Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 25.oktobra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Remontdarbi. Priekšplānā Oskars Strazdiņš, fonā – Atis Kārkliņš.

Suntažu vidusskolā – labiekārtots un funkcionāls maiņas punkts

Uldis Prancāns

Liekot lietā projektu konkursa «Veidojam vidi ap mums Ogres novadā» (koordinatore Elita Kārkliņa) dāsno artavu, iedzīvotāju grupa «Atbalsta grupa pasākumiem Suntažu vidusskolā» realizējusi dzīvē projektu «Maiņas punkta izveide Suntažu vidusskolā».

 

 

 

 

Indra Bleija.

Tie, kas vēlas atrast darbu, bez darba nepaliek

Dzintra Dzene

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Ogres filiāles apkalpojamajā teritorijā (Ogres, Ķeguma, Lielvārdes un Ikšķiles novadā) ir viens no zemākajiem bezdarba līmeņiem valstī. NVA Ogres filiāles vadītāja Indra Bleija skaidro, ka tas saistīts ar šo novadu atrašanos ekonomiski aktīvā reģionā. Faktiski ikviens, kurš vēlas, var atrast darbu, jo NVA reģistrēts pietiekami daudz vakanču, ko šiem cilvēkiem piedāvāt.

 

A.Emsiņa.

Ogres slimnīcas dienas stacionārā iespējams veikt valsts apmaksātās otorinolaringoloģiskās operācijas

Dzintra Dzene

Otorinolaringologs jeb ausu, kakla un deguna ārste Aija Emsiņa SIA «Ogres rajona slimnīca» strādā kopš pagājušā gada aprīļa. Ārste gan lielos, gan mazos pacientus pieņem ambulatori un, ja nepieciešams, veic arī otorinolaringologa jomā esošās operācijas, ko līdz tam Ogres slimnīcā neveica. Tādējādi pacientiem tiek aiztaupīts braucienu uz citu medicīnas iestādi.

 

Mārtiņš Kaiva.

Dzīvojamo māju apsekošanas rezultāti liecina – bez remontdarbiem neiztikt

Dzintra Dzene

SIA «Ogres Namsaimnieks» Ēku apsaimniekošanas departamenta vadītājs Mārtiņš Kaiva oktobra sākumā notikušajā SIA «Ogres Namsaimnieks» vadības un pārvaldīšanā esošo dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku pārstāvju tikšanās laikā iepazīstināja klātesošos ar šogad notikušās dzīvojamo māju vizuālās apsekošanas rezultātiem.

 

 

– Vai jūs ietekmē pāreja uz ziemas laiku?

Elga Goba no Lēdmanes:

– Jā! Vakarā ārā ir ļoti tumšs. Pulksten trijos jau melna tumsa būs uz novembra beigām, uz decembri, kamēr sāks atkal iet uz gaismu. Šis tumšais laiks mani tracina! Būtu atstājuši vasaras laiku, un viss!

 

 

Ķeguma novada sportistu un sportotāju kopbilde.

Ķeguma sporta laureāti – Siliņš, Neimanis, Babris un Apinis

Ritvars Raits

18.oktobrī Ķeguma Tautas namā notika tradicionālais pasākums «Ķeguma novada sporta laureāts 2019», kura laikā par šajā gadā gūtajiem panākumiem un sasniegumiem tika godināti vairāk nekā 50 paši sportiskākie ķegumieši, rembatieši, birzgalieši un tomēnieši. Ar titula «Ķeguma novada sporta laureāts 2019» iegūšanu tika sveikti Lūkass Siliņš, Nauris Neimanis, Jānis Babris un Aigars Apinis.

 

 

Orientēšanās sacensību «Reljefs 2019» laureāti.

Finišējušas orientēšanās sacensības «Reljefs 2019»

Ritvars Raits

Pagājušajā nedēļā ar 16.kārtu, kas notika Ķeguma novadā, Ņegas upes apkārtnē, noslēdzās biedrības «Orientēšanās klubs «Ogre»» rīkotās un Ogres novada pašvaldības atbalstītās orientēšanās sacensības «Reljefs 2019». Uzreiz pēc pēdējā finiša viesu namā «Rēzijas» notika uzvarētāju apbalvošana.

 

 

Vajag tikai mazliet drosmes

Dzintra Dzene

Nesen sastapu paziņu, kurai todien esot jubileja – 20 gadi, kopš viņa nestrādā… Pabeigusi augstskolu, sieviete uzsāka darbu prestižā skolā, mācot vidusskolēnus. Tā nu sagadījās, ka audzēkņu vidū bija vairākas turīgu vecāku izlutinātas atvases, kas stundas laikā atļāvās pat salikt kājas uz galda un uz aizrādījumu atbildēt visnotaļ rupjā veidā, sak, ko tu, ubadze, vari iemācīt, – man tēvs nedēļā dod lielāku kabatas naudu, nekā tu nopelni mēnesī! Skolotāja, protams, vērsās pie mācību iestādes vadības, taču direktors tik vien kā noplātīja rokas, – ko lai dara, tādi jau ir tie jaunieši, paaugsies nāks pie prāta. Zēna tēvs taču prātīgs cilvēks, ziedo skolai lielas naudas summas.

Aicina sadarboties atbalsta sniegšanā jaunajiem hokejistiem

Dzintra Dzene

Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis informē, ka Ogres novada pašvaldība ir nosūtījusi vēstuli Ikšķiles novada pašvaldībai par iespēju sadarboties un sniegt finansiālu atbalstu jaunajiem hokejistiem.

Glabā cigaretes bez akcīzes markas

17.oktobrī K. Ogrē, Indrānu ielā, glabāja pie sevis cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes marku. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.