis Visiem». Man noteikti jāatceras pasūtīt!

 

 

Rīgas pilī notikušās tikšanās dalībnieku kopbilde.

Ikšķilieši tiekas ar Valsts prezidenta kancelejas vadītāju

Ritvars Raits

«OVV» jau ziņoja, ka 17.oktobra pēcpusdienā vairāki ikšķilieši devās uz Rīgas pili, lai skaidrotu savu nostāju pret iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu. Rīgas pilī ar viņiem tikās Latvijas Valsts prezidenta (VP) kancelejas vadītājs Andris Teikmanis un viņa vietniece Laila Jurcēna.

 

 

Kopus cūka nebarojas?

Dzintra Mozule

Šajā joprojām siltajā rudens laikā pie redakcijas durvīm klauvē kāda mūsu lasītāja krietnos gados. Viņa dzīvo namā ar vairākiem dzīvokļiem, kurš ir gan privātīpašums, gan kopīpašums. Sirmā kundze satraukusies, kā pārlaidīs šo ziemu. Viņa un vēl citas vecākā gadagājuma iedzīvotājas grib palikt pie malkas apkures, jo tā ir lētāk.

Pārrauj kabeli

17.oktobrī konstatēts, ka divām mājām Taurupē, tīrot ceļu, pārrauts kabelis.

Rupjmaizes deserts ar dzērveņu ķīseli

Agate Gavare

Šoreiz piedāvājam padomu, kā pagatavot īsti rudenīgu saldēdienu – rupjmaizes desertu ar dzērveņu ķīseli. Aromātiska rupjmaize savienojumā ar saldu krējumu un skābenām dzērvenēm būs lielisks punkts uz „i” gan ikdienā, gan svētku reizēs.