Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 24.marta numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 24.marta numurā:

* BK “Ogre” kļūst par Latvijas vicečempioni

19.martā Latvijas Basketbola savienība nolēma veikt Latvijas vīriešu čempionāta dalībnieku klasifikāciju saskaņā ar komandu ieņemtajām vietām Latvijas – Igaunijas līgas čempionāta regulārajā turnīrā uz tā pārtraukšanas brīdi šā gada 13.martā. Līdz ar to par Latvijas vicečempioni kļuva basketbola kluba “Ogre” komanda, kas pirmo reizi savā vēsturē apsteidza titulēto BK “Ventspils”, kam šoreiz bronza medaļas, bet piekāpās tikai galvaspilsētas klubam “VEF Rīga”, kam tika čempiona tituls.

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* Ārsts Pēteris Apinis: Mūsu uzdevums – Covid–19 pārslimot pēc iespējas vieglākā formā

P.Apinis aicina ikvienu izlasīt un iegaumēt 10 svarīgus punktus.

Pirmais no tiem – ārstēt savas hroniskās slimības, lai koronavīruss jūs nepārsteidz slimības gultā!

Vairāk par to, kā arī par pārējiem deviņiem punktiem – jaunajā „OVV”.

* Policijas ziņas: Neievēro pašizolāciju

Saņemta informācija, ka 19.martā A., kurš atbraucis no ārvalstīm, Birzgales pagastā neievēro prasību par 14 dienu pašizolāciju. Uzsākta administratīvā lietvedība.

20.martā saņemta informācija, ka A., kurš dzīvo Ikšķilē, 10.martā ir atgriezies no Vācijas un jau nākamajā dienā devies uz savu darba vietu kādā būvkompānijā.

20.martā saņemta informācija, ka Ogrē, Mālkalnes prospektā, iespējams, divas personas ir atbraukušas no ārzemēm un neievēro pašizolāciju, bet 21.martā saņemta informācija, ka Ogrē  no Ēģiptes atgriezusies sieviete, kura neievēro 14 dienu karantīnu un devusies uz darbu frizētavā.

22.martā saņemta arī informācija, ka, iespējams, kāda persona Tīnūžu pagastā neievēro pašizolēšanās prasību. Uzsākta administratīvā lietvedība.

* Dainis Širovs: „Ir grūti mediķus motivēt darbam, ja pret viņiem tiek vērsta morāla vardarbība”

Ogres novada domes sēdes informatīvajā daļā SIA „Ogres rajona slimnīca” valdes priekšsēdētājs, pašvaldības deputāts Dainis Širovs informēja par sarežģīto situāciju, kas izveidojusies ar smagu pacientu ārstēšanu Ogres slimnīcā, kā arī pauda sarūgtinājumu par veselības ministres Ilzes Viņķeles visnotaļ cinisko attieksmi pret Ogres mediķu darbu. Šī „izrunāšanās” nepalika bez sekām. Tās pašas dienas vakarā I.Viņķele LTV1 „Panorāmā” Ogres slimnīcas vadītājam pārmeta pašdarbību un neprasmīgi veiktu Covid-19 testu kādai no Rīgas smagā stāvoklī atvestai pacientei. Jau nākamajā dienā neplānotā vīzītē Ogres slimnīcā ieradās Veselības inspekcijas pārstāvji.

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* Ogres novadā azartspēļu vietas vairs nevarēs atkarīgos vilināt ar uzkrītošām reklāmām;

* Lielvārdē darbību sācis neformāls klubiņš “Viegli un ar prieku”

Vairāk par šo agrāk nedzirdēto klubiņu, kura plānus pašlaik gan ietekmējis Covid-19, stāsta tā izveidotāja – lielvārdiete Inta Eizenberga.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!