Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 24.aprīļa numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 24.aprīļa numurā:

* ATR ļaus iedzīvotājiem visos novados saņemt kvalitatīvākus pakalpojumus

Kā uzsvēra S.Ločmele, arī pašreizējo novadu pārvaldes darbiniekiem ir svarīgi laikus zināt, kāda būs jaunās pašvaldības pārvaldes struktūra, kādi speciālistu amati tajā tiks iekļauti, jo, tāpat kā iedzīvotāji, arī speciālisti nedrīkst līdz pēdējam brīdim dzīvot neziņā, gaidot ar ATR saistītās pārmaiņas. Kolēģes viedoklim piekrita arī R.Ūzuls.

* Kādi ir mūsu novadu audzēkņu rezultāti valsts līmenī: vēstures, ķīmijas, matemātikas, ģeogrāfijas, filosofijas, ekonomikas, bioloģijas, latviešu valodas, krievu valodas un franču valodas olimpiādēs?

Arī to uzzināsiet jaunajā „OVV”.

* Mūsu novadniekam – sporta leģendai Jānim Lūsim – nepieciešams atbalsts ārstniecībai

“Leģendāro Latvijas šķēpmetēju Jāni Lūsi piemeklējusi nelaime. Pirms gada Jānis ar šķietami nenozīmīgu un nelielu izaugumu uz auss ļipiņas vērsās pie mediķiem, taču atklājies, ka tas ir ļaundabīgs audzējs. Nekavējoties tika sākta ārstniecība, Jānis pārcietis starošanu un piecas operācijas,” vēsta informācija portālā www.ziedot.lv. Sportiskais rūdījums neļauj Jānim padoties, viņš ir optimistiski noskaņots un gatavs cīņai ar smago slimību. Šobrīd 81 gadus vecais Jānis Lūsis ir vienīgais Latvijas sportists, kurš Olimpiskajās spēlēs izcīnījis pilnu olimpisko spēļu medaļu komplektu. Viņš savā laikā bija viens no labākajiem pasaules šķēpmetējiem.

* Ārkārtējā situācija būvdarbus Ogres novadā nav aizkavējusi;

* Kristaps Dārgais – Igaunijas-Latvijas līgas labākais spēlētājs!

Savukārt “Ogres Vēstis Visiem” speciālizlaidumā:

* Krīzes zvanu centra bezmaksas tālrunis 28004477

Kopš 23. aprīļa darbojas Ogres novada krīzes zvanu centrs. Uz tā tālruni 28004477 katru darba dienu laikā no pulksten 12.00 līdz pulksten 24.00 aicināti zvanīt gan Ogres, gan arī Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadu iedzīvotāji.

Jūs uzklausīs Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Ogres un Suntažu draudzes mācītājs Mārtiņš Kalējs, Nacionālo bruņots spēku virskapelāns, Latvijas Baptistu draudžu savienības mācītājs Elmārs Pļaviņš, Ogres Trīsvienības baptistu draudzes mācītājs Dainis Pandars, Jaunjelgavas baptistu draudzes mācītājs, ogrēnietis Māris Vītols, Nacionālo bruņoto spēku kapelāns Mareks Savickis (kalpojis arī Ogres Sv.Meinarda katoļu draudzē), Ogres kristīgās draudzes “Vārda Spēks”  mācītājs Agris Ginko.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Egils Helmanis un Gints Sīviņš atsakās no 20% mēnešalgas;

* Ogres slimnīcā daļēji atsākta ambulatoro pacientu pieņemšana.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!