Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 24.septembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

S.Baltkāja – Rihtere.

Patversmē nonākušajiem ir jādod «otrā iespēja»

Dzintra Dzene

P/A «Ogres komunikācijas» pārraudzībā esošajā Ogres novada dzīvnieku patversmē «Ogres Ķepas» šobrīd mīt astoņi suņi un 20 kaķi, no kuriem 10 kaķēni. «Vislielākais gandarījums šajā darbā ir tad, ja patversmē nonākušajam dzīvniekam izdodas atrast mājas,» saka Ogres novada dzīvnieku patversmes vadītāja Sabīne Baltkāja – Rihtere, kura patversmi vada nu jau trīs gadus.

 

– Kāpēc, jūsuprāt, dzīvnieki nonāk patversmē?

Madara Litauniece, viesojas Ogrē:

– Domāju, tāpēc, ka cilvēkiem, kas tos dzīvniekus pametuši, pietrūkst atbildības sajūtas. Man pašai nav neviena mājdzīvnieka. Tas saistīts ar to, ka es daudz ceļoju.

 

 

Dzied Dace Priedoliņa (no labās) un Elīna Ratmeistere.

Iznākusi Rasmas Vērpējas grāmata «Tilts pāri gadiem. Madliena»

Uldis Prancāns

Aizvadītajā sestdienā, 21.septembrī, Madlienas Sv. Marijas Magdalēnas evaņģēliski luteriskajā baznīcā notika Madlienas vidusskolas pedagoģes, Dievnama draudzes priekšnieces Rasmas Vērpējas kultūrvēsturiskās grāmatas «Tilts pāri gadiem. Madliena» prezentācijas un atklāšanas svētki.

 

 

 

Vienā no visnotaļ atraktīvajām disciplīnām dodas mājinieki…

Senioru sporta svētkos laurus plūc ķeipenieši

Uldis Prancāns

18.septembrī Suntažu vidusskolas sporta zālē un stadionā tika aizvadīti senioru tradicionālie starppagastu veselības un sporta svētki «Es gribu – tātad varu!».

 

 

 

 

 

Madlienas vidusskolas skrējēju komanda.

Ogres, Lielvārdes un Ikšķiles novadu jaunieši vienojas «Olimpiskajā dienā 2019»

Ritvars Raits

20.septembrī visā Latvijā 768 norises vietās norisinājās tradicionālā «Olimpiskā diena», kas pulcēja šoreiz vismaz 150 000 dalībnieku no 101 Latvijas pašvaldības un pilsētas. Viena tāda norises vieta bija Ogres stadionā, kur vingroja un dažādās stafetēs sacentās teju 800 bērnu un jauniešu no Ogres, Lielvārdes un Ikšķiles novadu izglītības iestādēm. Šīs Olimpiskās dienas devīze – «Tu vari, ja tu dari!»

 

 

…ar darbiem – aizkrāsnē

Ritvars Raits

Jau daudzus gadus esam Eiropas Savienībā. Visas mūsu likumu normas ir kārtotas, pārkārtotas un sakārtotas, tāpēc droši varam teikt, ka ar savu likumdošanu esam Briselē. Tikai ar to likumu ievērošanu mums ir tā, kā ir… Reizēm vēl nekas, bet citu reizi viss iznāk tik bēdīgi, ka bezmaz vai jāslēpjas aizkrāsnē.

SIA «Ķeguma Stars» jauns vadītājs – Andris Zābelis

Ķeguma novada pašvaldības uzņēmuma «Ķeguma Stars» valdē notikušas izmaiņas. Kā informē Ķeguma novada pašvaldība, pagājušā mēneša nogalē dome saņēma uzņēmuma līdzšinējā valdes locekļa Aigara Rozes iesniegumu par atkāpšanos no ieņemamā amata. Viņa vietā par «Ķeguma Stara» vadītāju iecelts Andris Zābelis.

Nokrīt no velosipēda

20.septembrī mazgadīgais E. Lielvārdē, Miera ielā, braucot uz skolas pulciņu, nokrita no velosipēda un guva virspusējus ķermeņa nobrāzumus.

Desmit padomi miega uzlabošanai

Agate Gavare

Katram no mums ļoti svarīgi ir labi izgulēties, taču mūsdienu saspringtajā un bieži vien stresa pilnajā ikdienā nereti pat naktī domājam par darbu vai savām problēmām. Dažkārt izgulēties mums traucē kāds no mūsu paradumiem.

Kāpostu salāti

Agate Gavare

Rudens ir laiks, kad katrs kārtīgs saimnieks un saimniece īpaši rūpējas par krājumu sagatavošanu drīzajai ziemai. Ļoti iespējams, ka mūsu lasītājiem noderēs padoms, kā samarinēt burciņās garšīgus kāpostu salātus.