Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 22.septembra numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 22.septembra numurā:

* Iekšpagalmu labiekārtošana – jāplāno pārdomāti

Kā pozitīvu piemēru K.Grīnbergs min šobrīd Ogrē notiekošos dzīvojamo māju iekšpagalmu labiekārtošanas, pārplānošanas un rekonstrukcijas darbus Tīnūžu ielā 3a, 5 un 7, Ogrē, kur visu minēto dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekiem ir izdevies vienoties par kopīga projekta realizēšanu – stāvlaukuma izbūvi un paplašināšanu.

“Kopējās projekta izmaksas nedaudz pārsniedz 100 tūkstošus eiro. Divām mājām katrai tie ir aptuveni 40 tūkstoši eiro, vienai – nedaudz vairāk nekā 20 tūkstoši eiro. Pusi no šīm attiecināmajām izmaksām līdzfinansē Ogres novada pašvaldība īpašas atbalsta programmas ietvaros,” stāsta K.Grīnbergs.

* Dzejā šalcoša diena – radošajai literātu biedrībai “Sirdsdomai” pirmie 15;

* Rūpīgi un pārdomāti veidotais Ogres slimnīcas skulptūru dārzs ir svinīgi atklāts!

* Ķegumā atzīstama donoru aktivitāte;

* Atjaunotā Taurupes dzelzceļa stacija kalpos veselīga dzīves veida piekritējiem

“Šoruden aprit trīs gadi kopš Taurupes dzelzceļa staciju nopirku Latvijas Dzelzceļa izsolē. Man pat nebija svarīgs tās tehniskais stāvoklis. Protams, nācās ieraudzīt neapskaužamu ainu: grīda sapuvusi, logi izsisti, redzamas demolēšanas pēdas, jumts tecēja. Sapratu, ka esmu ieberzies un vajadzīgi lieli līdzekļi,” tā profesors Andris Pētersons.

* Rembates Ielu sporta spēles kļūst par tradīciju

Sacensību programmu izstrādāja sacensību galvenais tiesnesis – olimpietis un Latvijas kamaniņu izlases treneris Kaspars Dumpis. Savu dalību bija pieteikušas komandas “Līvānu mājas” (kapteiņi – A.Veļiks un A.Jefremovs), “Lielvārdes iela ar tai pieguļošo teritoriju līdz Duklāviem” (kapteine – V.Kalniņa), “Ķeguma iela” (kapteiņi – S.Sarmule un O.Gūte), “Liepu iela” (kapteiņi – A.Viļumsons un U.Ābelis) un “Glāžšķūnis un tai pieguļošā teritorija” (kapteiņi – L.Lazdiņa un K.Linde).

Vairāk jaunajā “OVV”.

* Nāc strādāt LIDL Ogrē!

* Astoņi padomi, kas var palīdzēt uzlabot jūsu dzīvi;

* Recepte: Pikantās bietes ziemai.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!